"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
9. únor 2012

@harley26 to by bylo aby nebylo ty jo! 🙂

twistinka123
9. únor 2012

@eficenka v jaké dětské léčebně? taky jsem v jedné makala v říčanech u prahy🙂

harley26
9. únor 2012

@twistinka123 a diky tomu pregnylu k ovulaci dojde uplne vzdycky?

twistinka123
9. únor 2012

@harley26 jo🙂

harley26
9. únor 2012

@twistinka123 tak v tom pripade to bude moje prvni ovulace 🙂))

krista1
9. únor 2012

@eficenka ahoj,ty už máš za sebou ultrazvuk?A jsi teda na nemocenské?

twistinka123
9. únor 2012

@harley26 no proto se ten pregnyl bodá aby k té ovu určo došlo🙂 tak pak už jen aby se to udrželo a dopadlo vše ok, moc držím palečky!

krista1
9. únor 2012

@eficenka tak to je super,tak je hlavní,že budete s mimi v pořádku.No představ si,že u mě ovulka už proběhla,jsem fakt ráda,jukni se na můj grafík a řekni mi,že se nemýlím.Jinak jsem za tebe moc ráda,že je mimi tam kde má být,jsem ti říkala,že se nemáš bát 😉

lucille85
9. únor 2012

@eficenka Moc gratuluju k bublince a vítám do klubu práce neschopných 😀 tak hezky odpočívej ať bublina roste!!!

@harley26 No krása, tak držím palce, to bude asi divoký 😀 skoro závidím 😉 A za dva týdny budou //!

Jinak přidám do statistiky, že já měřím 175cm a momentálně vážím 69kg, hned na začátku jsem přibrala dvě kila, ale jinak moje normální váha x let byla těch 65-66kg...a přesto sem vždy měla pr...l jak valach 🙄

krista1
9. únor 2012

Tak když už ste se tady odhalily všechny,tak já měřím 170cm a vážím 58kg,tak normál,ale s tím zadkem to je trošku problém někdy bych si přála trošku větší,chlapům se to líbí,já mám problémové partie spíš nohy...

zzaneta
9. únor 2012

Holky mám chvilku (teda už na to kašlu páč jsem se celý den nezastavila) a nestačím vás dočítat 🙂
Já taky nemám váhu ideální, ale mne vždy kolísá podle Crohna. A doktor mi říkal ať neblbnu s dieatama a nepřeháním cvičení, že to není dobrý. No ale já vždycky měla 63-65kg (167cm) ale po svatbě jsem se dostala na 67 a s tím nehnu. Naštěstí manželovi se to líbí i tak 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@eficenka Jééé Evi to jsou radosti teda. Určitě to zvládnete i tak, hlavně ať jste s bublinkou v pořádku 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@harley26 Koukám že příští měsíc u Tebe budou //. Držím pěsti 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@twistinka123 To byla Olivovna vid? Ta je kousicek od nas 🙂

krista1
9. únor 2012

@zzaneta chlapy nemají rády vychrtlé baby,mají rádi,když je mají za co chytit,takže určitě ten tvůj je rád.No já se teda bojím,že až budu těhotná,tak zpohodlním a budu přibírat,no doufám,že budu mít energii aspoň na civčení,podle netu,tam je,co může žena cvičit v těhotenství.A copak si dělala dneska zajímavého?Já jsem si teď nabarvila hlavu /zkusila jsem novou barvu od Palette Delux - Bílé zlato,tak jsem zvědavá/a chystám se na úklid,až to smyju.

krista1
9. únor 2012

@harley26 taky ti přeji,ať najdeš příští měsíc // 😉

zzaneta
9. únor 2012

@krista1 Já si myslím že každý chlap je jiný, někdo má rád to jiný tamto a já mám štěstí že jsem našla toho co se mu líbí ženská krev a mlíko 😀 No jsem v práci a máme blázinec, dříve jsem neměla pul dne do čeho píchnout a teď se nezastavím. Ale už půjdu domů 🙂 To jsem zvědavá kolik toho zase budu dočítat 😉

twistinka123
9. únor 2012

@zzaneta jj přesně tak🙂

krista1
9. únor 2012

@zzaneta No je toho tady fakt fest,ani já jsem si to nedočetla 😅 Ty pracuješ tak dlouho?No to je mazec...a co děláš?Já mám dneska volno a zítra a celý víkend mě čeká noční ☹ už teď se mi nechce.To máš určitě štěstí,jinak by si tě nevybral,kdyby ses mu nelíbila,že jo 😉

terulilinka
9. únor 2012

@eficenka Gratuluju k bublince 🙂) jinak jsem založila to album grafy, tak kdyžtak mrkni 🙂

krista1
9. únor 2012

@terulilinka koukla jsem se na tvůj graf,měříš teprve první měsíc?Ovulka se blíží,nebo je dneska 😉

terulilinka
9. únor 2012

@krista1 jj teprve první, já jsem se tomu hrozně dlouho bránila.. a pak jsem si řekla, že to zkusím..
Myslíš? Já tomu moc nerozumím 🙂)) to je super, zrovna dneska totiž chci na manžu skočit 😀😀 snad mi to vyjde 😀

harley26
9. únor 2012

@lucille85 Luci, kez bys mela pravdu a za dva tydny tam ty dve carky opravdu byly 🙂 Navic za dva tydny ma manzel narozeniny :D tak by to vyslo fakt bezvadne. Sem sice optimista, ale s nohama na zemi 🙂 takze kdyby to vyslo hned napoprve, tak by to byla asi velka haluz 🙂 ale predstava je to krasna! A jak tvoje miminko? Kdy budes vedet pohlavi?

harley26
9. únor 2012

@zzaneta No to nevim, ale bylo by super, kdyby tam ty // byly :D Jinak s vahou to mame docela podobne, ja mam 63 kg a merim 164 cm. Me to leze vsechno spis do stehen a zadku. Pred svatbou sem mela 58, ale to sem na sobe dost makala, ten sem pekne zlenivela!!! 🙂

harley26
9. únor 2012

@krista1 Diky moc 🙂 ja ti preju to same, uz by se nam to obema mohlo konecne podarit!!! Jak ses dneska mela?

krista1
9. únor 2012

@terulilinka taky jsem se tomu dlouho bránila a nakonec jsem to zkusila,tak já už mám teda po ovulce,jestli chceš tak se jukni,poznáš to až po ní,že byla,ale zanč si každopádně všechno do grafu.Po ovulce(nízké teplotě)ti najednou bude teplota stoupat,mě stoupla z 36,1 na 36,3 a dneska už jsem měla 36,6...takže tak nějak vypadá ten vzestup,ty se ho taky dočkáš...třeba ste se trefili do ovulky a teď ti teplota poroste,buď zítra nebo pozítří...teda já si myslím,no každopádně ovulku poznáš až budeš mít po ní...je to prostě ta nějnižší teplota a po ní následující tři dny budeš mít vyšší až o 0,5stupňů.Tak to zkus a příznaky nemáš?Bolestivá prsa,hlen nebo bolest v podbřišku?

twistinka123
9. únor 2012

teda holky to je dosti citlivé téma, ty vyšky a váhy 😀 😀 😀
tak má statistika, výška, ehm, 164cm🙂 no a váha no, 56kg. jo asi si říkáte pohoda, ale před půl rokem 51kg bylo lepčí🙂
jdu kuchtit tak zase zítra - mám dovču🙂
papa

krista1
9. únor 2012

@harley26 no odpočinkově,nejdříve jsem byla s manželem na squashi a pak jsme byli utrácet,koupila jsem si barvu- bílé zlato,tak jsem zvědavá,jak chytla,jdu si ji smít a celý den se válím,mám totiž volno,no zítra jdu na noční a jaký den si měla ty?Hlavně ti přeji tu ovulku a ať ti to výjde 😉

terulilinka
9. únor 2012

@krista1 už jsem koukala, hezký garfík 🙂 a vy jste se strefili?🙂 Děkuju..! no ráno mě bolelo v podbřišku a trochu prsa, teď je zase klid 🙂 a hlen nepoznám 😀 a čípek už vůbec ne 😀

krista1
9. únor 2012

@terulilinka no tak rychle na manžela,to byla určo ovulka,tak ještě to stihneš... 😉 No teoreticky jsme se trefili,ale prakticky teď jestli bylo dost spermijek k oplodnění,manžel má totiž sníženou pohyblivost a taky množství...ale není to nemožné,tak když to nevýjde teď tak příští měsíc,ale tajně doufám,že by to mohlo vyjít...