"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
2. lis 2011

@pajiskazemlyna noo vypadá to náhodou nadějně, třeba ms už nedorazí 🙂

a jména jsou jasný i u nás-kluk bude po taťkovi 🙂 a ohledně holčičky, to se nám dlouho líbily asi dvě jména, ale nedávno manžel přišel s úplně jiným a že by ho moooc chtěl 🙂 No ještě nemám ani ovulaci, ale jména jo, dobrý ne?

lucille85
2. lis 2011

@lili_h s tim stejným jménem sem to měla úplně stejné,ale už by mi to nevadilo, navíc to není úplně takové to profláknuté, tak bude případný kluk snad trochu originál mezi těmi Kubíky, Šimonky, Tadeášky atp. I když teda třeba Kubík se mi líbí moc 🙂

pajiskazemlyna
2. lis 2011

@lucille85 Kéž by už nedorazila ... 😵 Ale pořád ještě si nechávám radosti v záloze, protože jak všechny dobře víme, příznaky a tak, to vše může klamat ☹

Mimochodem, my máme jména už také vymyšlená, chlapeček po tatínkovi - to si vydobyl :D
A holčička zřejmě Eliška 😵

sedivka
2. lis 2011

Tak u nas jmena po rodicich nehrozi, jmenujeme se totiz s manzelem skoro stejne, takze do toho jeste stejne jmeno pro dite - nikdy 🙂 Ani v jedne rodine to navic nejak neni tradice a me se to taky nelibi. Jmeno pro kluka jsme meli asi do 15min, nez jsme se k nemu dostali pres vsechna mozna ostatni...ta holcicka nam jeste nejak nevysla. Ale jak manzel tvrdi, nebudem ho potrebovat 🙂)))

twistinka123
2. lis 2011

no a holky jaký máte tipy na jména?🙂 mě se líbí Sabinka, Nelinka,Adélka, Šárka, manželovi Linda. a klučíčí se mi líbí Davídek, Adámek, Ondra a tak🙂 a manželovi nevím, to se nevyjádřil🙂

dashyyy
2. lis 2011

@pajav strašně ale strašně moc Ti gratuluju!!!!! 😎

lucille85
2. lis 2011

@sedivka no u manžela to maj právě v rodině, chudák jeho mamka se narodila první tak schytala holčičí podobu 🙂 Manžel nejdřív taky že chce kluka, ale poslední dobou nějak vyměkl (navíc jeho bratranci se narodila holčička, fakt krásná jak panenka a z ní byl úplně paf 🙂 takže te´d by bral i holčičku 🙂 A mně je to jedno, hlavně aby to bylo zdravý a aby to bylo!brzy!

dashyyy
2. lis 2011

@twistinka123 taky máme vybráno aniž by OVU byla jistá 😀 a jelikož se jmenuju po mámě tak určitě nehrozí jména po nás 😀 Holčinka bude Adélka a klučík bude Filípek 😎 ale moc se mi líbí Dominik ale to by nesedělo s příjmením=/

sedivka
2. lis 2011

@lucille85 no manzelovi to ve finale bude taky uplne jedno, hlavne, ze se nam to povede. To on je tak spickuje. Ale chapu, ze za kluka by byl rad 🙂 Ja byla vzdycky spis pro holku, ale posledni dobou mi to je uplne jedno, i ti kluci maji neco do sebe 🙂

dashyyy
2. lis 2011

Holky co myslíte kolik dní po OVU bych mohla zkusit testík? 😀

dashyyy
2. lis 2011

@sedivka chichi to určitě jo tuhle mi říkala kámoška co má klučíka že ještě nevychytali čůrání a vždycky ji při přebalování počůra a většinou to jde až do obličeje 😀

sedivka
2. lis 2011

nám se líbí Richard. Holku jsme zatim nejak nezvladli

sedivka
2. lis 2011

@dashyyy tak to by se mohlo povest i holce 🙂

twistinka123
2. lis 2011

Elišku furt chce můj táta🙂 ale asi nepodlehneme🙂

pajiskazemlyna
2. lis 2011

Mně se Eliška strašně líbí, taky Dominika, Adélka nebo Anežka .. 🙂)
A pro chlapečka by se mi líbil Tobiášek, Tadeášek, Filípek, ale jsou to jména teď dost používaná no 🙂)

dashyyy
2. lis 2011

@sedivka jo to určitě jo, ale ještě jsem to teda neslyšela 😉

lucille85
2. lis 2011

@sedivka Richarda maj tedka známí 🙂

sedivka
2. lis 2011

@lucille85 je to takovy sebevedomy jmeno. navic vyborne sedne k nasemu prijmeni...tak uvidime, jestli si to pak nerozmyslime, ale zatim je to dany 🙂

lucille85
2. lis 2011

@sedivka mně se Richard docela líbí, známí mu řikaj Ríšo, Ríšánku, je to neobvyklý a neokoukaný a přesně jak řikáš vznešený 🙂 ale u nás by neprošlo 🙂

sedivka
2. lis 2011

@lucille85 my prave chcem nejaky chlapsky jmeno, žádný Šimony, Matěje, Daníky a tak. Jsou to hezká jména, ale na nás moc "měkká". 🙂 To samý budem muset najít u holky 🙂

maybay
2. lis 2011

dneska jsem si delala test a jsem zklamana, // nebyly ☹ jsem v 19 DC. Nebo jsem si udelala test brzo?

dashyyy
2. lis 2011

@maybay no záleží jak máš dlouhý cyklus a kolik jsi DPO 😉 každopádně podle mě je to dost brzo

lucille85
2. lis 2011

@maybay to asi je ještě brzy, víš kdy jsi měla ovu?

dashyyy
2. lis 2011

@sedivka takže třeba Karel? 😉 😀

sedivka
2. lis 2011

@dashyyy..ee, Karel se nam ani jednomu nelibi 🙂 Richard je jistej 🙂 zatim 🙂
Holky, nedelate ty testy nejak brzo? Nechcete to delat az kdyz vam aspon o par dni fakt vynecha MS?

maybay
2. lis 2011

@dashyyy co je DPO 😲 cyklus 28 dni (pocita se to vcetne dne MS,ze?)

maybay
2. lis 2011

@lucille85 nevim, nemerim si teplotu.

maybay
2. lis 2011

@sedivka asi si testy delam brzo jsem nedockava 🙂

dashyyy
2. lis 2011

@maybay dny po ovulaci=) a cyklus včetně MS takže první den MS = 1DC 😉 a nedočkavé jsme všechny, ale je to škoda peněz 😀

sedivka
2. lis 2011

asi i skoda nadeji, preci jen, kdyz vynecha MS, uz je tu nadeje, ze by to mohlo byt tehotenstvim... do te doby mi testovani prijde takove moc uspechane.... 🙂