"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
10. únor 2012

@sedivka nevadí🙂

eficenka
10. únor 2012

@gabuli202 ahoj Gabuli, můžu říct že jsem vůbec hlen neřešila... Podle hlenu mi přišlo, že jsem snad neplodná 😀
Vždycky jsem měla takový ten lepkavý.... a žádný jiný jsem u sebe nikdy jindy neviděla 🙂

zzaneta
10. únor 2012

@sedivka Tak mne to nechutenství taky možná brzy přejde 😀 Nevadi a mas to za chvilinku 😵

gabuli202
10. únor 2012

@eficenka tak to jsi mě zase zmátla 😀 protože dnes jsem měla hlen, že jsem si musela vyměnit intimku a čárka na ovu testu je celkem silná, tak nevím 🙂

wann14
10. únor 2012

@gabuli202 Ahoj Gabi, tak co ma nacteno, kdyz jsem studovala, kdy je ta spravna chvile na plozeni potomka,kdyz se objevi hlen, tak je to tehdy, kdyz ten hlen je jako vajecny bilek, proste se musi tahnout a byt pruhledny, tak jestli ho mas takovy, tak si ymslim, ze dnes a zitra to nebude naskodu kdyz to pojistite 🙂

gabuli202
10. únor 2012

Tak holky, mrkejte, co myslíte? Ale test není ještě zaschnutý 🙂

gabuli202
10. únor 2012

Tady je dnešní ovu test samostatně

heaven_angel
10. únor 2012

@gabuli202 asi byste to meli dnes pojistit, vypada to, ze i po zaschnuti bude asi nejsilnejsi 🙂

zzaneta
10. únor 2012

@gabuli202 Gabi tak bych rekla ze je to jasna ovulka 🙂

gabuli202
10. únor 2012

@heaven_angel no, dnes to stopro pojistíme! 🙂

gabuli202
10. únor 2012

@zzaneta jako fáákt? 😀 😀

zzaneta
10. únor 2012

@gabuli202 Jasně silná čárka, pojistěte to 🙂

wann14
10. únor 2012

@gabuli202 pripojuji se k nazoru zanety, ze to dnes taky vidim, jako nejsilenjsi carku, takze pokud je dnes pozitivni test a zitra uz tak nebude, tak plodne dny jsou do 24-48 hodin 🙂 ode dneska 🙂

kora1
10. únor 2012

@sedivka ty mas vse tak v poho, ja bych to chtela mit jako ty 😵 😵 Urco nevadi, za 1.trimestrem je to ok, ne? 🙂
@eficenka pobavil te nas ranni sexik? Ty jo, ja si v duchu rikala, at uz je tomu konec 🙂)) A nechci vedet, co si v duchu rikal on!!! Tak jasne, s nadsazkou, ale rano uz odmitam. Manzel si dal budik, no des... 😀 😀 😀
Ty jo, vsi, no potes.. A jak se citis?
@gabuli202 Gabi, nahodis fotecku?? Jsem zvedava..

gabuli202
10. únor 2012

@zzaneta mě to bylo divný, že mám ten hlen, celý dopo 🙂 Čárka je opravdu silná, takže dnes a zítra budeme určitě pojišťovat 🙂

gabuli202
10. únor 2012

@wann14 jasně, zítra ještě testnu a podle toho uvidím 🙂 ale dnes se bude pojišťovat 🙂

@kora1 už ji tady mám, mrkni

kora1
10. únor 2012

@gabi202 ted jsem otocila stranku...Tyyy jovo, tak to vypada fakt na jasnou ovulu...Tak sup hup na manzela 😉 Ale je mi to trochu divne..A mas priznaky?

Holky, prosim mam otazku:
myslite, ze kdyz je ovule treba 20DC, muze byt cyklus 28 dlouhy? Nebo tech 14 dni mezi OVU a MS je povinnych? Tedy fixne danych? Tedy jestli GAbca ji ma dnes, tak ms ji prijde za14 dni nejdrive?

zzaneta
10. únor 2012

@gabuli202 doufám že už jsi klidnější 🙂 Držím palečky 🙂

kora1
10. únor 2012

@gabuli202 Gabi, ja vim, ze je to do oci bijici dlanice dnes, ale koukla jsem se podruhe a vidis, ze i ten kontrolni je mnohem silnejsi vzhledem k tem predeslym kontrolnim? jako pojistenicko urcite jo, a pravdepodobne je ovu dnes, ale ty testy teda nejsou extra spolehlive, ja ted mam pochyby, protoze jsem nemerivala nikdy cely mesic.. 😕

gabuli202
10. únor 2012

@kora1 Minulý měsíc mi naměřily ovu a ovu to opravdu byla 🙂 tak budu doufat!!

wann14
10. únor 2012

@kora1 No co jsem cetla, tak to nemusi byt 14 dni...cetla jsem, ale ze y ta doba od ovu nemela byt kratsi nez tyden a to z toho duvodu aby se vajicko stihlo uhnizdit, ale nekdy se bohuzel stane ze ta doba je kratsi, ale to se da vyresit tim, ze se ten cyklus prodlouzi prasky ...

kora1
10. únor 2012

@gabuli202 gabi, ty jsi v tomto smeru v poho, mas pojistene obe mozne ovule 😀 tedy, v techto dnes pojistis tuto..A kdyz ti ji namerili, jaky jsi mela ten prouzek, nem
as jeho foto?

sedivka
10. únor 2012

@gabuli202 vypada dnes nejsilneji...

kora1
10. únor 2012

@wann14 zajimave, diky za info, no a myslòis si tedy, ciste teoreticky, ze kdyz by to tak nekdo mel (pozdni ovu a brzke MS), ze treba to vajicko tam i oplodnene je, ale nestihne se uhnizdit? 😕
Ja jsem tedy o sve ovu presvedcena, v ten den mi vyskoci prsa (dnes 🙂 a boli bricho i pri dosednuti (dnes) a testik od vcerejsiho dopo sili, dnes uz bohuzel nemam dalsi, ale mely by byt ve schrance dalsi, jak dojdu domu, dnes rano byl asi jako ten Gabcin..Ale i tak, me dostalo, ze ten jeji se mi zdal v tom 17 dnu pozitivni, ono se musi vzit v potaz, ze ten fotak to zeslabuje (videla jsem to vcera ve fotaku). A ted je znovu pozit..

sedivka
10. únor 2012

@kora1 v poho? 🙂 jak to myslis? 🙂 no nevim, na zacatku jsem mela pekne velkou cystu, uz tak tri tydny jsem si rano poradne nevycistila zuby, protoze hazim savli, kdykoli se mi dostane jakakoli pasta na jazyk.... to v poho je spis o pristupu 🙂

lucille85
10. únor 2012

@gabuli202 no hezký test, tak se dneska hezky snažte ať máte krásné miminko! 😀

lucille85
10. únor 2012

@kora1 no po ovu by neměla přijít MS dřív jak po deseti dnech, ideálně tak po těch 12-14...Říká se tomu luteální fáze a každá žena ji má jinak...ale chce to min těch deset dní aby se vajíčko stihlo v klídku zahnízdit....

harley26
10. únor 2012

@krista1 akorat sem ho koupila, az. Budu doma z prace, tak hned testnu 🙂 jak se dneska mas a co planujes na vikend?

eficenka
10. únor 2012

@kora1 jj, jsem si to tak trochu představila, jak vstáváte na budík 😀 Můj manža se většinou vzbudí okolo 4 hod ráno a začne mě hladit atd... No trvá mu to dlouho, ale pak mě naladí 😀
Ještě když jsem studovala, musela jsem jezdit ve 4 ráno abych stíhala školu na 10...
To byl schopnej jít spát v 11 a už ve 2 mě budit 😀

harley26
10. únor 2012

Holky, tak vam sem davam muj dnesni ovulacni test. Myslela sem si, ze ta carka bude ale vic silnejsi nez ve skutecnosti je ...