"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kixi
11. únor 2012

@hanickaa.d jj 🙂 no utros mam kvuli tomu, ze uz mam za sebou potrat...tak abychom mimi co nejvice podporili..ale ja mu verim 🙂 dekuji moc, ja tobe take preji at je vse v tom nejlepsim poradku!!

lola024
11. únor 2012

Ahoj holky, muze se k vam pridat? 🙂 Ctu vas od poloviny listopadu, kdy jsme se s manzelem zacali "snazit" o miminko. Snazit pisu v uvozovkach, jelikoz jsme se moc nesnazili 😀 Zadne sledovani ovu nic, dokud jsem vas nezacala cist, tak jsem ani nevedela, ze nejakou ovulaci mam 😀 No a dneska jsem se rozhodla napsat, jelikoz jsem uz 32DC (mam cyklus 28-32, takze nic moc pravidelnyho 😒) a mam tak jako kazdy mesic vsechny priznaky tehu 😀 Jeste jsem tedy nikdy netestovala, protoze jsem mela strach ze zklamani, ale manzel dneska koupil dva testy a at pry testnu, ze pry citi, ze to vyslo.... Kolikaty den cyklu jste testovaly vy?

zuziiiiicek
11. únor 2012

@harley26 Jani svatba byla nádherná, vdávala jsem se loni v červnu. 11.6..2011. 🙂
@gabuli202 jj říká🙂 V Rosicích jsme chtěli kupovat byt, nakonec kupujeme ale na druhé straně, v Rousínově. Taky jsem ráda, že je tu někdo z mýho okolí. Bude se to hodit až si budeme dávat tipy třeba na porodnici.😀
@kixi jůůů to je krásný, těším se na ten pocit až se dozvím, že jsem těhotná🙂

silvaaa
11. únor 2012

@lola024 Ahoj,ja jsem poprve testila v den,kdy mela prijit MS,takze byt tebou,tak uz bych jeden testik prubla 😉 .

kixi
11. únor 2012

@zuziiiiicek neboj, kazda se docka...a moc vam to preju...a ja se modlim abych toto mimi i privedla na svet 🙂 ale od zacatku mu moc verim, je to silak a zvladnem to 🙂

zuziiiiicek
11. únor 2012

@kixi moc moc tobě a vašemu miminku držím palce😉

zzaneta
11. únor 2012

@zuziiiiicek Jeeee, vitej mezi nami 🙂 Tve saty od Zima mi byly inspiraci na Beremku a taky jsem u nej zkusila stesti..

Holky vy jste to dneska rozjely, jdu vas docist 🙂

lola024
11. únor 2012

@silva diky za odpoved 🙂 Zitra rano tedy testik zkusim, mam z toho strach snad vic nez z maturity 😀

zzaneta
11. únor 2012

@gabuli202 Ty jo Gábi, taková silná čárka.. teda.. já příští měsíc chtěla zkusit BT ale možná se vrhnu na testy.. jen nepít předtím mi dělá problém ☹

zzaneta
11. únor 2012

@kora1 Ahojky, my se prave minuly cyklus snazili když jsem měla chřipku a vyšlo to 🙂 ale víš jak to dopadlo tak nevím jestli to třeba nemělo vliv..

zzaneta
11. únor 2012

Holky tak jsem vás dočetla 🙂 Dneska jsem byla odpo v práci, vedlejší, a jsem ráda že už jsem doma, uuuuuf. Zítra na to ještě musím mrknout, ale jinak mne čeká úklid, praní, žehlení, klasika.. Dneska jsem 17DC, minule byla ovu okolo 20-22DC takže se blížíme..

kora1
11. únor 2012

@zzaneta Ahojky, diky za info😉 no manzel si mezitim zmeril teplotu a ma 38.2, takze snazeni bejt nemuze..neni mu dobre,chudakovi .. ☹ holky, mela jsem pozitivni test ve ct a mozna i v pa rano a snazili jsme se v pa rano a mela jsem v planu dnes a ono nic, jsem z toho prepadla..A jelikoz mi pak dosly testy a nove nedorazily, uz jsem dal netestovala a ted mam strach, ze ovulace byla trabajeste pozdeji (jak to treba mela Gabca202 a snazeni tim padem neni dostatecne, ach jo, jsem zklamana, dalsi mesic v haji....☹
Moc to asi resim, jsem si toho vedoma, ale chlapi to zklamani nechapou, tak jsem se potrebovala vypsat..
A mozna nadeje je.. 😵

kora1
11. únor 2012

jo a merila jsem si BT (1.den) a mela jsem ji 36.9-coz mi prijde vyssi, jakoze by to bylo pro ten fakt, ze treba ta ovulace fakt byla vcera..
Ale je to poprve, tak se to neda rict, ja vim ☹

harley26
11. únor 2012

@kora1 neves hlavu! ty spermie pry muzou cihat na ten spravny moment v tele zeny i nekolik dni 🙂 takze jestli ste se snazili vcera, tak v tobe vydrzi klidne i do zitra 🙂 a to byste mohli mit holcicku 🙂

silvaaa
11. únor 2012

@lola024 Tak pak dej vedet.A hlavne hned testik nevyhazuj,pokud ti nenaskoci hned // ! Druha carka muze naskocit i za 10-15 minut.Drzim palce! 😉

hanickaa.d
11. únor 2012

@lucille85 jejda Luci!!!! Sny o dítěti, co si pamatuju jsou k smíchu 🙂 Třeba jsem neměla břicho a už jsem měla holku, nevěděli jsme jméno tak jsme ji říkali každý den jinak a nic jsme pro ni neměli, ani kočár a oblečení tak jsme ji furt nosili v rukách a říkali jsme si, co ted budem dělat 🙂 no hrozný....teď se mi zdálo 2x že máme chapečka, ale nepamatuju si podrobnosti. Ale nejvíc mě sere, že ve snech nemůžu rychle běhat 🙂) tak neboj nejsi sama 🙂 je to sranda teda

hanickaa.d
11. únor 2012

@kixi já taky beru Utroš, měla jsem hematom na začátku, ale už končím, v po jdu na genetiku, tak jsem trošku nervozní 🙂

zzaneta
11. únor 2012

@kora1 Můžou si počkat v těle 2-3 dny, samozřejmě je to individuální, ale horečka je horečka, to je jasné že to nejde. Třeba zítra bude líp, snažení ob den by mělo stačit 😉

lucille85
11. únor 2012

@kixi gratuluju k bublince a drzim palce!neboj utrogestan pomuze aby se tam mimcu libilo,ja ho beru od 6tt porad.
@kora1 Neves hlavu,ovu byla asi vcera nebo dnes,jestli byl ve ct test silnej.Spermie si tam pockaji,neboj!A je dulezity aby byl manzel zdravej prece!udelali jste maximum,uvidis ze se to povede!
@hanickaa.d to jsem rada ze v tom nejsem sama,dnesni sen byl fakt divnej,narodila se mi holka,ale byla velka jak rocni dite,navic manzel rekl ze se bude jmenovat Stepanka,coz se mi hrozne nelibi tohle jmeno,doma jsem mela akorat jedno klucici tricko a jednu plinku,do vanicky se mi skoro nevesla,byla hrozne tezka,no fakt dobrej sen.Nebo se mi taky zdalo ze sem jako najednou porodila sama doma,kluka myslim,ani sem ho nemela do ceho zabalit,manzel nikde...tak snad ty sny prejdou...

kixi
12. únor 2012

@hanickaa.d urcite to dobre dopadne, ale nervozitu chapu, ja budu taky...ve stredu jdu na utz a je mi jasne ze se budu klepat strachy 🙂 ale to zvladneme, drzim moc pesti!

kixi
12. únor 2012

@lucille85 diky moc 🙂 jj, ja mu verim, ze pomuze ... jen me trapi nachlazeni, ale poctive lezim tak snad to brzy prejde

hanickaa.d
12. únor 2012

@lucille85 Luci ty teda bereš Utroš stále? Já se zítra zeptám na genetice, myslím, že by se měl brát jen v 1. trimestru...ale asi neuškodí

zuziiiiicek
12. únor 2012

@zzaneta Ahooooj😀 to se nám to tu pěkně schází🙂 no mě ještě pořád píše kvůli Zimovi plno nevěst,ale absolutně nestíhám odepisovat. Navíc nechci ho dál chválit když nevím, jak je to s ním teď. Ale to jen tak mimo téma.🙂 v jaké fázi jste teda teď vy?😉

zzaneta
12. únor 2012

@zuziiiiicek Ahoj Zuzi 🙂 Já nedávno koukala že i stopli to album jak jsi udělala..
My jsme na začátku listopadu vysadili prášky, teď jedeme 3.měsíc. Minulý nám to vyšlo ale mimi se neudrželo, hodně brzy odešlo, takže zkoušíme štěstí znovu 🙂 Mívám dlouhé cykly, okolo 35dní, takže to čekání je delší 🙂
Jinak jsi mi připomněla jak jsi psala včera s těma zkratkama, já než na všechny přišla připadala jsem si jako Alenka v říši divů 😅

gabuli202
12. únor 2012

@zzaneta Žany, to pití mi taky dělá problém, tak jsem ráda, že už ovu fakt proběhla a můžu normálně pít 😀 Ty zatím čekáš na ovu?
@zuziiiiicek Tak to je super, doufám, že budeme brzy obě těhu a budeme si všelicos doporučovat 🙂

gabuli202
12. únor 2012

Holky, tak manža mě onemocněl, včera měl vysokou teplotu chudák, ale i tak jsme se tulili, co bysme pto mimi neudělali 😀 Tak ještě to musíme zvládnout dnes 😀 V sobotu odjíždíme na hory, tak aspoň nebudu mít tendence dělat těhu testy, buď mrcha dojde na horách a nebo taky ne a budu mít doma překvápko 🙂

zzaneta
12. únor 2012

@gabuli202 Gábi právě, já navíc od 9 do 17.30 v práci, okolo 18 jsem doma a v práci jsem zvyklá pít hodně. Minulý měsíc právě bylo fajn jak jsem byla nemocná že jsem testovala dopoledne, to mi to pití až tolik neschází.
Já Ti nevím, měla jsem pocit že ve čt byl hlen, ale jistá si nejsem. Jinak to nesleduju a pojišťujeme to ob den 🙂
Gábi hlavně si ty testy neber s sebou, pak to hrozně láká, však víš 😀 a držím palečky aby to vyšlo!!!!!

zuziiiiicek
12. únor 2012

@zzaneta jn, stopli, prej že dělám reklamu🙂 jak kdybych z toho něco měla.☹ no já jsem vysadila v říjnu a zatím nic, ale jak už jsem tu psala - naše "snažení" probíhá tak 2x do měsíce takže tím to asi dýl potrvá, než se trefíme do správného dne.🙂 a jak jsi poznala, že jsi těhotná? promiň, že se ptám na tak citlivý téma☹ ale já si myslím, že bych to ranný těhotenství ani nepoznala, takže bych ani nepoznala, že mimi odešlo.☹ každopádně držím moc palce, ať se brzo zadaří😉

@gabuli202 jaký pití vám dělá problém? to je zas něco co nevím 😀 jinak tipuju dle přezdívky - Gabča?🙂 taky doufám, že budeme brzo těhu 😵 a držím palce ať se mrcha horám vyhne😉

gabuli202
12. únor 2012

@zzaneta takže tento cyklus jsi se na ovu vyprdla? 🙂 Já jsem o tom testu na hory právě uvažovala, ale pak jsem to zatrhla, protože by mi to mohlo pak ty hory zkazit, kdyby to náhodou nevyšlo 🙂 Ale stejně bych dřív jak 13DC netestovala a z hor se budeme vracet těch 13DC, uvidíme, třeba mě tam už mrcha překvapí ☹

gabuli202
12. únor 2012

@zuziiiiicek když testuješ ovu testíkama, tak bys neměla alespoň 2 hodiny pít 😒 Ano, Gabča 🙂 Tak jsem ráda, že tu mám někoho z okolí 🙂