"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
13. únor 2012

@lola024 ještě já, 24.2. by měla dorazit mrcha 🙂

terulilinka
13. únor 2012

@petinkas jojo, měřit budu určitě, už je to taková ranní zvyklost 😀 dokonce i manža se každý ráno ptá: Tak co teplotka?😀 když se bude ted 3dny držet nahoře (stačí stejná teplota jako dnes?36,6?)

lola024
13. únor 2012

@terulilinka 🙂 No jo na Tebe bych zapomnela...24.2 mrcha nedoraziiii, to je jasny!

terulilinka
13. únor 2012

@lola024 hihi, já si tohle právě nesmím říkat, jinak budu veeeelice zklamaná 😀

lola024
13. únor 2012

@terulilinka v tom pripade si rikej, ze nejspis dorazi a pak vudes veeeeeelice stastna 😉 Drzim pesti!!!

terulilinka
13. únor 2012

@lola024 přesně tak!🙂 a děkuju! ty už jsi vlastně těhu viď? Nějak se mi tu už pletete a nevím, která je která 😀

evik19
13. únor 2012

@lola024 Já čekám MS zítra, takže mě testík čeká a nemine🙂

petinkas
autor
13. únor 2012

@terulilinka jj, to chápu.. já to měla taky tak.. dokonce, i když jsem zjistila, že jsem těhu - měřila jsem ještě asi týden - byla jsem tak navyklá (a to jsem měřila 1. měsíc 🙂 ). Jinak pokud Ti ta teplotka takhle vydrží (36,6 stačí), tak ovu skutečně byla. Platí totiž pravidlo, které říká, že ovulaci lze považovat za proběhnuvší, pokud je bazální teplota alespoň 3 po sobě jdoucí dny vyšší než v 6 předcházejicích dnech (to teď u Tebe platí), a za den, kdy proběhla ovulace, se považuje poslední den nízkých teplot. Tzn., že by u Tebe proběhla 12. 2. No, snad je to pochopitelný..

barbulinka1
13. únor 2012

@terulilinka ahojka, super, tak to je opravdová ovu 🙂 snažilkovali jste tak akorád, dneska to ještě hezky pojistěte a vyjde to 🙂 🙂 držim pěstičky, tedka už jen čekat a hlídat teplotku, aby bya pořád vysoká 🙂

barbulinka1
13. únor 2012

ahojka holky 🙂 hlásim info z poradny konec 18týdne +4kg ( váženo po obědě 😀 ), bez ultrazvuku, jen jsme poslechly srdíčko, krásně tlouklo, stašně rychlle, močák je lepší, děloha roste, všechno v pořádku 🙂 a 9.3. jdeme na velký ultrazvuk, kde budeme zkoumat miminko ze všech stran, já se teda nejvíc těšim, až ho budeme zkoumat mezi nožičkama 😀 taková doba ještě naposledy jsem miminko viděla ve 13.týdnu a tedka ho uvidim až ve 21/22 týdnu, to bude šok 😀

lucille85
13. únor 2012

@terulilinka jak jsem včera říkala, to byla ovu! takže ještě dneska tam pošlete pár spermií a já myslim že to vyjde!!!moc Ti to přeju!

Jinak jak tu někdo psal s těma falešně pozitivníma testama-asi to u některé značky možný je, už jsem o tom někde četla...spolehlivý by měl být mamatest 10 a clearblue...ale asi bych zašla na gyndu, aby vzali krev a udělali utz, aby tam nebylo něco co dělá neplechu-cysta atp.

lola024
13. únor 2012

@terulilinka ja se v tom tady taky pekne ztracim, je tu spoustu holek a pletese mi to 🙂 Vcera jsem zjistila pozitivni tehu test, tak snad je vsechno v poradku. Dneska teda nemam zadne priznaky, vubec nic mi neni...
@evik19 jeeeee, tak ty cekas MS uz zitra? No a jak se citis? 😉 Kdy hodlas testovat? 🙂

lola024
13. únor 2012

@barbulinka1 jsem moc rada, ze poradna dopadla dobre a vsechno je v poradku, to musi byt nadherny slyset to srdicko 😉 Ty jo, to budes asi cucet az miminko zase uvidis, to ho ani nepoznas 😀 😀

petinkas
autor
13. únor 2012

@barbulinka1 To je krásný.. tak jsi slyšela alespoň srdíčko.. Jupííí. Já jdu na KO až 28. 2. přijde mi to strašně dlouhá doba. Taky bych potřebovala alespoň slyšet, že srdíčko bije a vše je v pořádku. Na velký UTZ jdeme 12. 3. My jsme si nechali nahrát DVD z prvního velkého UTZ a taky pořád zkoumám. Dokonce jsem viděla, jak si "za něj" malé tahá, ale kámoška říkala, že to pindík být nemůže, protože by byl moc velký 😀. Tak to asi nebylo ono. Nic jiného už asi neuvidím, protože si to chceme s manželem nechat jako překvápko 😉 .

lucille85
13. únor 2012

@barbulinka1 jsem ráda že jste oba v pořádku...to budeš koukat, jak prcek vyrostl, my ho šmírujem každý dva týdny tak mám přehled jak se zvětšuje 😀 ale pro mě je hlavní vždycky že tam je a je živej, to je úleva...na ten velkej utz jdu myslim 7.3....
@lola024 no přeju aby příznaky byly jen mírné, mně třeba nebylo krom extrémní únavy nic...

evik19
13. únor 2012

@lola024 Moc gratuluju k pozitivnímu testu! A kdy ti vyšel, už jsi měla zpoždění anebo ještě před? Jak dlouho jsi vydržela s testem???🙂
Já jsem nevydržela a zkusila testík už dneska, Mamatest úplně negativní. Pak jsem ještě zkusila ten nespolehlivý z teska...No jako není tak sněhobílý jak ten Mamatest- ta čárka je tam velice nepatrná-fakt jako stín, když pozorně a na světle hledám. Ale to se mi stalo i minulý měsíc a nebylo z toho nic. Krom toho nepředpokládám, že by test s citlivostí 25 mohl poznat něco, co nepoznal Mamatest 20:-/

gabuli202
13. únor 2012

Holky, tak už máme po snaženíčku, uff 😀 Tento měsíc to byl záběr, vím, že by se mělo kolem ovu milovat přes den, ale manža byl tentokrát hodně náruživý 😀 Tulili jsme se dva dny před ovu, den před ovu, v den ovu, i den po ovu 😀 Tak uvidíme 🙂

evik19
13. únor 2012

@lola024 Jo a cítím se naprosto normálně - ani při nejlepší vůli bych na sobě nepozorovala žádnej příznak. Ale možná ani tento měsíc nebyla ovulka, tak se nemůžu divit...Ale nevadí, určitě to vyjde dřív nebo později

terulilinka
13. únor 2012

@petinkas chápu, jsi zlatá!!! 😵

terulilinka
13. únor 2012

@barbulinka1 jj dneska na to vlítnem 😀 a děkuju! jinak jsem se od mamky dozvěděla, že když se snažili o mě, nemohla otěhotnět 9měsíců a pak měřila měsíc a byla v tom 😀😀

lucille85
13. únor 2012

@gabuli202 aby z takovýho poctivýho snažení nebyly dvojčata 😀 my jsme měli úplně stejnej "jízdní řád " 😉

terulilinka
13. únor 2012

@lucille85 Luci, děkuju!!!! 😵 a jak se máš? 🙂

terulilinka
13. únor 2012

@lola024 proto by každá měla mít profilovku 😀 jéé, takhle před Valentýnem, to je paráda! Moc gratuluju! 😵

gabuli202
13. únor 2012

@lucille85 Fákt Lucí? No my máme i dvojčátka v rodině 🙂 Já bych se tomu nebránila!!! 😀 Hlavně, aby se nám povedlo 🙂

lola024
13. únor 2012

@lucille85 a kdy mam ty priznaky tak ocekavat? 😀 Me je prave divny, ze mi nic neni, jestli neni neco spatne? Unavena taky vubec nejsem...
@evik19 Diky moc 🙂 Testovala jsem 33 DC - mam cykly dlouhe 28-32 dni, tak jsem si pockala, jestli MS fakt nedojde a hned den pote jsem testovala. Tak Ty uz jsi testila dnes? Nic si z toho nedelej, ze Ti nenaskocily hned dve carky, nekterym holkam se ukazou az dyl, to neni smerodatny. Byt Tebou zkusim testnout znovu az ve stredu...Jestli to teda vydrzis 😀 A brisko Te boli?

lucille85
13. únor 2012

@terulilinka ale jo dobrý, o víkendu jsme byli u obou rodičů a dnes mě manžel vozil po úřadech, musela jsem vyřídit něco kvůli pozastavení živnostenského listu z loňska...Ale teda budu muset brzy na nákup nových kalhot a podprsenky, po víc jak hodině fakt trpim, jak to škrtí...

lola024
13. únor 2012

@evik19 ja jsem na sobe ovulku nepoznala nikdy, jen me tak 14 dni pred MS vzdycky zacaly bolet prsa, takze by to mozna bylo ono? 😉 Nesmutni, kdyz to nevyjde ted, tak priste urcite, hlavne se nestresovat!
@terulilinka no proto jsem si tu profilovku prave pridala 😀 A diky moc, chtela jsem testovat az zitra, jakoze na Valentyna uplne na den, ale nevydrzela jsem 😀

lucille85
13. únor 2012

@lola024 no já ještě před pozit. testem špinila a to trvalo asi týden...a ta únava ta byla tak od 5tt až do nějakýho 12tt...jinak ještě jsem byla citlivá na všechny "smrady", nejhorší bylo čerstvý pečivo...fuj

@gabuli202 tak kdyžtak ať to jsou max ty dvojčata(vim co řikám)! 😉

lola024
13. únor 2012

@lucille85 tak to mam mozna jeste cas na to aby mi bylo blbe, nevim 😀 Fakt mi neni vubec nic, vcera a predevcirem me obcas pobolivalo bricho a dneska ani to ne...uz abych sla k doktorovi a vedela na cem jsem...

terulilinka
13. únor 2012

@lucille85 tak upaluj, v H&M mají pěkný 🙂)) ať je ti pohodlně.. A jak jsi zvládla to běhání po úřadech? mě tam vždycky akorát pěkne naštvou :-/

@lola024 koukám, hezká!!! aspoň vím s kym se bavím 😀 a manža už to ví?🙂))