"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
15. únor 2012

Harley26 - 19.2.2012
gabuli202 - 26.2.2012
zzaneta - 26.2.2012
petanevesta - 20.2.2012
kora1 - 20.2.2012
pajiskazemlyna - 28.2.2012 - stejně testnu dřív ! 😀 😎

nasaluca
15. únor 2012

@lola024 K té cigaretě, tak bývají běžně v lékárně a když ne, měli by ti ji bez problémů objednat.

hance09
15. únor 2012

Jé tak vy už budete všechny testovat těhu a kdo je na začátku jako já?

barbulinka1
15. únor 2012

@gabuli202 ahojka, za 3 dny se ani vajíčko neuhnízdí, takže klid 🙂 a tělesná teplota je jiná než bazální, ta se měří v klidu, než vylezeš z postele a uplně jinde 🙂 a tělesná teplota se v těhu pohybuje kolem 37 stupnů,neboj vyjde to, hlavně se nestresuj to není dobrý.....užij si hory a pak uvidíš, držim pěstičky 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@barbulinka1 Ahojky 🙂 Jak vy se s mimískem máte? Všechno v pořádku?

barbulinka1
15. únor 2012

@zzaneta ahojka, jo jo máme se dobře 🙂 močák už je v pohodě, v pondělí jsem slyšela srdíčko u doktora, všechno je v pořádku a 9.3 nás čeká velký ultrazvuk, tak se těšim, a už budeme mít snad doma tatku, takže půjde s námi 🙂 🙂 snad na nás roztáhne nožičky 🙂 a co ty ? všechno v pohodě ? 🙂

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta Žany, taky se snažím věřit, že nám to výjde, ale teď jsem se tak zpanikařila 😠 jsem trdlo, budu doufat!!!

@barbulinka1 právě, když se tělesná teplota kolem těhu pohybuje kolem 37 a já měla míň ☹ Ale asi máš pravdu, jsem teprve 3DPO a taky jsem četla, že někdo v těhu zvýšenou teplotu ani nemá, tak uvidíme 😒

barbulinka1
15. únor 2012

@gabuli202 ale těhotná jsi vlastně až když se vajíčko zahnízdí a jestli jsi 3 DPO tak to ještě nemělo šanci se pořádně uhnízdit a produkovat hcg, takže klídek !! 🙂 vajíčko se zavrtá třeba až 9 DPO 🙂 já mám občas 37 jinak kolem 36,6 36,7 normální tělesnou, takže to nemusí být pořád 37...

dashyyy
15. únor 2012

@gabuli202 ahoj Gábi nejradši bych Ti zákazala rozčilování trdlouši jeden=) s tou teplotou to vůbec neřeš já mám teďka stabilně +- 😉 36,2

kora1
15. únor 2012

@barbulinka1 je fajn, jak to vysvetlujes, take nemam rada zbytecnou paniku a panikarim porad..hlavne posledni dobou 😉

gabuli202
15. únor 2012

@barbulinka1
@dashyyy Holky, díky, docela jste mě uklidnily, fakt zbytečně panikařím. 😒 A zbytečně se nervuju, prostě když už jednou k tomu oplodnění došlo, dojdu snad znovu

zzaneta
15. únor 2012

@barbulinka1 Tak to ráda slyším. Takže 9.3. je velký den 🙂 určitě pak napiš 🙂
U mne všechno dobrý, mám po ovulce tak teď si počkáme na výsledek 🙂 V práci furt stejný ale nějak líp to nesu. Jinak vše fajn 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 Ne ze dojde snad, ale proste DOJDE!! a kdyz ne tento cyklus, tak pristi, nebo ten dalsi.. ale verim ze uz ted, vis jake jsou statistiky 🙂 Tak se hod do klidku a uzivej si jeste volna. Na horach prijdes na jine myslenky. A budu se tesit na nedeli 26.2. 🙂

lola024
15. únor 2012

@heaven_angel diky moc za odkaz, asi zkusim spis pohledat na internetu, nez objizdet obchody 😉 Ty jo a maji i ovocne prichute, to jsem netusila!
@nasaluca diky, kdybych nic poradneho nenasla na netu, zkusim do te lekarny, nebo naopak, uvidime uvidime.
@holky jak jsem tady predevcirem psala, ze mi vubec nic neni, tak dneska me pro zmenu boli cely den bricho, porad jako na MS, takovy divny tlaky a pichani a jde mi to az do zad do ledvin, opravdu prijemny....mate, nebo mela jsme to nektera taky tak?

zzaneta
15. únor 2012

Holky já konečně piju ten kontryhelový čaj 🙂 už ho mám v práci a jak jsem četla fakt to účinkuje i na ty moje střeva. Teď už nevím kdo mi to doporučil, myslím že @kora1 i krista a jestli se pletu tak se omlouvám, každopádně děkuju 😵

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta Žany, taky se budu těšit na něděli 26. 🙂 Bude mi po vás smutno 😀

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 Doufám že si na nás ani nevzpomeneš na těch horách jak si to budeš užívat 😉 ale budeme se na Tebe těšit 🙂 hlavně Tvůj výsledek, jsem už teď napjatá 🙂

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta Žany, já jsem zase napnutá z tvého výsledku 😀 🙂 No, teď budu doufat, že mě tam mrcha nepřepadne. Uvidí se!!! 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 Tak to jsme na tom stejně 🙂 Už aby byla příští neděle viď? 🙂

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta to si piš!!! ale nechci se na to moc těšit nebo upínat, na to testování, třeba už přijedu s tím, že žádný testování nebude 😒

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 To děláš dobře 🙂 Já se na to taky upínat nechci a vlastně na to tolik nemyslím, jen dnes jsem měla přemýšlivou. Bolí mne ještě prsa a táhlo mne v podbřišku, tak mne to přivedlo na tyhle myšlenky 🙂

terulilinka
15. únor 2012

@krista1
@eficenka
@barbulinka1 Holky, já jsem trdlo!! až teď jsem si všimla chybičky v grafu, v pátek jsem měla 36,5 a ono mi to pořád psalo 36,4 a díky tomu už mi sedí i plodný dny a ovu barevně na WZ😀😀

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta No vidíííš, to je dobrá známka, myslím, že ti to klapne, tobě určitě 🙂 Mě bolí jen prsa, ale to je od té ovu 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 Tak moje prsa jsou taky od té ovu a to tahání mohlo být od něčeho jiného. Zakazuji si o tom přemýšlet, lepší je počítat s horším, pak člověk není tolik zklamaný 🙂

gabuli202
15. únor 2012

@zzaneta ale já prostě věřím, že ti to výjde! 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@gabuli202 To jsi hodná Gábi, děkuji 🙂 Já v to doufám 🙂

terulilinka
15. únor 2012

@pajiskazemlyna ještě jááááá - testnu a má dorazit ms 24.2.2012 🙂)

barbulinka1
15. únor 2012

@kora1 ono je to těžký nepanikařit 🙂 ale vždycky jsem si všechno přečetla v knížkách nebo na netu a byla jsem klidná 😀částečně 😀

barbulinka1
15. únor 2012

@gabuli202 přesně tak, jednou k oplodnění došlo, dojde i po druhý a v pohodě 🙂 tak žádný nervíky, to ti vůbec nepomůže 🙂 pozitivní myšlení dělá divy 🙂 🙂

barbulinka1
15. únor 2012

@zzaneta jo jo určitě dám vědět a hodim fotečku, jsem zvědavá jak se od 13.týdne zvětšil 🙂 🙂 tak ted už jenom čekat, pozitivně myslet a vyjde to !!! držím pěstičky 🙂