"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
4. lis 2011

@petit.a.nge Ahoj,teda to je napínavé!! Ta teplotka nevypadá moc dobře,kolik jsi měla než ti začala klesat? A kdy ti měla MS přijít zhruba?

@barbulinka1 Ahoj..a nestihli jste se snažit pár dní před? Spermijky vydrží ledacos 🙂))

@ange_de_la_morte Ahoj,tak cooo,bylo nebo nebylo? 🙂)

pajav
4. lis 2011

@janinka1987 😀 no moje nervy 😀 teda já si jen myslím,kdy ovu byla, debil sem 4 dny neměřila..a vtěch dněch byla ovu..ale graf jsem si upravila a mám vítězný den 🙂)) uvidíme,co řekne pan doktor 🙂))

ange_de_la_morte
4. lis 2011

@barbulinka1: tak tím je to vyřešené 🙂 podle mně tě můžou bolet prsa kdykoliv během cyklu, myslím si teda že každý to může mét trošku jinak,takže ti to stejně moc neřekne

@pajav: tak výbavičku bych podle toho asi v modré nekupovala 🙂 .... o tomhle sem nikdy neslyšela, vím že je nějaký čínský kalendář kde se bere měsíc oplodnění a věk matky ale tež nevim ... Asi stejně najdeš maminky kterým to nevyšlo 🙂

ange_de_la_morte
4. lis 2011

@pajav: nevím zda určitě byla ovu ale snaženíčko bylo 🙂 🙂

pajav
4. lis 2011

@ange_de_la_morte nám už to vypočítávala nedávno jedna známá,ptala se kdy jsme narození,vypočítala,kdy se nám měnila krev v těle a řekla: To bude kluk! Noooo 😎

ange_de_la_morte
4. lis 2011

@pajav: tak to jsem shcválně zvědavá 🙂 ale aj kdyby byl chlapeček tak radost z toho budeš mít stejnou, však neplánujete jen jedináčka ne ? 🙂

pajav
4. lis 2011

@ange_de_la_morte radost bude stroprocentně 😉 Noo manžel vždy mluvil o jednom mimču ale myslím si,že za čas bude chtít i to druhé,já bych těda chtěla 🙂)))

lili_h
4. lis 2011

@pajav taky jsem to někde četla na netu. Spermie "klučičí" jsou hbitější a rychlejší, ale vydrží jen krátkou dobu. Spermie "holčičí" jsou pomalejší, ale za to vydrží déle. A je to jak píšeš - holčička se narodí, pokud byl styk před ovulací, a chlapeček se narodí, pokud je styk v den ovulace 🙂 Ale asi bych na to moc nespoléhala 🙂

twistinka123
4. lis 2011

ahojky berušky tak vás zase zdravím🙂
je dobře že Pája je už těhu aspon to tu bude veselejší🙂
těším se co nám písneš toho 14.11:-)

já se mám pořád stejně, MS furt nikde! potvora! ale těhu teda nejsem na 100%!!!!🙂
už jsem vymyslela co manželovi k Vánocům🙂 lístky na otáčivé hlediště - Krumlov🙂 pochází kousek odtamtud🙂
a ještě jsme tam nebyli🙂
a další dovymyslím🙂

mějte se pěkně!!!!zdraví Lucík

pajav
4. lis 2011

@twistinka123 Ahoj 🙂) já už se toho 14.11. nemůžu dočkat!! Jen se bojím,že to ještě nepůjde vidět..dočetla jsem se,že se k dr. objednává až tak 8.týden těhotenství a já budu asi teprve ve 4.týdnu..
a s dárkem na vánoce si prej nemám lámat hlavu,že mu budou stačit ty rukavice na motorku :D
A jakto že 100% nejsi těhu?

twistinka123
4. lis 2011

@pajav tak mi neplánujeme těhu🙂 ještě se chráníme jinak🙂))

hele poslední den MS si měla kdy? jako 1DC? ti spočítám v jakém jsi🙂

pajav
4. lis 2011

@twistinka123 myslím,že už jsi mi to jednou počítala, ale můžeš znovu: 18.9. ale ten výpočet by platil v případě,že bych měla ovu tak jak normálně bývá,holky v jiné diskusi psaly,že to doktoři nemají rádi,když je opožděná ovu,že to pak mate výsledky či co..já si myslím,že k oplodnění došlo až 21.10...

pajav
4. lis 2011

@twistinka123 ještě taková blbá otázka: 1.týden těhu se počítá od oplodnění nebo od 1DC? Já jsem z toho jelen,jen čtu nějaké články a úplně mě pomátly!! Možná se ptám jako debil ale jsem mimoň..

twistinka123
4. lis 2011

@pajav termín se počítá podle 1DC a druhý termín podle UZ!
dneska bys byla 6+5 tak pokud jsi hubená jako že podle obrázku jo tak to uvidí se neboj!
ovulací se doktoři vůbec neřídí! to málo která ví, vždyt někdo si jí ani neměří, co to je za blbost!

pajav
4. lis 2011

@twistinka123 noo tak vážím 52 kg 😀 dobrá,samozřejmě,že si nechám radit od tebe jako od zkušené než od nezkušených 🙂)))))))))))) Děkuji

twistinka123
4. lis 2011

@pajav jako já teda nevím, ale jako že by gynekologové řekli termín podle ovulace je blbost, fakt! jako jestli se tě na to zeptá ten tvůj tak budu mít oči navrch hlavy! 😀 a sednu na prdel 😀

takže 14.11 budeš už 8tý takže v poho!🙂

lucille85
4. lis 2011

dobré dopoledne holky!!!Tak jaká je náladička při pátku? Mně bylo včera celý den taaak zle, fujtajxl 😝 Ale večer se to uklidnilo a dneska už zas jen bolavé bradavky...ráno byl ovu test zas pozitivní, ale už ta druhá čárka nebyla silnější ale tak nastejno jak ta kontrolní. A teď dotaz - kdy teda bude/byla ovu? Teplota včera 36.8 dneska 36.7., tak nevim zda teda byla ovu včera nebo bude dneska nebo zítra??? 😕

pajav
4. lis 2011

Tak jsem si ted volala na alergologii, páč na mě jde zase alergie poslední měsíc, jestli můžu xyzal,prášek,který mi vždycky pomůže od trápení..a ona mi řekla,že to užívat nesmím!! Já se asi zblázním..ještě,že jsem si ho nevzala,už mě ale cukala ruka!! V podělí si mám zavolat a domluvit se na čemsi...nesnáším svoji alergii!!

lucille85
4. lis 2011

@pajav a s těma spermiema to tak je, no ale třeba tam zrovna byla nějaká šikulka holčičí 🙂 asi bych na to nespoléhala 😀

lucille85
4. lis 2011

@pajav a na co máš alergii?

pajav
4. lis 2011

@lucille85 Ahoj,kdy ti poprvé vyšel ten test pozitivní?

twistinka123
4. lis 2011

@lucille85 ráda bych ti poradila ale tomudle nerozumím, páč doktorka to vůbec nepreferuje a když se jí na to zeptám tak mi akorát řekne at se na todle vyprdnu a přestanu se hlídat🙂 a pak hned...vy plánujete těhu jo, to mi neříkejte (sestřička předemnou u ní byla 4 měsíce a je těhu taky🙂 a ta před ní taky🙂)) ) tak se zhrozila a smála🙂 takže fakt nevím jak to je...já ovu testy dělat také nebudu nějak to dopadne...

janinka1987
4. lis 2011

@pajav , @twistinka123 má pravdu, těhu a týdny se počítají od 1DC, miminko je vlastně o 14 dní mladší než tvé týdny, které se pak uvádějí...Právě, že každá má ovu jinak, tak se uvádí toto. taky když se koukneš na články, tak normální těhotenství trvá 38-42 týdnů, právě těch 14 je sychr 🙂 Doktoři vždy uvádějí od 1DC, ovu je nezajímá 🙂

twistinka123
4. lis 2011

@pajav v 1 trim nesmíš skoro nic, vyvíjí se organogeneze!

sedivka
4. lis 2011

@pajav jo tak na to se taky netesim, jsem alergicka na pyl a na jare je to bez prasku fakt utrpeni. Absolutne netusim jak to jednou dam, az budu tehotna.....

pajav
4. lis 2011

@lucille85 Na co? 😀 Všechny zvířata,co mají srst, nějaké prášky (acylpyrin,ibáč,...), prach, roztoče, peří, seno, posekaná tráva,břízy, pyl, ovoce (jablko,nektarinky,broskve....), zelenina (paprika)...to už je možná všechno 😀

twistinka123
4. lis 2011

@janinka1987 ještě abch to nevěděla když dělám na gyndě🙂)) teda všechno nevím,ale todle jo🙂))

pajav
4. lis 2011

@twistinka123 tak já papkám jen tu listovku,nic víc do sebe neperu,ještě že jsem přestala brát tu výživu na klouby za včasu,třeba by to nedělalo dobrotu.

pajav
4. lis 2011

@janinka1987 děkuju holky,už jsem chytřejší 🙂)))))))))

pajav
4. lis 2011

@sedivka mamka mi říká: třeba jsi alergická na těhotenství 😀 haha...mě už ta alergie drží aspon měsíc a nejhorší je,že vůbec netuším,z čeho to ted je!!