"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
16. únor 2012

@nasaluca Dekuji, jsi hodna. Tohle uz mam nastudovane 😉

nasaluca
16. únor 2012

@wann14 Jj, aspoň doufám 🙂

@evik19 😀 😀

gabuli202
16. únor 2012

@pajav Páji, ještě jednou gratuluji!!! Já chci taky chlapečkááá 🙂 🙂

evik19
16. únor 2012

@eficenka No třeba i našim se povedlo přesně za rok, tak bych tomu docela věřila. Na kontryhelový čaj jsem se ptala své gyndařky a ta mi ho moc nedoporučila, ale tady si ho holky pochvalují, tak nevím, jestli třeba další cyklus nezkusím, Doteď jsem měla cyklus pravidelný, ale teď se mi to prostě celé nějak rozházelo....:-/ Budu asi zkrátka měřit tu bazalku a uvidím, co mi z toho vyleze, do teď jsem to poznávala podle hlenu, ale třeba tenhle měsíc to bylo celé nějaké nejasné....

@pajav Gratuluju!!! Jestli můžeš, hoď sem fotečku, ať se pokocháme🙂

zzaneta
16. únor 2012

Holky včera mne manžel tak lekl že jsem hystericky 5minut brečela a dneska mne bolí břicho ☹ Tak jsem si říkala co když, ale hned jsem si zakázala na to myslet 🙂 Mám tu i dost práce tak to jde samo, ani jsem vás nestihla úplně dočíst ☹
@pajav gratuluji ke klukovi 🙂
@eficenka máte krásného pejska 🙂 a neboj, příště už srdíčko bude 🙂

pajav
16. únor 2012

@evik19 fotečku nemám, tu si nechám udělat až příští týden na genetice 😉

sedivka
16. únor 2012

@pajav super!! 🙂 Gratuluju... taky bych si přála kluka...uvidíme na jaře co se ukáže 🙂

wann14
16. únor 2012

@pajav Super, tak parada, takze tuseni bylo spravny 🙂 Tak at hezky roste chlapecek a jste oba moc zdravi 🙂

@eficenka Tak to je fajn, ze snidani jsou nevolnosti zazehnane 🙂 Jinak ukacane jste a to dost, ale ktera zenska neni 😀

eficenka
16. únor 2012

@gabuli202
@sedivka
a to já bych si zase přála holčičku 😉

eficenka
16. únor 2012

@evik19 můžu říct, že jsem u sebe snad pozorovala jen jeden druh hlenu, takže já bych podle toho asi nic nepoznala.... uklidnila mě až ta BT, kdy mi vyšla fakt pěkně 😉 držím palce!

gabuli202
16. únor 2012

@sedivka
@eficenka původně jsem si říkala, že bych chtěla holčičku, ale nějak jsem na to změnila názor a chtěla bych chlapečka 🙂 I kvůli manžovi 🙂

eficenka
16. únor 2012

@gabuli202 manža chce samozřejmě kluka, ale prej by nejradši dvojčata 😀 no a já zase holku, tak se ještě nějaký ten měsíc můžeme dohadovat 😉 zatím je bublinka jen jedna.... Ale stejnak to asi bude kluk, všichni mi to říkají 😀

gabuli202
16. únor 2012

Holky, vždycky mi kolem ovu bolí prsa a drží se to do té doby, než dostanu MS. V noci mi ještě na pohmat bolely, ale teď už to není tak hrozný, mám dojem, že mi chvíli bolí a chvíli zase ne, v takových intervalech. Mám strach, že mi už přestaly bolet a doleze MS, ale to je asi brzy, když jsem 4DPO. 😒

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@gabuli202
Gabi, já bych zase strašně moc chtěla holčičku ... Ale pokud by to měl být zdravý kluk, tak se tomu vůbec nebráním 😵 😵

wann14
16. únor 2012

@nasaluca Je tak to je super, a kdy letos? Nebo az pristi rok? Jinak muj sen, jen jsem ho nejak nestihla uskutecnit a ted toho asi trochu lituji. Jako stredni jsem totiz delala zdravku obor farm. laborant a po skole jsem se hned nedostala, prece jen mi chybeli ty gymnazialni znalosti a na prijimacky jsem se moc nesrotila ... ale kamaradka co se mnou delala stredni a pak rok vysku, tak to zkousela a dostala se a ted bude delat statnice ... tak si rikam ze kdybych tehdy nebyla lenoch, tak jsem taky letos mohla koncit a bylo by to uzasne...je to krasne zamestnanani

evik19
16. únor 2012

Gábi, já to mám tenhle měsíc dost podobně, chvilku mě v prsou píchá a pak mám zase skoro celý den klid....ááááááá. přestávám svému tělu rozumět🙂
Jinak jsem si dřív říkala, že bych chtěla holčičku, klidně dvě, že by mi nevadilo, kdybych vůbec kluka neměla. Ale teď je mi to úplně jedno...hlavně aby to bylo🙂

wann14
16. únor 2012

@eficenka Ja bych taky moc chtela holcicku a manzel samozrejme kluka, o nicem jinem neuvazuje

nasaluca
16. únor 2012

@wann14 Letos v červnu, už se to krátí. Já jsem taky laborantka a po matuře jsem měla 14 dní plnýho nasazení v učení se na přijímačky, žádnej oddych, pak jsem zjistila, že mě nevzali, chyběly mi v Hradci i v Brně 2 body. Ale nakonec mě vzali na odvolání, tak jsem šťastná, že jsem nemusela čekat další rok. To už bych asi nedávala, jsem ráda, že už to brzo skončí 🙂

sedivka
16. únor 2012

@eficenka @gabuli202 ..me to bylo nejak vzdycky jedno, nepremyslela jsem nad tim.... ale jak se to nejak stalo realitou, vim ze manzel by byl z kluka nadseny (z holky samozrejme taky, ale tak preci jen vime jak to maji 🙂 ) no a nejak bych mu toho kluka prala, nepotrebuju nutne holcicku - porad to povida, pisti... 🙂 chlapecek si bude jezdit potichu s autickama a bude klid...mozna 😀

wann14
16. únor 2012

@nasaluca Tak to moc gratuluji, to jsi to vzala poctive a vyplatilo se to 🙂 Jinak teda budu drzet pesti a preji hodne stesti v cervnu 🙂 Ale kdyz ses dostala tak daleko, tak stanice uz das 🙂

nasaluca
16. únor 2012

@wann14 Děkuju 🙂 Jinou variantu si ani nepřipouštím 😀

gabuli202
16. únor 2012

@evik19 Evi, tak to jsi mě trošku uklidnila, uvidíme 🙂

@pajiskazemlyna Jasně, vždyť nakonec je to úplně jedno, hlavně aby bylo mimi zdravé 🙂

@sedivka naprosto s tebou souhlasím 😀 V naší rodině je holek dost, ségra má dvě holky a posledního klučinu Gabrielka, byla jsem z něj totálně unešená, jen spinkal, usmíval se, prostě úžasný miminko!! 😀

petanevesta
16. únor 2012

Ahoj děvčata, teď jsem dočetla, že se tu probírají pohlaví miminek. Já bych chtěla dvě děti, první holku a pak kluka. Takhle jsem to měli s bráchou a bylo to super - do určitého věku jsem ho přeprala a pak sám poznal, že už je velkej a začal mě chránit a být na mě hodnej 😀
Jinak mám holky dneska nějakej divnej den, je mi dost blbě 😖 Ráno jsem ani nedopila svoje oblíbený latté, bylo mi pořád těžko, taky trošku na blití, ale zatím jsem to rozdýchala. K obědu jsem měla jen suchej rohlík...taky strašně zívám a šla bych už nejradši do hajan. Pokud to půjde, tak to tady zabalím co nejdřív a zalezu doma do pelechu 😅

gabuli202
16. únor 2012

@petanevesta Peti, tak to vypadá dost nadějně, myslím, že budeš těhule. 🙂 A prsa tě bolí?

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@petanevesta
Ehm, že by ???? 😎

1. Nechutná ti káva
2. Nevolnost
3. Únava

Hihi 😀 Držím palečky 😵

lola024
16. únor 2012

@kora1 to je v pohode, ja taky nestiham docitat, holky pisou jako "fredky" 😀 Tak za mnou tu na navsteve jeste nikdy nikdo nebyl! Vsichni z rodiny se boji letat a kamaradi nemaji penize 😒 Mam ale slibeno, ze se toto leto nekdo dostavi, nejspis mamka, tak jsem na to zvedava...Ja ziju v mensim mestu blizko Cagliari, je to v podstate okraj Cagliari a jak v lete, tak v zime je tu stale chaoz! Taky u vas porad vsichni troubi? 😀 Ja jsem na to uplne alergicka, ale kdyz ridim, troubim taky 😀
@eficenka jeeee mimisek uz ma 8.5 mm no to je nadhera 😉 Muzu se zeptat kolikaty tt jsi? Vim, ze jsi o neco vic nez ja...Ja jsem jeste u doktora nebyla, chci tam jit az dyl, az bude neco videt 😉 Jo a mate nadhernyho psa! Vidim z fotky dobre, ze ma kazde oko jine? Nebo je to tou fotkou? Jestli se nepletu, tak je to ta strasne chytra rasa, ze jo 😉 My mame italskyho volpina - ten vubec neposloucha a nejde vycvicit a manzel k nemu chce poridit toho inteligentniho hafana, ze pry od nej neco chytreho odkouka 😀
@evik19 tak tehu test stale bily? To je divny! A jakym testem testujes?

terulilinka
16. únor 2012

@eficenka Evi, moc gratuluju k větší bublince! Příště bude určitě srdíčko ♥ A tu mykozu ti nezávidím, jeden čas jsem jí měla taky a to je fakt hrozný :(

lola024
16. únor 2012

@pajav jeeeee moc a moc gratuluji k chlapeckovi! S dovolenim jsem se podivala do Tveho alba a bylo mi to hned jasne 😉 Jsi totiz moc hezka, to pry maminky cekajici chlapecka byvaji 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@lola024

Ahojky ! 🙂
Já jsem byla v Itálii letos na dovolené a na to troubení jsme též byli úplně alergičtí a to jsme tam byli jen 10 dní ! 😀
A doprava je tam tedy opravdu šílená ! 😀

terulilinka
16. únor 2012

@pajav jůůů gratuluju k chlapečkovi!!! ♥