"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
17. únor 2012

@terulilinka no mě to s tím srdíčkem taky nejde 😒 -tak vám holky přeji krásný pátek 🙂

kora1
17. únor 2012

♥♥ @terulilinka @krista1 holky, tak jsem dorazila do prace a na PC v praci mi to jde 😉 ♥♥♥
@krista1 Kristi a jak to, ze vstavas tak brzy rano? A v kolik koncivas?
jinak jsem koukala na Tvoji BT a jasne, ze je nadeje, je brzy a muze klidne stouopat, vsak se podivej na @eficenka a jeji grafik, nemela to stabilne vysoke hned po ovu, byl tam nejaky skok
@eficenka Evi, to je blby s tim svedenim a vytokem, ale zase prejde to a neni to nic hrozneho 😉 Takze uz te chytly nevolnosti? 😒
Hlasim 1.uspech s BT (spravnou BT) @pajiskazemlyna podle Tve metody 😉
A mela jsem temer 36.7 dnes rano, po 3 i 5 minutach, stale stejne. Mely jste pravdu holky @lucille85 ja jsem asi merila sice rano po spanku, ale jakoby telesnou teplotu. Tak jsem zvedava, jestli treba poroste nebo bude klesat, nebo co se bude dit. Jupii 😉

eficenka
17. únor 2012

@kora1
@krista1
ahoj holky... tak od včera odpoledne se mě drží permanentní nevolnost....s tou mykźou je to už lepší - @twistinka123 a @lucille85 mi včera moc moc poradili a já jsem ještě večer hnala manžu z hor do města.... Normálně cesta trvá tak 20 min, ale napadlo přes 30cm sněhu, tak to jel skoro hodinu, ale hlavně že se vrátil !
Jinak k těm nevolnostem - jedinný co do sebe nacpu je čaj pro těhotné a zelený čaj, pár piškotů a kousíčky jablíčka.... Jinak nic nemůžu ani cítit, ani si představit nějaký jídlo... I celou noc mi bylo špatně.
Teď zase usrkávám čajík a namáčím si v něm piškoty....

kora1
17. únor 2012

@eficenka Eviiii, to je mi lito, sakra!! A muzes mi to popsat? Da se to "ukocirovat" nebo i zvracis? A spala jsi? A kdyz si lehnes, neni to lepsi?
Chudatko, vydrz..odmena je sladka 😵

eficenka
17. únor 2012

@kora1 tak jako je to docela dobrý... Nezvracím, jen prostě mám pořád žaludek na vodě... Celou noc jsem se budila, ale mám úžasnýho manžu, kterej mi šel asi dvakrát uvařit čaj a vždycky mě v noci hladil a tak... Chudák je spíš on, protože k tomu ještě chodí do práce a vsátá v 5 ☹
Jsem docela zvyklá moc nejíst, tak mi to ani nevadí... No žaludek se houpe ať sedím nebo ležím, trochu mě to přechází venku, ale mám trošičku rýmu a navíc napadlo dalších 30CM sněhu, tak se mi tam moc nechce trandit 😀
Vím že moje prababička celé těhotenství prozvracela a jedinný co ji drželo nad vodou byl cukr 😀
Ale myslím že kvůli tomu dárečku to zvládnu určitě... Pak se zase najím 😀

kora1
17. únor 2012

@eficenka Evi, drzim moc palce, urcite se to upravi, driv nebo pozdeji 😀 Treba najdes nejake ty vychytavky-zmrzlina, kola, zazvorove bonbony atp. 🙂

eficenka
17. únor 2012

@kora1 😝 tak teda ani jedno bych teď nedala do pusy 🤐 Myslím, že se to časem upraví, není to nic hroznýho... Občas jsem taky kolem menstruace třeba 2 dny nic nejedla... Takže to není nic hroznýho...
Manža se smál že už nemám ani chuť na svoji tatarku - tu sem mohla ke všemu i samotnou 🤐 🤐
A navíc i ušetříme 😀 lepší než kdybych měla chutě 😀
A jak Ty, co plánuješ na dnešek?

gabuli202
17. únor 2012

Ahojky holky, tak dnes jsem si přivstala a chci nám něco sbalit na tu cestu. Jetsli bude sněžit, tak pojedeme 15 hodin 😒 😀
Jinak prsa mám pořád citlivé, ale to je od té ovu, jako vždy. No a večer a v noci mi píchalo v břichu, ale pokaždé jsem to cítila jinak. Zřejmě se moc pozoruju 😀 (nebo že by zaražený prdíky? ) 😀 😀

harley26
17. únor 2012

Holky, já sem taková kráva!!!

eficenka
17. únor 2012

@gabuli202 tak držím palce, Gabi! hlavně si užívej dovolenou a na nic nemysli.... Přijde to samo 😉

eficenka
17. únor 2012

@harley26 copak se stalo?????? 😨

harley26
17. únor 2012

@eficenka nasadila sem si zbytecne brouka do hlavy. Vim, ze bych to nemela delat, ale udelala sem si TT. Ktery je pozitivni, ALE ja sem po 5000 davce pregnylu - ktery se drzi v tele 10 dni :((((( Takze je falesne pozitivni. Ale ja si proste nemohla pomoct. Sem teprve 7 DPO - takze je nemozne, abych mela pozitivni test.

eficenka
17. únor 2012

@harley26 já Tě chápu... když jsme se snažili, tak jsem si taky dělala tt třeba 8DPO ,ale stejnak vždycky byl negat... Pak sem poprosila manžu a dala mu všechny tt a řekla sem mu - mám to dostat tolikátýho a ten den mi jeden dal, aby mě to nelákalo...
Vím že pregnyl dělá pozitivní tt - takže si na tom vlastně jako jindy - pořád nevíš jestli se povedlo či ne 😉
zkus další až za 6,7 dní, vydrž to ! já budu držet palečky!!!!

gabuli202
17. únor 2012

@eficenka Evi, musí to přijít 🙂 Už se těším, až budu pryč, to tady bude nových těhulek, až se vrátím 🙂

harley26
17. únor 2012

@eficenka ach jo - nemela sem to delat, o to horsi pak bude to zklamani :( ale je to tak strasne tezkeee. Tak dlouho cekat urcite nevydrzim. Ale je me jasne, ze jistotu budu mit az tak 14 dni od pregnylu. Coz je v podstate az pristi tyden :( coz je pro me momentalne jak kdyby to bylo za rok.

eficenka
17. únor 2012

@harley26 chápu, ale zkus to vydržet - ať pak nejsi zbytečně zklamaná ( i když to asi bude každá když se snaží o mimi a přijde ta mrcha!!! ) Jednou se to povede.. Uvidíš, dle výpočtů doopravdy do roka otěhotní 70% párů samo, do roka a půl dalších 20% .....

evik19
17. únor 2012

Ahoj holky, tak se opět hlásím - 10 DPO (asi), teplota37,2, mamatest negativní a posléze se dostavilo i špinění, kterým u mě vždycky začíná MS. Takže já jsem tento měsíc odpískaná...Všem ostatním testovačkám moc držím palečky, statisticky to tady některým z vás už tento měsíc musí vyjít🙂

@eficenka Evi, v jakých horách bydlíš? My jedem do Orlických na Říčky a máme trochu strach, jak to tam vypadá...

@holky Jenom ještě takové varování. Kdybyste náhodou někdy pocítily touhu koupit si testy z Tesca, tak se na to rovnou vykašlete, mně ten šmejd dneska opět ukázal ducha. (Je to ten typ, jak jsou tam dva za 42 Kč).

eficenka
17. únor 2012

@evik19 my bydlíme v Krkonoších, prý pro pražáky žádná sláva - nemohou vyjet kopce ani k penzionu, ale my v pohodě 😉 Sněhu tu máme na sjezdovce přes 2 metry, u baráku na hromadách metry tak 4 🙂 na silnicích permanentně uježděno tak 30 čísel... ale dá se 😉
Tak držím palce, ať si to na dovolený užijete! a přijdeš na jiný myšlenky!!!
Jinak já kupovala většinou MAMAtest - vyjde asi na 50 kč a jsou tam taky dva 😉 a je to 10citlivost..
a Tobě to určitě vyjde příště!

sedivka
17. únor 2012

@eficenka ahoj, neboj, to nechutenstvi prejde. Ja ho mela asi dva tydny, do toho jsem v praci natacela a cely den cuchala filmarsky catering (parky, omacky, z toho se mi opravdu delalo silene zle). Nejake dny jsem mohla jist jen suche rohliky, nic jinyho. Ale neboj, urcite te to pusti. Ja uz ted v pohode, akorat ryby a kus masa si jen tak opravdu nedam 🙂

eficenka
17. únor 2012

@sedivka tak taky doufám, že to jednou přejde... včera jsem byla po kontrole nakupovat v kauflandu - mají tam přímo v tom obchoďáku pizzerii - no mě to tak smrdělo a předtím sem vždycky musela zahánět chutě, abych si nekoupila 😀 Taky maso nemůžu ani vidět... ani nic slanýho či kyselýho a to jsem se jako snažilka nebo na uplném začátku těhu skoro ládovala octem 😀 😀
Tak ten catering Ti nezávidím, jak jsem na neschopence, tak si okolí docela přizpůsobím sobě, aby mi nic nevadilo. Včera musel manžel jíst špagety pomodoro v jiné místnosti, já to nedávala 🤐

sedivka
17. únor 2012

@eficenka jojo, takhle manzel uz dvakrat neco jedl dal ode me, protoze mi to smrdelo. Ale nastesti uz se to fakt uklidnilo a uz jen vyjimacne mi neco smrdi (ted hlavne ty ryby)..tak vydrz 🙂 ja to mela taky takhle v tom 6-7tt 🙂

terulilinka
17. únor 2012

@krista1 koukám, já tomu zase tolik nerozumím, ale když ti dnes zase stoupla, tak bych věřila, že je ještě šance 😵

wann14
17. únor 2012

@harley26 Ahoj Jani, no jo touha po tom vedet jak to je je proste silna, neudelala jsi nic spatneho, ted musis vydrzet, jeste tak tyden a pak uz budes vedet vysledek, tak zkus vydrzet, vim je to tezke ale jde to 🙂

krista1
17. únor 2012

@kora1 ahoj,díky za podporu.No vstávala jsem tak brzo,protože manžel šel na ranní a já mu vždycky dělám snídani a když je to naopak,tak mi dělá snídani on a vstává tak brzo 🙂 No a pak si vždycky jdu lehnout,do práce teď už nejdu,až v pondělí,takže mám volno

krista1
17. únor 2012

@terulilinka Terezko,to nevadí,no jen jsem ti chtěla napsat,že trošku stoupla,no tak uvidíme,ještě není vše ztraceno,ale moc tomu nevěřím.No a jak ty?Co myslíš?Co plánujete holky na víkend?

krista1
17. únor 2012

@eficenka Ahoj Evičko,no to s tím,že je ti špatně bývá normální až od toho 6tt a ty v něm jsi,no kámošce bylo špatně i z holé vody,tak ji začala pít s kolečkem citrónu,zkus to,třeba ti to nebude vadit a je to zdravé.No a koupil ti manžel něco na tu nevolnost?A pomohlo to?

zzaneta
17. únor 2012

@eficenka Ahoj Evi, tak doufam ze Ti ty nevolnosti brzy polevi aby sis to tehulkovani mohla uzivat 🙂

krista1
17. únor 2012

@harley26 Ahoj,no to se stává,že netrpělivost zvítězí,ale nedělej si z toho hlavu,hlavní je,že víš,že to nemusí být pravda,tak si ani naděje dělat nemusíš a zkusíš to o něco později 😉 Hlavně že víš,že ta injekce klame testy,tak už to je něco,že si nepřipouštíš,že to není tou injekcí...no uvidíš,zkus to později a třeba to bude pravda,držím pěsti.Já taky beru Proveru na cyklus a prý údajně ovlivňuje teplotu,tak nevím...jen jsem to někde četla na diskusi,ale taky se o ní psalo,že se po ní neotěhotní a plno holek po ní otěhotnělo,tak držím pěsti 😉

krista1
17. únor 2012

@zzaneta Ahoj Zuzi,tak jak si na tom ty?Kdy ti má nebo nemá dorazit MS?Mi má dorazit až za 6dní

krista1
17. únor 2012

@krista1 promiň žanetko,já jsem ale trumbera,já už myslím na blbosti,promiŇ překlep,to se mi teď stává furt 😅