"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kora1
17. únor 2012

@sedivka ...dovoluji si upozornit, ze byla jeste otazecka na priznaky...siiiiim 🙂

kora1
17. únor 2012

Holky, ja vas asi nestihnu docist cele (mela jsem 2 dny skluz) a tak mi jen reknete prosim, zda se nestalo neco zasadniho, co jsem prosvihla-tehotenstvi napr 😵 🙂 A kdyztak se omlouvam, zda jsem prehlidla nekomu nejakou odpoved, dnes uz mam zase volneji, tak tu jsem.Diky 😵

eficenka
17. únor 2012

@evik19 tak nám se povedlo 4.měsíc snažení... A to jsme předtím fakt snažení brali vážně - 1.cyklus v době ovulace každý den, 2 a 3 cyklus obden, 4 cyklus - otěhotnění asi díky BT a zjištění, že jsem ovu měla až 16DC.
Test jsem dělala 13DPO a už byly vidět krásné čáry, ne duch!
Příznaky první 3 měsíce jak pro paterčata 😀 změny nálad, bolesti a citlivost prsou, bolest podbřišku a nic...
No a 4.měsíc jsem zase neměla žádné příznaky a bylo 😀 no možná se mi párkrát zatočila hlava.... A to se mi jindy nestávalo....
Teď co jsem těhu si měřím tlak a mám kolem 95/65 😅

krista1
17. únor 2012

@eficenka no vidíš Evi jaká si šikulka,no aspoň něco si snědla,no já jsem pomalu uklidila,teď musím vytisknout věci do školy a uvařit u toho pro sebe oběd,vůbec nevím co mám dělat,vyndala jsem si maso,asi ho podusím či co ☹ No a k tomu brambory a je hotovo.No tak aspoň,že můžeš ty čaje,no když ti je z toho čaje špatně,tak ho radši nejpij.No zkus třeba i vánočku,ta je taky suchá a proti nevolnostem,ale taky nemůžeš hladovět,zkus jíst i něco normálního,neznamená,že když maso je fůj,že zbytek tvoje tělo nebude chtít,zkus třeba tvrdý sýr nebo vajíčka,nebo nějaký zeleninový salát...já myslím,že těhu nevolnosti jsou úplně jiné...teda doufám,že prostě jsou věci,které nebudeš jíst celé těhotenství,ale některé ti prostě vadit nebudou,zkus to...musíš něco sníst,ať mimi sílí,hodně štěstí,ať se ti odpoledne podaří něco sníst 🙂 Jo já mám školu každý pátek a někdy i soboty,kromě teda svátků,to máme prázdniny 😵

harley26
17. únor 2012

@kora1 ten test je na milion procent pozitivni kvuli tomu pregnylu - protoze sem teprv 7 DPO - ale bylo by to krasne, kdyby takovy byl i 14 DPO 🙂 kazdopadne me to pouci pro priste, ze se na podobne veci mam vykaslat 🙂

evik19
17. únor 2012

@gabuli202 Gábi, ty umíš potěšit🙂 Jenže proti mně hrají hned tři skutečnosti - a) že jsem začala špinit, b) tvar čípku c)že jsem dnes 35 DC, což je den, kdy mi tak cca 2x do roka začne špiněním MS, jinak ji mám pravidelnou 28 dní. Zrovna dneska jsem v nějaké poradně četla, že střídání krátkých a dlouhých cyklů je docela normální. Takže asi tak. Ale stejně díky za podporu🙂

@kora1 To tě fakt obdivuju, že nemáš nutkání zkoušet testovat...Já si taky vždycky říkám, že vydržím, ale kdepak. A taky moc děkuju za podporu...to víš, že až bude těhule, tak tady budem furt🙂

@eficenka Držím palce, ať nevolnosti brzo přejdou...Vydrž!

sedivka
17. únor 2012

@kora1 priznaky v dobe delani testu vubec zadne 🙂 mozna citlivejsi prsa, ale jinak vubec nic. Ale tak do tydne se to rozjelo 🙂 nevolnost (bez zvraceni), nechutenstvi, prsa, citlivost na pachy...ted se to uz uklidnuje 🙂

wann14
17. únor 2012

@krista1 Mo dekuji Kristi, jsi moc hodna, kdybych nevedela, coz urcite nebudu, tak napisu 🙂 Jj ted musim koupit teplomer 🙂 Tobe moc drzim pesti, ale verim ze ted to uz musi vyjit a ty na to taky myslim, ze to musi vyjit 🙂

@nasaluca Je tak to jsme se ve skole minule jen o rok, ja skoncila rok pred tebou 😀 ... jinak mas pravdu, lepsi nez nic a aspon nejaka prace 🙂

@eficenka Evi, moc dekuji za info i pozitivni zpravu 🙂 Snad se taky brzo podari 🙂 Jinak na smeny nedelam, nepracuji vubec, takze s merenim by nemel byt problem 🙂 Tobe preji at je co nejdriv dobre a nemas nevolnosti 🙂

evik19
17. únor 2012

@sedivka Díky za odpověď...to jste teda byli rychlosnaživci, když se vám povedlo vlastně hned 1. měsíc pořádného snažení🙂

@eficenka No máš pravdu, že já na sobě taky vždycky příznaky tak vykoukávám, že se až divím, že nezačnu pro jistotu i zvracet, abych nějaký důležitý příznak neopoměla🙂 A vždycky to skončí stejně. Tento měsíc žádné příznaky nemám a taky nic...Ale nevadí...potěšila jsi mě s tím měřením - třeba se mi to už v příštím cyklu povede🙂

sedivka
17. únor 2012

@evik19 snazili jsme se tak obden az obdva dny, jak byla chut 🙂

harley26
17. únor 2012

Holky, dneska koncim v praci driv - ceka me vikend plny plesování 🙂 takže se musím jít zkrášlovat. Mějte se fajn!

kora1
17. únor 2012

@evik19 hahahahahahahaha 😀 😀 Ja z tebe padnu, pry " jestli nezacnu pro jistotu i zvracet" hahah

kora1
17. únor 2012

@harley26 kraaaasnou zabavu!! At jsi kralovnou vsech plesu 😵 😵

wann14
17. únor 2012

@harley26 Hezky vikend Jani, a uzij si plesy 🙂

gabuli202
17. únor 2012

Holky, to je neskutečný, má pořád hroznou žízeň! jsem jak průtokáč 😀 Piju jen neperlivou vodu a pořád nemám dost! To se mi ještě nestalo 😀

zzaneta
17. únor 2012

@gabuli202 Mně se to Gábi stalo, minulý cyklus 😉

gabuli202
17. únor 2012

@zzaneta Jo? No, ale nemyslím, že by to bylo zrovna u mě byl příznak těhu 🙂

zzaneta
17. únor 2012

@gabuli202 Tak to pak jo 🙂 Ale úplně jsi mi připomněla že já se pár dní nemohla dopít, pořád jsem měla žízeň 🙂

gabuli202
17. únor 2012

@zzaneta No od včerejška mám celkem pořád žízeň. 1,5 litu vody za 20minut mám v sobě 😀 Ale jestli to není tím, že jsem trošku nachlazená 🙂

zzaneta
17. únor 2012

@gabuli202 No to může být nachlazením.. A už máš sbaleno na hory?

gabuli202
17. únor 2012

@zzaneta no, skoro ano 🙂 ještě večer něco dobalím a zítra v 5 ráno vyjíždíme, uf, to bude cesta!! 🙂 A co ty Žany, co máš v plánu na víkend? 🙂

gabuli202
17. únor 2012

A ještě mám dnes solidní výtok 😠

zzaneta
17. únor 2012

@gabuli202 Odpočinek a jednu párty ve stylu 70.a 80.let - jeste porad nevim co si dame na sebe 😀 A taky zehleni, to uz odkladam dlouho.
Gabčo tak kdybychom se tu už nepotkaly, tak přeju krasne narozeniny, hodne zdravi a hlavne // na testu 🙂

gabuli202
17. únor 2012

@zzaneta Žany, tak si užij víkend!! Moc děkuji za přáníčko 🙂 V sobotu se po příjezdu ohlásím a řeknu vám, jestli mrcha došla nebo ne a pokud by nedošla, v neděli se bude testovat 🙂 Měj se krásně!

terulilinka
17. únor 2012

@krista1 zkus věřit, třeba budeš mile překvapena🙂 no já.. je mi teď moc fajn, o víkendu budem slavit výročí, tak se moc těším 🙂 co ty?

terulilinka
17. únor 2012

Holky, co dnes? Spadla trochu🙂

terulilinka
17. únor 2012

@wann14 já měřím digitálem a přímo u zdroje 😀😀 hodně jsem se dočetla na http://merenibt.xf.cz/index2.html

wann14
17. únor 2012

@terulilinka Ahoj Terko, moc dekuji za info a za odkaz, ja to moc neporadim jsem uplne na zacatku, takze budu chodit pro rady ja k vam 😉

gabuli202
17. únor 2012

Holky, zítra odjížím na hory, tak se s váma chci rozloučit, dojedu až příští sobotu 🙂 Mějte se tu krásně a doufám, že až dojedu, bude to hodně nových těhulek!! 🙂

terulilinka
17. únor 2012

@gabuli202 užij si to 🙂