"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
17. únor 2012

@wann14 já myslím, že tady se toho dost dozvíš :D

lola024
17. únor 2012

@gabuli202 uzij si to na horach, poradne se zrelaxuj a davej na sebe pozor 😉 Pristi sobotu, nebo nedeli ahoooooj!

evik19
17. únor 2012

Ahoj holky, taky se s vámi oučím, i když jen na víkend🙂 Ale taky doufám, že až se vrátím, tak mezi sebou budeme mít nějakou novou těhulku🙂 Užijte si víkend 😉

petanevesta
17. únor 2012

ahoj děvčata, taky tu o víkendu nebudu, tak se mějte krásně a taktéž doufám, že do konce února tu bude zase o pár těhulek víc (i kdybych to já nebyla) 😉 🙂

krista1
17. únor 2012

@wann14 Ahoj,tak co už si se přihlásila na tu stránku womenzone?a zorientovala si se?Koupila si ten teploměr?

krista1
17. únor 2012

@terulilinka Ahoj Teri,no prý když klesne teplota,tak je to při uhnízďování,tak neklesej na mysli,třeba to je ono,držím pěsti.No výročí,to bude krásný víkend.No já jdu zítra na akci na bowling,ale nevím nevím,bolí mě hlava a chytla jsem silnou rýmu,takže to bude celkem zajímavé 😒 Pak půjdeme asi pařit,no a ráno zajdeme s Tomem k holičce a pak možná do města a v neděli jdeme do kina na Underworld,sice mě to moc nebaví,ale Toma jo,tak uvidím,třeba to bude lepší jak předešlé díly 🙂

krista1
17. únor 2012

@gabuli202 Ahoj Gábi,tak si pěkně užij hory a buď na sebe opatrná,no a já doufám,že už příští sobotu budeš mezi těmi těhulkami 😉

krista1
17. únor 2012

@petanevesta neboj Péti,třeba budeš taky mezi těmi těhulkami 😉 Tak měj krásný víkend.

krista1
17. únor 2012

@lola024 ahoj,tak co už si narazila na nějakého doktora tam u vás?A byla si na nějakém vyšetření a jak prožíváš těhotenství?

zzaneta
17. únor 2012

Ahoj holky, koukám že většina z vás někam jede. Já jsem ráda že jsem doma z práce, není mi dobře a mám 37,1 takže jen polehávám a doufám že zítra bude líp ☹

silvaaa
17. únor 2012

@zzaneta Ahoj,neboj se,nejsi sama,taky jsem doma.Od vcerejska sem mela dovolenou, horecky pres 38,tak podle toho co jsem se docetla,tak jsem se lecila praskama s paracetamolem,snad to mimiskovi neublizilo ☹ ,ale pry je ta teplota nad 38 pro mimco nebezpecnejsi jak prasky,tak jsem snad udelala dobre....Dneska uz mam "jenom" 37,4 tak se snad pres vikend dolecime.

zzaneta
17. únor 2012

@silvaaa Tak u Tebe je ta teplota horsi a byla vyssi.. ja jsem jen jak zdechla ryba a zitra potrebuju fungovat. Uz jsem v posteli a chvili budu cist, ale dost se mi zaviraji oci, tak asi i hned usnu. At je brzy lip 🙂

silvaaa
17. únor 2012

@zzaneta jj,dekuju,tobe taky 😉 .Zkus to hlavne vylezet a vypotit za vcasu. 😉 🙂 .

zzaneta
17. únor 2012

@silvaaa Dekuji, pokusim se o to 🙂

eficenka
17. únor 2012

@zzaneta ahoj holky.. taky se přidávám - ležím doma, jedna těhu nevolnosti a pak mě chytla rýma ☹
jedinný co do sebe vydám je kiwi nebo pomeranč a piškoty 🙂 no a taky čaj... Tak snad tu rýmu zažehnám, manža chtěl uvařit kuřecí vývar, ale maso je teď pro mě 🤐
Pěkně to vyleže!!!!
@silvaaa doufám, že to přeléčíš... Hlavně co nejvíce "zdravých" vitamínů ve formě ovoce 😉 jednorázově by to mimi ublížit nemělo...

zzaneta
17. únor 2012

@eficenka Tak hlavně ať je brzy líp Evičko, kurýrujte se a opatrujte 🙂

eficenka
17. únor 2012

@zzaneta Žany, nepamatuji si, kdy budeš testovat 😉 ale taky na začátku těhu, před testem jsem měla takovou virózu 😉 Držím palce!

silvaaa
17. únor 2012

@eficenka Tak to se taky opatruj a odpocivej.To vis,ze bastime porad ovoce a dzusy.Ted uz pokukuju po vanicce s jahodama.... 😀 .Ja jsem vyvar delala,ale hovezi 😉 .Mimiskovi kureci na rozdil od maminky moc nesmakuje 😀 ,ani lososa moji oblibenou rybicku,nemuzu ani citit 😀 😠 .

pajiskazemlyna
17. únor 2012

@zzaneta
Žanetko, tak se nám brzy uzdrav !!! 😵
(třeba to je začínající přííznaček) ! 😀 To bych ti moc přála ...
Relaxuj a vylež to .. ať jsi brzy zdravá .... ! 😵

@gabuli202
@petanevesta

Holky, užijte si to!! A hlavně se nám vraťte živé a zdravé a taky ! se // na testíku ! 😕 😀

pajiskazemlyna
17. únor 2012

Holky a víte co ? 😀
Rozhodla jsem se, že s Vámi testnu v neděli 26. 😎
Budu 11 DPO, takže na testíku buď něco bude nebo ne 😀 😎

zzaneta
18. únor 2012

@eficenka Evuli já vím, pamatuji si to 🙂 Jen se na to nechci upínat. Nebude to nic velkého, teplota 37.2 max a hrozná únava, každý pohyb bolí. Testovat bych měla příští víkend nejdříve.

zzaneta
18. únor 2012

@pajiskazemlyna Děkuji Páji, včera jsem šla spát už před desátou (v pátek!!), v posteli jsem byla od osmi. Dneska je to stejný, jen nás večer čeká ta párty 80.let a nejraději bych byla doma ☹ jenže je to blbý. Uvidíme jak mi bude odpo, třeba to odezní 🙂
Jeee, tak ty budeš testovat s námi? Tak to se těším 🙂

krista1
18. únor 2012

@zzaneta Ahoj Žanetko,tak se brzo uzdrav,na mě taky něco leze,mám rýmu a šíleně mě bolí hlava,takže vím je to o ničem a taky je to tím rychlým poklesem teplot venku,hodně lidí je teď nemocných,ale myslím,že by si mohla být i těhotná,no doufám,že se to podařilo.Já se k vám přidám,pokud to ve čtvrtek nedostanu,tak budu testovat s vámi v neděli,ale nevěřím.Teplota se mi pořád drží na 36,6,takže asi nic...tak si udělej horký čajík a hlavně to vypoť a vylež,ať si večer čilejší,já jdu taky večer pryč,na bowling...takže tě chápu,že se ti nikam nechce,mě se taky nechce,ale i chce...jen mojemu tělu se nechce 😀

zzaneta
18. únor 2012

@krista1 Ahoj Kristy, tak to mne mrzí ☹ Já nemám ani rýmu, ani bolest hlavy, jen celkovou slabost. Včera jsem to přikládala únavě za celý týden, ale dnes pokračuje, určitě to nebude nic vážného. A kdyby to byl mimi bacil, tak mi to vůůbec nevadí 😀 Včera jsem se ptala manžela jaký ma pocit tento cyklus, minulý cyklus totiž sám chtěl ať zkusím test že si myslí že to vyšlo. Tak mi říká že neví, tak jsem na něj hodila oči a on: Dobře, nějaký pocit mám ale nechci to zakřiknout 😀 Je to miláček, někdy mi příjde že on si to přeje více než já a to není tak dávno co byl zásadně proti, že je pro něj ještě brzy 🙂
Taky se vylež a večer si to užij, snad Ti bude líp 🙂

krista1
18. únor 2012

@zzaneta jo tak,já jsem myslela,že na tebe něco leze,no snad to bude ten mimi bacil,jak říkáš,no to víš,že chlapi nedají moc najevo jak jsou uvnitř zranitelní a že jsou víc,jak ženy 😵 je to sladké.To víš,že doufá,že se zadařilo a a že se těší.Vím jak můj Tomík,ten se taky moc těší a přeje si to a už ani nemluví o dovolené 🙂

zzaneta
18. únor 2012

@krista1 To právě nevím, možná leze, ale dneska je to lepší. Věřím že se to nerozjede 🙂
Já už chci příští víkend 😀

krista1
18. únor 2012

@zzaneta Takže příští víkend už budeš vědět co a jak?No to nás tady bude asi víc,no já už asi ve čtvrtek 🙂

krista1
18. únor 2012

@zzaneta Tak držím pěsti,ať tam jsou //,ale do té doby ještě daleko,tak ti to napíšu ještě několikrát,myslím na vás holky,ať máte štěstí,moc vám to přeji,určitě budete skvělé maminky 😉

terulilinka
18. únor 2012

@krista1 ahoj Kristi, děkuju za odpověd 🙂 dnes uz je zase nahoře na 36,9 😀 tak to budete mít hezky víkend, my včera byli na plese a manzovii je dneska nějak blbe ☹ celou noc zvracel chuderka ☹

krista1
18. únor 2012

@terulilinka Ahoj Teri,no nemáš zač 🙂 No tak to vypadá nadějně,no u mě je to furt stejné 36,6,tak držím pěsti,ať se teplotka drží...věřím,že příští týden budou // u tebe.No není on těhotný za tebe? 😀 Na plese mu to asi nesedlo,co?!A jak ty si dopadla,bavila ses?