"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
18. únor 2012

@krista1 Tak to jsem zvědavá kolik bude nových těhulek 🙂 Držím všem palečky a díky za ty Tvoje 🙂

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 Ahojky Koro 🙂 je mi lip, jen mne vsechno zmaha a unavuje. Domluvili jsme se ze tam pojedu a kdyz budu unavena, pojedu domu a on prespi u tatky co bydli kousek od mista kde je ta party. A furt nevim co na sebe, mam tu par kousku, ale v nicem se necitim a nemam na to naladu :D to dopadne.. Mym favoritem jsou zlato cerne saty, ta zlata se leskne. Ale mam je tak tak teda :D

terulilinka
18. únor 2012

@krista1 noo to nevím 😀 už ho to zase přešlo :D jdeš pařit?🙂

kora1
18. únor 2012

@harley26 krom toho, ze jsi si to napsala sama sobe 😀 😀 😀 😀 😀 si tedy prcu rozhodne nedelam. NMastesti jsem NAD 15.8. Aspon neco, zacinam si uz myslet, ze jsme propojene a ze otehotnime stejne. Takze se koukej snazit, ja bych rada docela brzy!!
😀 😀 😀 😀 😀

kora1
18. únor 2012

@zzaneta Zany, a co mas jako dalsi moznost? Cerne saty se zlatou zni dobre 🙂 A budes si delat barevne megastiny na oci a tak? 🙂 A ty saty maji aspon vycpavky?
Tyyy jo, vis, co by bylo super? Leskly barevny elastaky!! Treba fialovy, jak se tehdy nosily.. 😵 😵

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@harley26
@kora1

Holky, taky jsem narozená v srpnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

harley26
18. únor 2012

@kora1 a si ještě lev? že kdybys byla lev, tak si určitě stejně soutěživá jako já, možná kdybychom to těhotenství vzali jako soutěž, tak by to namotivovalo ty naše dělohy a oplodnění by bylo jisté :D

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 Nemaji vycpavky ☹ pak mam rifle s nejakym vzorem a riflovou kosily - to se libi manzelovi. Ja se vubec nemaluju, takze asi ne, i kdyz mela bych asi. Natocim si vlasy jakoze trvala.. no mam k tem satum cerne elastaky, trochu leskle, ne moc. Ty oblecky nejsou povinne ale aspon neco bych mela mit..

kora1
18. únor 2012

@pajiskazemlyna @harley26 tak ted je otazka, zda je Paja lev nebo panna a jestli jsem ja lev nebo panna..co myslis harley? 😉
Paji a jsi nad nebo pod 15/8 🙂

harley26
18. únor 2012

@kora1 My meli retroparty s kamosema a pujcila sem si vohoz od babicky - mela sem po ni dokonce kombiné, které nosila zásadně jen k doktorovi :D takže luxusní záležitost 🙂))

harley26
18. únor 2012

@pajiskazemlyna vitěj v klubu :D

harley26
18. únor 2012

@kora1 já si myslim, ze ty 100% lvice!

kora1
18. únor 2012

@zzaneta Zany, ty saty s elastakama zni perfektne! A ty vlasy taky. I tak strizlive. Barevne elastaky by byl superulet!! 😎 😀
@harley26 ty jses blazen 😀 😀 😀 No jo, lev. Asi to jde citit, ne? 🙂 Manza je taky lev. A tvuj? Uz se bojim zeptat.. 😕

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1 Já jsem 7.8. 😀 Lvice jako blázen ! 😀
@harley26

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 No asi v nich nakonec pujdu.. tak jsem zvedava jak se sama rozhodnu :D dneska jsem nerozhodna.. 😠

kora1
18. únor 2012

@pajiskazemlyna haha tak to bychom byly teda trojka 🙂
Paji, krasne jsi to napsala o te sanci, dala bych tomu 10 palcu nahoru 😵
@harley26 to muselo byt super... 😵 jsi dobra, i s tim kombine

@pajiskazemlyna @harley26 @zzaneta holky, myslite, ze kdyz se kouknu na ty kocarky (teda vic kouknu, jako podrobneji 🙂..) ze nic nezakriknu?

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@kora1
Podle mě - CO SE MÁ STÁT, TO SE STANE, BEZ OHLEDU NA TO, JESTLI KOUKÁŠ NA KOČÁRKY A VĚCI PRO MIIMINKA NEBO NE ....

harley26
18. únor 2012

@kora1 🙂)) trosku to citit jde. Asi budeš taky ukecaná, co? Můj manžel se vymyká, je to Vodnář. Momentálně je totálně grogy, včera to byl král tanečního parketu - nebo vlastně asi víc koštu vína a dneska trpí jak pes. 🙂) A to máme večer pokračovat. Doufám, že mu bude tak zle, že nebude nikam chtít jít. Mě se totiž nechce ani trochu, ale on je nezmar. Na co jdeš do kina?

harley26
18. únor 2012

@pajiskazemlyna
@kora1 to se ale sešla společnost 🙂)

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 Já nejsem pověrčivá, takže si nemyslím že by to mělo vliv 🙂

harley26
18. únor 2012

@kora1 noo, já to dělám tak, že se dívaám na různé fotky, pak se hledám o daném produktu info, ale nikde si ty obrazky neukladam, divat se si myslim vůbec nicemu neskodi 🙂

harley26
18. únor 2012

@holky jo a holky - nevím proč, ale mám takové vnitřní tušení, že z toho těhotenství tento cyklus asi nic nebude. Jaksi si to vůbec neumím představit, že bych tam ty dvě čárky našla. Příznaky na sobě nepozoruju vůbec žádné.

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@harley26 žádné příznaky?? Tak to zní víc než nadějně! 😀

kora1
18. únor 2012

Diky holky 🙂
Do kina jdu na nejakou komedii, Jack a Jill se to jmenuje tady. Nedavaji nic poradneho, ale chceme jit, abychom nevyli doma a taky ja jsem zavisla na gumovych bonbonech 🙂 Tady maji cele takove bonbonove kralovstvi v tom kine, a tak by mi to v sobotu chybelo 🙂
Holky, musim uklizet, ach jo. Obcas nakouknu.
@harley26 ukecana jsem, to vis ze jo 🙂 A obdivuji Te, ja uz bych to nezvladla takhle litat v pa i v so.. 😔 ja uz mam rada svuj klid 😎

harley26
18. únor 2012

@pajiskazemlyna 😀 ty víš jak člověka povzbudit . Ty mas jaky tip na tenhle cyklus?

harley26
18. únor 2012

@kora1 o svém klidu mi povidej!!! 🙂 tohle je extrem, pa i so, jedine stesti, ze sem moc nepila, jinak bych se zbrchavala dva dny :D už to není co to byvalo, me ted uplne staci si pustit doma nejaky fajn film a k tomu si dat neco dobreho 🙂) Jinak se zavislosti na gumove sladkosti se prede mnou vubec nezminuj, protoze bez gumovych medvidku, srdicek a podobnych kravin nevyjedu autem ani z garaze 😀 at ti jde uklid od ruky, ja asi vyrazim obhlidnout obchody.

zzaneta
18. únor 2012

@kora1 tak tohle jsou ty šaty.. no nevím jestli jsou to zrovna 70 nebo 80tky ale trochu retro jsou. Vice se lesknou ve skutecnosti A boty ignoruj 🙂

harley26
18. únor 2012

@zzaneta zany, super, vyčesala bych vlasy nahoru a vyhrabala někde nějaké vyrazné barevné naušnice, nebo nejaké šílené kruhy. Plus naramky a ty barevne leginy by nemeli chybu, prece jen 80 léta byly pěkně křiklavé 🙂)

zzaneta
18. únor 2012

@harley26 Díky, no tak aspon neco mam teda.. neni touplne, ale nevadi 🙂 Diky za radu.. Ja myslela ze ten prispevek pak smazu a nejde to 😀 tak se vsem omlouvam :D

kora1
18. únor 2012

@zzaneta Zany super! Ja uz vlastne nemusim nic rikat, musela bych citovat @harley26
ty nasusnice a vlasy nahoru nebo trvalou budou genialni 🙂 Proc bys to mazala? Slusi Ti to! 😉
@harley26 🙂 Bez gumovych bonbonu nevyjedu z garaze 🙂)
Ja je tedy jim jen v sobotu po veceri, jsme docela magori do zdrave stravy 🙂 Ale v sobotu vecer nemuzu byt klidna bez sve davky gumovych roztomilosti 😵 😵
@pajiskazemlyna Paji, ty neco citis?
@zzaneta Zany, ty mas tu virozu a jeste neco?
@harley26 ja mam od vcera citliva prsa, podbrisek tahne, takove teplo, co se mi rozliva do trisel (no...ehm, co si budeme povidat, klasicky PMS!) a jsem unavena (no,strasne typicky priznak bacha 😀 ), pak mam lehce vytok (jen bily)-a to pricitam antibiotikam. A tusim, ze ta mrska mrchata tu bude drriv, nez stacim vytahnout tehot.test ☹ Takze ja asi tak