"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hance09
5. bře 2012

@zzaneta nejradši hned 😀 😀 😀...nějaká kalkulačka mi vyhodila,že mám testovat 16.3.....což samozřejmě nevydržím,takže asi někdy příští týden,když nedorazí ms

hance09
5. bře 2012

@zzaneta a co vy,jak se máte s miminkem? 🙂

zzaneta
5. bře 2012

@hance09 😀 to je ještě brzy 🙂 ale tak 10DPO už by mohlo být něco vidět. Kdy čekáš MS?

zzaneta
5. bře 2012

@hance09 Ale jo, dobrý, dneska ležím, bolí mne bříško, ale to je asi od střev, bohužel to někdy nepoznám a pak jsem z toho nervózní, takže doufám že to brzy přejde 🙂 na kontrolu jdeme 16.3. tak se nemůžu dočkat 🙂

hance09
5. bře 2012

@zzaneta to čekání je děs,viď 🙂..určitě jste OK 🙂
jinak MS čekám 12.3. 🙂

zzaneta
5. bře 2012

@hance09 Je, navíc jsem doma tak to neutíká tak rychle. Věřím že tentokrát to dobře dopadne 🙂 jen člověk je takový opatrný.
Tak to jsem zvědavá kdy testneš 😀

hance09
5. bře 2012

@zzaneta noooo...měřím teplotu,tak uvidím jestli bude stoupat do závratných výšek 🙂...a asi o víkendu to už nevydržim 🙂

zzaneta
5. bře 2012

@hance09 Tak to jsem zvědavá a samozřejmě držím palce 🙂

hance09
5. bře 2012

@zzaneta děkuju 🙂

nasaluca
5. bře 2012

@zzaneta Tak já čekám každou chvilkou MS 😖 Test je negativní, tak čekám 😒

zzaneta
5. bře 2012

@nasaluca A kolik jsi DPO?

nasaluca
5. bře 2012

@zzaneta No, to je trochu složitější 🙂 Buď 15 DPO nebo 13 DPO, protože podle teploty v tom právě hraje roli setinka stupně. Jinak na sobě ovu vůbec nepoznám. Takže je celkem ještě čas 😉

zzaneta
5. bře 2012

@nasaluca Tak to držím palce. Já nikdy nevydržela netestovat 😀

nasaluca
5. bře 2012

@zzaneta Mně to taky dělá problémy. Jsem hrozně nedočkavá 😀

zzaneta
5. bře 2012

@nasaluca Tak jsi dobrá že jsi vydržela. Já testovala 10DPO 🙂 plus mínus, neměříla jsem BT, nedělala ovu testy, jen sledovala příznaky ovulky 🙂

kixi
5. bře 2012

@zzaneta potichoucku gratuluji!!! mam radost 🙂

nasaluca
5. bře 2012

@zzaneta Já už však vypleskala 3 testy 😀 Ale teď jsem byla o víkendu u našich a nebrala jsem si žádný sebou a ani jsem na to nějak nestíhala myslet, takže to bylo super 😉

zzaneta
5. bře 2012

@kixi Děkuji 🙂 Já Tobě taky, sleduju Tvůj příběh a držím palečky. Jak jsi na tom, je to lepší?

zzaneta
5. bře 2012

@nasaluca Ono je to fajn když člověk myslí na něco jiného a ne jen na to jestli to vyšlo 🙂

kixi
5. bře 2012

@zzaneta diky moc 🙂)) no z nemocnice jsme doma, prehoupli jsme se do 8tt a za dva tydny nas ceka kontrola v 10tt...ted opravdu poctive odpocivam, nic zavratneho nedelam a dopravam prckovi nejvic co muzu...a co ty, kdy te ceka kontrola? 🙂

zzaneta
5. bře 2012

@kixi To je dobre, jen odpocivej. Ja jsem taky doma, zitra mam kontrolu u obvodni, ta mne hned dala na neschopenku. Na gyn.kontrola 16.3., nemuzu se dockat, uz bude snad i srdicko. Ted jsem v 6tt, presneji 5+5 ale podle utz je to trochu mensi. 🙂

kixi
5. bře 2012

@zzaneta tak to uz srdicko urcite bude 🙂 ja ho mela uz 6+3 🙂 drzim pesti...tentokrat nam to musi vyjit se vsim vsudy 🙂

zzaneta
6. bře 2012

@kixi Ahojky 🙂 jak se mate? Jeee tak na srdicko se vazne tesim. Pak se asi uklidnim nejvice, i kdyz mam pocit ze uz porad se budu o to prte bat - ale tak v norme 🙂 Dekuji za pesti, drzime si je navzajem 🙂

kixi
6. bře 2012

@zzaneta ahojky..jde to, akorat jsem dneska zase silene vyrizena...jen lezim a porad me picha uz zad kdesi...au...jj bat se budem uz porad 🙂

slunecko123
8. bře 2012

@zzaneta ahojky, jak se daří? Píši protože jsem o těhotná o fous kratší dobu. ( asi o týden🙂 ) Už jsme měli na UTZ tečku a 15. jdu na kontrolu, tak snad bude i srdíčko 🙂 Co u vás?🙂

zzaneta
8. bře 2012

@slunecko123 Ahojda.. daří se celkem dobře, v rámci možností 🙂 Teeeda, gratuluji 🙂 My měli min.pátek žloutkový váček na UTZ a 16. jdu na kontrolu - melo by byt i srdicko 🙂 Co nevolnosti?

slunecko123
9. bře 2012

@zzaneta Tak to je paráda🙂 tak ať tam toho 16. pěkně buší🙂
No nevolnosti žádný a naštěstí pomalu odeznívají i menstruační bolesti, krom nich nemám pocit, že by bylo něco jinak 🙂 Akorát ta psychika no🙂 manžel si ze mě už dělá srandu, protože ten nával emocí je jednou tak, podruhé onak.. doufám, že tohle brzo přejde. Do toho se mořím s diplomkou, studuji dálkově, ale hlídám se nestresovat, ale občas to nejde no........ 😖

zzaneta
9. bře 2012

@slunecko123 Tak to je fajn ze nevolnosti nejsou🙂 a ty ms bolesti dovedou byt neprijemne, takze je dobre ze odeznivaji. Ja zatim naval emoci mela jen jednou 🙂 ale jsem rada ze studium mam prerusene a nemusim se stresovat se skolou. A jsem na neschopence takze ani stres s praci 🙂 tak hlavne co nejvice v klidku 😵 😵

tehuli
10. bře 2012

@gabuli202 ahojky uplně chápu co prožíváš s tím panickým strachem já měla anorexii když mi bylo 17let...asi rok a půl než jsem se dopracovala na pouhých 34,7kilo a málem umřela:( je to hrozná nemoc a díky bohu za vyléčení a mého krásného syna - je to dar..už bych takovou blbost nikdy neudělala ale ve stadiu posledním už nejde jinak prostě musíš a musíš já cvičila jak blázen a jedla mín a mín...kdybys chtěla nějáké rady nebo tak tak mi písni do IP ale třikrát denně jíst v těhu je fakt málo, co jsme pochopila jsi těhu teď viď?
zatím papa

leeerinka
7. kvě 2012

ahoj holky, psala jsem tu někde poměrně dávno, nedařilo se nám mimi a když jsem na to nějak přestala myslet, tak mi poslední týden začalo být šoufl, dnes jsem si udělala test a je pozitivní. Ale před 14 dny jsem byla nakontrole u doktora a říkal, že těhu nejsem. Tak nevím, jestli se neraduju předčasně. Jak moc jsou ty testy spolehlivý?