"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
8. lis 2011

@likvicka tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!! tak se těším na první UZ🙂 jako fotečku🙂

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 no nemusíte se trefit přímo do ovu, potom ještě 48 hodin můžeš otěhotnět. Já taky nevím jestli jsme se trefili přímo do ovu, ale je pravda že jsem se snažili obden.

likvicka
8. lis 2011

@twistinka123 no já se těším moc. Snad bude hned na prvním ultrazvuku. Ale určitě vám je sem hodím 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka Vim kdy byla přibližně podle BT měřim ji každý den, ale jak byla změna času, tak jsem to měla posunutý, takže vim plus minus dva dny kdy byla a trefili jsme se před a po ovu, ale v ovu ne 😀

twistinka123
8. lis 2011

@likvicka tak jo, tak bud na sebe opatrná!!!

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 to přece nevadí. Já myslím že právě hned po ovu je v´ětší pravděpodobnost. No však uvidíš, ale na gyndě by ti ěli zítra říct, jestli jsi těhu. Držím palečky, ať to vyjde.

likvicka
8. lis 2011

@twistinka123 jj budu děkuju

twistinka123
8. lis 2011

holky pěkný večer, pádím do vany a hají!!!papa

ange_de_la_morte
8. lis 2011

@indy2 : no já jsem HA nikdy nebrala ( nejdříve sem nemohla a pak už jsem ani nechtěla) takže mamča se vždycky ptá jestli náhodou snad od doby co to začalo být s manželem vážné 🙂 ale narovinu ji to ještě neřeknu, ona by se poříd vyptávala a já bych byla ještě víc ve stresu než sem teď 🙂

@likvicka: super 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka až ve čtvrtek jdu odpoledne, zítra operuje, tak ten zánět musim nějak přežít :( ale asi si udělám test ve čtvrtek, když teda nedojde mrška, to budu 30 DC cca 10 dní po ovu si myslim, ale nedávam tomu moc šancí tak 20 procent možná 😀 ale děkuju moc, jsi hodná 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@barbulinka1 hlavně si nicnedávej na léčbu na ten zánět aby mohli udělat kultivaci a tak. asi to víš, ale k nám chodí pacientky že sitam dali tvaroh a nevím co ještě, ale pak je to celý zkreslený.tak se drž!

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 no určitě se neboj a tets si udělej klidně hned. Já jsem si ho udělala 20DMC a byly tam krásné II. Zkus to, pokud od toho nic neočekáváš, tak nemůžeš být zklamaná. Ale jasně že bys tam chtěla mít II. Ale 28DC už by tam být mohly. Pak napiš jak to dopadlo 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@twistinka123 a vadí, když se mažu clotrimazolem mastičkou , co mám doma od minule ? :( jen zevně, ne vnitřně, ale pomáhá mi to, bez toho bych umřela :(
@likvicka no když nepřijde ms, tak to zkusim ve čtvrtek, ale opravdu ty dvě čárky neočekávám, i když si je přeju jako nic jinýho, jsem smířená, že to nevyšlo :( 🙂měla jsem ovulaci cca 19 DC, takže je asi na testováni čas, ale ve čtvrtek dám hned vědět🙂

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 ok budu nedočkavá a držím palečky 😉

twistinka123
8. lis 2011

@barbulinka1 to by nemělo, ale raději to řekni, protože i když je tozevně může se něco dostat i dovnitř. ale nemusí.

barbulinka1
8. lis 2011

@twistinka123 jj, řeknu mu to, ale bez toho bych nevydržela. Na tyhle ošklivý záněty trpim hodně často, stačí když si dám jednou za čas vanu, nebo bazen a je to tu :( ale ted nevim z čeho to mám, už se jen sprchuju, tak nevim co se mi tam zase děje 😀 :(

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka děkuju moc, jsi hodná 🙂 to já ani nejsem nedočkáva, vim jak to dopadne 😀 oproti minulýmu cyklu jsem nějak podezřele klidná 😀 jinak se snažíme uplně stejně,jako vy - my taky dva měsíce a je super, že vám se to povedlo tak brzo 🙂

twistinka123
8. lis 2011

@barbulinka1 držím palečky!

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 no já tomu popřád nemůžu uvěřit že to šlo tak hladce. Až mi to přijde podezřelé. Ale testovala jsem se 3x a pokaždé tam ty čárky byly. A dokonce sílila. Tak snad nám to vydrží a 24.11. nám to potvrdí i pan Dr.

hanickaa.d
8. lis 2011

@likvicka holky já jsem taky říkala NIKDY...ale jak jsem poslouchala holky, co k ní chodí, když jsou na nějaké křižovatce, tak jsem to zkusila. Ona neřekne nic špatného a nemůžu říct, že bych se tím nějak řídila...ale měla pravdu 🙂 teď uvidíme jaká bude blízká budoucnost

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 jo taky jsem si vzpoměla, že kámoška taky pořád tpěla na záněty. Měla s tím hrozné problémy. Taky chtěli mimi a po 4 měsících se jim to povedlo a teď už mají krásného kluka 🙂

likvicka
8. lis 2011

@hanickaa.d jj já neříkám že je to špatné, ale znám se. Nad vším strašně moc přemýšlím, a kdyby mi kartářka něco řekla, přemýšlela bych nad tím strašně moc dlouho. No tchýni řekla, že jí do konce roku 2011 jedno s dětí oznámí, že čeká potomka, tak snad jsme to mi... 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka krásný překvapko co 🙂 je to nadherny a jeste jednou moc gratulu a taky držim pěstičky, aby vše bylo ok, hlavně se opatruj 🙂 🙂 no já mám k tomu ještě předrakovinotvorný změny na čípku, několik biopsií za sebou, tak tomu dávám delší dobu, než se nám to povede, navíc manžel je doma 14 dní z měsíce, někdy ani to ne, tak bude těžký se trefit :( ale snad se někdy trefíme a vyjde to 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@twistinka123 děkuju moc za radu 🙂

likvicka
8. lis 2011

@barbulinka1 tak to je mi líto. Budu na tebe myslet a držet ti palečky, ať se vše spraví a vyjde vám to.

barbulinka1
8. lis 2011

@likvicka No uvidíme, jestli nevyjde těhu do prosince, což asi ne, tak jdu zase na biopsii,nesnášim to :( ale nechala jsem se očkovat, sice pozdě , ale od té doby, mám výsledky v normě - i když nevim, co to znamená v normě 😀 tak si myslim, že to pomáhá 🙂 a děkuju moc 🙂

wann14
8. lis 2011

@likvicka tak tomu se rika rychlost, tak to je super, ze tak po kratke dobe snazeni a hned to vyslo 🙂 parada ...

wann14
8. lis 2011

@barbulinka1 preji at vse dopadne dobre a probelm se vyresi 🙂) budu drzet pesti 🙂

barbulinka1
8. lis 2011

@wann14 Děkuju moc 🙂 už se to se mnou pár let táhne cca 6 let, tak snad se to nezhorší a bude to jen lepší 🙂 🙂a jinak jsem zjistila, že nervy a stres strašně ovlivnují i ten hloupej čípek a nedivim se, že se i říká, že rakovině nepřispívá stres, tak holky, žádný stres a bez nervíků 🙂 🙂

wann14
8. lis 2011

@barbulinka1 tak zadny stres, vse se vyresi a zase to bude ok, tak se drz 🙂))