"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
10. lis 2011

@uktapzop no já asi počkám do víkendu třeba jsem jen nevyspalá takový náročný týden v práci=) ale asi si testíka koupím a uvidím jak to zvládnu.. takové pocity jsem měla první měsíc snažení, ale člověk nikdy neví, co si tělo vymyslí 😀 ale zase když už by tam mohl být dušík 😀 😀 😀

aluskaasimon
10. lis 2011

Dobre ranko, poledne vsem 🙂 Dneska vecer se zase budeme "snazit", doufam, ze z toho neco vzejde. Taky se snazivate ob den? Nebo je to zase jedno? 😀 Tady se clovek dozvi veci...

uktapzop
10. lis 2011

@dashyyy Jojo, je to dilema 🙂 U mě taky, dnes 27DC a stále nic, ale dnes jsem měla potřebu testovat, tak to nechám na jindy.

uktapzop
10. lis 2011

@aluskaasimon Ahoj, myslím že se to doporučuje obden jako ideální. Ale všeho s mírou, hlavně s chutí, jinak to dlouho nevdyržíte 😉

aluskaasimon
10. lis 2011

@uktapzop No ja si to nemaluju, ob den budeme provadet jen ten plodny tyden, jinak to zase vidim jen na vikendy. Manzel je tak trosku lenoch. 😒

uktapzop
10. lis 2011

@aluskaasimon však to není jen o kvantitě. Já si třeba mnohem líp užiju po dlouhé abstinenci, než když sexujem pořád. A to rozhodně netrpím nechutenstvím.

aluskaasimon
10. lis 2011

@uktapzop No ja si to taky nejvic uziju, kdyz se treba tyden nevidime. Ale jinak si teda musim postezovat, ze manzel je trosku pasivni, veskera iniciativa vzdy prichazi ode mne. Az si nekdy rikam v cem je zakopany pes. ☹

uktapzop
10. lis 2011

@aluskaasimon asi mu to vyhovuje, když ho ženská svádí. Já to mám taky nejradši, když cítím že po mě ten druhý touží a dobývá...

aluskaasimon
10. lis 2011

@uktapzop Ja prave taky! Ale od neho se toho v zivote nedockam. 😒

dashyyy
10. lis 2011

@uktapzop jééé no tak to dej potom vědět hnedka to jsme na tom dost podobně 😉

dashyyy
10. lis 2011

@aluskaasimon to je zvláštní většinou je tohle od ženských ale taky mám teda radši když jsem dobývaná 🙂

aluskaasimon
10. lis 2011

@dashyyy No prave, mam holt smulu. ALe copak si muzu stezovat, kdyz jinak jsem s nim tak spokojena. Ten sex je jedine co neni uplne idealni. Jednou jsem zkousela jak dlouho vydrzi aniz bych se mu natrasala. Vydrzel pres mesic. 😒

aluskaasimon
10. lis 2011

@dashyyy
@uktapzop

JInak vam holky drzim pri testovani pesti! Verim ze vysledek bude pozitivni 🙂

uktapzop
10. lis 2011

@aluskaasimon Nechci aby to vyznělo jako osobní útok, ale není si tebou moc jistej? Možná by mu prospěla trocha nejistoty, jestli tě opravdu zajímá jen on a jeho blaho..?

aluskaasimon
10. lis 2011

@uktapzop Ja ti nevim, taky pro me dela prvni posledni. Treaba je jenom takovy asexualni... Asi bych to nemela rikat, ale prede mnou s zadnou nespal, a to mu bylo 32. 😒 Ted babo rad.

sedivka
10. lis 2011

@aluskaasimon ahoj, tak pres mesic, to uz je poradne doba... a mluvili jste o tom nekdy?

aluskaasimon
10. lis 2011

@sedivka Ahoj, to vis, ze mluvili... Mluvime o vsem. On si proste mysli, ze je to normalni, ze kazdy je nejaky. Coz je sice fakt, ale ja bych byla vazne rada, kdyby se obcas prekonal.

lucille85
10. lis 2011

@aluskaasimon hm a byl někdy na vyšetření hormonů? Třeba má málo testosteronu, to se může stát. Můžu doporučit zkusit třeba kotvičník, to je takovej přírodní testosteron...Buď se užívá jako bylinka nebo od fy Swiss je v lékárně v tobolkách, jmenuje se to Energyman. Má vliv i na lepší stav spermií a dozrávání vajíček u žen. Chuť se po tom zvyšuje, doma mám důkaz (ale já ho manželovi koupila kvůli těm spermiím 🙂).

dashyyy
10. lis 2011

@aluskaasimon tak to seš odvážná... přes měsíc? To si neumím ani představit.. ale tak na druhou stranu když se nechá, když máš chuť 😉 a nemá nějakou náročnou práci? Já když jsem třeba začala dělat ve firmě, tak jsem chodila domů tak vyřízená, že jsem neměla chuť vůbec, ale díkybohu se to srovnalo změnou pozice 😉

aluskaasimon
10. lis 2011

@lucille85 Jestli se muzu zeptat kolik to stoji? Ja nad necim takovym premyslela ale v UK jsou vitaminy dost drahe. 30 tabletek za 300 kc je moc.

aluskaasimon
10. lis 2011

@dashyyy Jo jo, chodi domu hodne vystresovany. Pracuje v male firme a sef na neho hodne tlaci. Ale je tam spokojeny, co dela dela rad. Je IT manager ve firme ktera se zabyva sberatelstvim - lepe receno prodavaji cennosti sberatelum.

likvicka
10. lis 2011

Ahojky holky, všechny zdravím a připojuju se k tématu. My jsme se s manžou snažili obded. V době ovu to ale bylo každý den. No a zadařilo se nám 2. měsíc. No teď jsem podle MK v 5.tt. No ale ještě musím 14dní počkat než mi to potrdí p. Dr. 🙂

dashyyy
10. lis 2011

@aluskaasimon tak to jako manažer těch starostí má určitě hromadu a i tohleto může být příčinou.. ono vyčerpání v tomhle směru nemusí být fyzické, ale třeba kvůli kladenému tlaku psychické.. dlouho jsem s tím sama bojovala a tohle nechutenství u mě trvalo skoro rok 😒

aluskaasimon
10. lis 2011

@likvicka Velika gratulace! Moc ti preju aby bylo vse v poradku 🙂

@dashyyy Ja vim, ze to muze byt tim stresem. Na druhou stranu, kdyz jsme se poznali pracoval jinde, kde nemel tolik povinnosti a porad se nudil. Vidali jsme se kazdy druhy vikend a se sexem to bylo stejne. Kdybych neprojevovala zajem, on by to delat nemusel.

sedivka
10. lis 2011

@aluskaasimon to je sice pravda, ze kazdy je nejaky, ale je potreba si navzajem vychazet vstric... Muze na to mit urcite i vliv, ze ma velky stres v praci, ale to by bylo spis narazovejsi, asi neni pod takovym silnym vypetim uplne kazdy den cely rok...

dashyyy
10. lis 2011

@aluskaasimon tak to nemáš moc jednoduchý 😒 tak zkusit nějaký ty vitaminky třeba to pomůže 😉

dashyyy
10. lis 2011

@sedivka to je pravda nooo 😒

aluskaasimon
10. lis 2011

@sedivka
@dashyyy Jo holky, asi to tady nevyresime. Ja do neho hucim celkem casto, a to taky nepomaha. Zkusim nejake ty vitaminky a uvidime. 🙂 Kazdopadne dekuju za rady a nazory.

dashyyy
10. lis 2011

Holky, teď mi kámoška přinesla TT a máte někdo přehled o tom jak to je s citlivostí testů? Já se v těch číslech maličko ztrácím 😀

lucille85
10. lis 2011

@aluskaasimon stojí kolem 380 a je tam 60 tablet a berou se bud 2x nebo 1x denně. Anebo nějaký multivitamín, ohledně zvýšení libida si chválí na netu Supradyn, ten taky kdysi manžel bral a taky měl větší chutě než obvykle...

@dashyyy no čím citlivější tím menší číslo - ten co je citlivý max dokáže rozpoznat 10 mU (těch jednotek), což je už tak dva tři dny po uhnízdění...dál se pak prodávaj testy s citlivostí 25mU, příp. vyšší...