"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

trolleey
11. lis 2011

Ahojky holky. Nějakou dobu jsem se tady nedostala, tak se omlouvám. Holkám dodatečně gratuluji k // 😉 mám radost. 🙂 já jsem dneska 18DC, a ani nevím, jestli ovulka proběhla. 😒 no uvidíme. Ale moc tomu nevěřím. ☹
Ty // asi pod stromečkem nebudou... ☹ no, ale co nadělám, nevzdáváme se, a budeme pokračovat. 🙂
tak hezký den, snažilky a těhulky! 😉

dashyyy
11. lis 2011

@kjurecka ahoj holky, tak podle teplot mi grafík vyznačil OVU tři dny zpátky místo před 12 dny 😒 ... takže dneska 27DC a 3DPO a poslední snaženíčko vychází den před OVU.. a je teda fakt že mě začátkem týdne pobolívalo bříško a měla jsem trošku výtok... jsem z toho blázen 😀

dashyyy
11. lis 2011

a jen pro zajímavost a názory přikládám graf 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dashyyy/graf...

uktapzop
11. lis 2011

@zaneta2 Ahoj, vidím že Ti ještě nikdo neodpověděl, tak se pokusím já. No 37DC když to jinak míváš pravidelné, to je opravdu podezřelé. Někdy opravdu trvá dlouho, než naroste hladina HCG tak, aby testy byly pozitiní. Zvlášť pokud třeba míváš ovulaci pozdě. Takže těhu bys být mohla. Nebo je to spoždění.. Každopádně na kontrole už by to mělo být jasné, nebo zkoušej testovat, třeba zjistíš dobrou zprávu dřív. 😉

zaneta2
11. lis 2011

@uktapzop děkuji že ses mě ujala 😉 ovulaci jsem právě zjistila na kontrole u gyn že mám dřív 10-12 den, v tom termínu jsem se i snažili. tento týden jsem trošku špinila, to byl 35DC, bylo to spíš takové hnědé a jenom na jednu intim za den. dnes ráno mám pocity jako kdyby se blížila ms. dokonce jsem začala slabě krvácet. tak jsem teď ze všeho taková nejistá. nevím jestli mám ještě testovat nebo počkat jestli to nebude opravdu ms.

lucille85
11. lis 2011

Ahoj holky, tak jak pokračujete? Už aby přišel někdo další s // !

@dashyyy no tak držim palce, aby to klaplo 😉

@zaneta2 tak uvidíš co z toho bude, škoda že neměříš teplotu to už by se dalo možná říct něco určitějšího...asi nezbývá než čekat...ale jestli už slabě krvácíš tak bych to viděla spíš na nepravidelný cyklus, to se občas může stát...pokud byla ovu opravdu ten 12 den, tak už by byl test s velkou pravděp. pozitivní.

zaneta2
11. lis 2011

@lucille85 právě jsem si to taky myslela že mám zpoždění. vysadila jsem v únoru letos a měla jsem pravidelný cyklus max 28 den. asi v srpnu jsem začla brát untrogestan a ještě nějaký hormon a beru doteď a cyklus pořád stejně tak se mi to zdálo divné. no uvidím, ve středu mám roční prohlídku tak snad pak budu chytřejší. test už asi nemá cenu ani zkoušet.

dashyyy
11. lis 2011

@lucille85 dííík no a kdyby ne tak aspoň vím, že mám OVU ke konci cyklu 😉

lucille85
11. lis 2011

já bych ho zítra ráno zkusila, aspoň bys už něco věděla...

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 držím pěsti ať to dobře dopadne=) obdivuju trpělivost, já už bych musela testnou, nedalo by mi to 😉 😎

twistinka123
11. lis 2011

ahojky holky, moc vás zdravím, pročítám to tu, ale bohužel nemám co písat☹ těhu nejsem, ani být stále nemůžu, stále čekám na Vánoce 😀 koukám že u vás se to rozjíždí tak holky těhotenské testy (pozitivní) sem🙂

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy díky. právě už jsem testovala tolikrát a nic, že už si asi testíky pošetřím na příště. vzhledem k tomu že už začínám krvácet a mám bolesti, tak si myslím že to nevyšlo, ikdyž jsem dnes 38DC. nikdy jsem tak velké zpoždění neměla, vlastně jsem neměla žádné vždy 27 nebo 28 den přišla MS. myslíš že je možnost že bych byla ikdyž bych teď měla MS?

golymetr
11. lis 2011

@lucille85 dobré ráno tak jak jsi natom s teplotkou?? mě dneska nějak pobolívalo ráno břicho 😒

uktapzop
11. lis 2011

@twistinka123 kéž by.. negativní by ti nestačily? 😀

lucille85
11. lis 2011

@golymetr hele nevim mě to sice leze nahoru (37,2), ale asi z toho nic nebude, je mi normálně, akorát mě teda dnes bolí trochu hlava...a břicho to může být dobrý znamení-se zahnízd'uje... 😉

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 těžko říct jsou případy kdy se to určitě stalo ale to prý byla MS jen tak jakože spíš symbolická.. kamarádka to měla tak až do 4. měsíce tak nevím... však uvidíš 😉

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy počkám na středeční kontrolu a uvidím. pak asi budu taky měřit jak všechny tady ať mám víc informací 🙂

golymetr
11. lis 2011

@lucille85 no to břicho tedy pobolívá trošku jinak ale když já nemám ani žádný výtok nic jen to pobolívání ☹

golymetr
11. lis 2011

@lucille85 ani nemam chuť příští týden testovat kašlu nato ani vnitřně necítim že by to vyšlo

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 určitě Ti ta teplota řekne víc.. já si myslela, že je to blbost, ale není... zjistila jsem aspoň trošku víc, jak mi tělo funguje 😉 každopádně na Tebe budeme myslet, aby Ti to dobře dopadlo 😉

twistinka123
11. lis 2011

nestačily 😀 negativní testy si mohu udělat doma

lucille85
11. lis 2011

@golymetr no uvidíš...já žádnej zahnizdovací pokles, jen to zatim leze, tak jen čekám kdy to pak spadne dolů...testovat zatim stejně nemá smysl..ale třeba to zrovna vyjde hele, co ty víš?! já teda mám takovej jako hojnější výtok, ale nic mě nebolí, manžel dnes ale řikal že prej má nějaký velký prsa, no já nevim, mě přijdou stejný 😀

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy díky za podporu. a když budu potřebovat s teplotou poradit a něco se dozvědět, tak tě můžu otravovat?? 😉

lucille85
11. lis 2011

@zaneta2 jo jo ta teplota ti pomůže vnést trochu jasněji do toho jak to u tebe zrovna funguje, kdy můžeš čekat cca MS (nebo právěže nečekat 🙂

zaneta2
11. lis 2011

@lucille
@dashyyy 85 holky vy jste teda odbornice, asi se v tom pohybujete delší dobu co? to já jsem to tak neřešila. vysadila jsem letos v únoru a nechala jsem to tak volně. jenom jsem si nechala udělat všechny vyšetření abych veděla na čem jsem dokonce byl i manžel. mám zvýšenou sliznici tak utrogestan a pak mi zjistili z krve málo nějakého hormonu. a můj nedopadl moc dobře. byl na spodní hranici zhruba 10 mil. takže to prý je na přirozené, ale může to trvat delší dobu řekl gyn. jinak nás pošle na kliniku. tak jsem se na to nechtěla zaměřit, abych nebyla ještě víc psychicky hotová. tak proto jsem teď taková nejistá, když takové zpoždění a nakonec do toho příznaky příchodu MS.

golymetr
11. lis 2011

@lucille85 mě bolí to bříško spíš jako vaječníky a kolem pupíku taková jako namožená bolest ale co uvidíme co se bude dít 😉

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 no já zase taková odbornice nejsem na to tu máme jiné kapacity 😀 ale stačí napsat nějak si poradíme 😉

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 doufám, že se všechny dočkáme 😉 stejně je nefér jak do toho pubertky spadnou kolikrát nevědí jak a ty co chtějí to mají takhle složité 😒

twistinka123
11. lis 2011

@dashyyy s tím souhlasím! je to nefér 😀

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy to si taky říkám, nebo když vidím takové ty pochybné matky, tak je mi kolikrát těch dětiček i líto. ty co mají zajištěné bydlení a zázemí pak mají takové problémy a takové co ani nechtějí tak jsou hned. ale nebude zoufat. určitě se dočkáme všechny 🙂 🙂