"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
11. lis 2011

@dashyyy Ahoj, no mozna to bude tim, ze my to prave tak chcem a moc se an to upiname a myslime na to, verim ze kdybychom tak moc nechtely a tak se na to nesoustredily, ze to vyjde hned...

wann14
11. lis 2011

ale ja verim ze ono to v ten pravy okamzik vyjde, takze holky nemsutnete, vyjde to vsem nebojte a svych vytouzenych ratolesti se dockame 🙂

dashyyy
11. lis 2011

@wann14 jo něco na tom bude.. lidská psychika je mocná 😀

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 určitě se dočkáme všechny 😉 asi příproda chce, abysme si všichni užívali sexu, dokud to jde, protože pak už to nikdy nebude takový jako teďka 😀 😀

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy 😀 😀 tak to jo. můj si to teda užívá doslova. pořád mi říká, že to musí pojistit aby to fakt klaplo a tak. no směju se mu vždycky. ale ani to jinak brát nejde než s humorem. 😉

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 tak to naprosto souhlasím s tím humorem 😀 u nás je to takový hodně živý.. oba chodíme z práce dost utahaný ale tyhle záležitosti nás vždycky vzpruží... přítel už přemýšlel jak přežije šestinedělí 😀

zaneta2
11. lis 2011

@dashyyy teď jsme měli takové krušné období stěhování do nového, tak jsem ani neměla náladu. ale už bydlíme skoro měsíc ve svém a je to lepší 😉 jsme ve svém, tak jde všechno líp. můžeš mrknou na střechu jestli jsi registr. 🙂

dashyyy
11. lis 2011

@zaneta2 jo jo bydlem ve svým je fajn... s bývalým jsem bydlela u jeho prarodičů a bylo to fakt strašný.. teďka bydlíme v rodinným baráčku a postupne si ho předěláváme a je to fakt super.. neměnila bych 😉

kjurecka
11. lis 2011

Holky mám dotázek.Jsem cca 3tt a obcas mam pnuti,tupou bolesta pichani v podbrisku...Mate s tím někdo zkušenost??Jsem z toho celá nesvá a bojím se,aby se něco mímu nestalo...K dr.jdu 24.11.pry je to podle posledni PM,ze driv to nema cenu,co si o tom myslite??Pritel uz me zene pristi tyden k Dr.,prej at nic nepodcenim(ma kolegu,co cekaj mimi a dr.jim zanedbala tehotenstvi a on ma ted strach,aby se neco nestalo i nam....)mam silet nebo je to zbytecne??

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka každý prožívá těhu jinak ale co chodí k nám do ordinace těhulky tak to žádná neříkala.možná by nebylo od věci abysk Dr. zašla, pro tvůj klid na duši! já těhu nikdy nebyla tak opravdu nevím.ale třeba to možné je,jak se to tam hnízdí

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 Moc dekuji za radu...No k dr.je planovana navsteva az za dva tydny...Vubec nevim jestli me bez objednani takhle muze vzit a maminy se ptat nechci nevi o tom dostanou to pod stromecek totiz 😉 😉

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka no rada to moc není. ale opravdu nevím. je to snesitelné? ale přece jen je to jiný stav, tak to být opravdu může. asi bych vydržela, ale pokud se to bude stupnovat tak někam vyraž!na takové bolesti si dost stěžují, když začne růst bříško,ale na začátku nevím...mamka je taky gyn.sestra?

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka ještě mi řekni, kdys měla poslední MS? říkáš že jsi 3tt a tady ti to píše 6.

kjurecka
11. lis 2011

no myslim si,ze bych mela byt ve 3tt jelikoz ovulku jsem mela 19.teho a 20.a 21.10 jsem se snazili 🙂

twistinka123
11. lis 2011

ale to se nepočítá podle ovulky,ale podle data PM! pokud jsi fakt v 6 týtěhu tak šupajdi na gyndu, páč to musí být už vidět na UZ!

kjurecka
11. lis 2011

ne neni,ale ma kamaradku ,co to dela a jak bych se jizeptala vedeli by to vsici...jinak pm jsem mela 6.10. zacala

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 aha jsem objednana na toho 24.11.driv mi rikala,že to nejde...

twistinka123
11. lis 2011

v tom případě by jsi byla dnes 5+1. todle vím, dělám na gyndě. ovulace doktory nezajímá, to nemůžou všechny vědět 🙂 (třeba já🙂 )

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 vzdyt to rikam,že jsem v tom uplne nova...jsem ze vseho hrozne zmatena...pred tim jsem se moc o to nezajimala,protoze jsem nechtela blaznit tolik dopredu...

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka jo tak 24.11 to bude akorát. myslela jsem že jsi 6tý + něco. tak 24.11 je akorát

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka v poho vždytkdo vtom nedělá to neví! já taky nevím spoustu věcí🙂 alebudeš v poho neboj se!

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 tyblaho a muzu se zepat (je mi to hloupe,protoze fakt nevim),ale co znamena to +1

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 ještě,že existuje tenhle webík jinak bych byla ztracená 😕

twistinka123
11. lis 2011

@kjurecka to znamená že jsi ukončený 5 tý a 1 den počínajícího 6. takže zítra 5+2 atd

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 myslelal jsem si to,ale nebyla jsem si jista...bylo mi hloupe se na vse ptat treba,co znamena zkratka DC

twistinka123
11. lis 2011

proč hloupý však se ptej. jo a termín podle PM je 12.7.2012 😀 a druhý je dle UZ takže to nevím🙂

twistinka123
11. lis 2011

DC je den cyklu, 1. den je první den krvácení

kjurecka
11. lis 2011

@twistinka123 Jeeeeeeeee,tak to uz by ten nas uzlik mohl bejt videt UZ🙂) 🙂

janinka1987
11. lis 2011

@kjurecka DC znamená den cyklu počítáno od prvního dne MS...Taky jsem se před pár dny ptala 😀

kjurecka
11. lis 2011

@janinka1987 je tak to jsem strasne rada,že v tom nejsem sama...Ja tu obcas koulim oci nad tema zkratkama 😅