"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
12. lis 2011

@barbulinka1 a ty už jsi testovalala? 🙂

golymetr
12. lis 2011

@lucille85 dobré ráno četla jsem že pořád trošku špiníš to já tedy ne ale mam bolesti bříška a prsa že si naně nemůžu ani sáhnout ☹

lucille85
12. lis 2011

@golymetr ahoj,no ja fakt nevim co si o tom myslet.Prsa me trosku boli jakoby z boku,a trochu v podbrisku.Ale Ty vypadas nadejne!

golymetr
12. lis 2011

@lucille85 naděje si nedávámcítím že mrcha dojde bolí bříško jako na MS ☹

barbulinka1
12. lis 2011

@hanickaa.d ne ne netestovala měla jsem ovu ozději, jsem 32DC, včera špinění, myslela jsem, že se ráno ms rozjede, bolí mě břicho už 3 dny a dneska nic, žadná mrcha, špinění nic, tak nevim kde se toulá 🙂

pajav
12. lis 2011

tady je to čím dál víc napínavější 😉

kamussa
12. lis 2011

noo holky tak jsem na vás zvědavá 🙂 Mě včera skončila mrška a aktivně jsem koupila ovulační testíky tak uvidíme 🙂

likvicka
12. lis 2011

@kamussa držím palečky 🙂

likvicka
12. lis 2011

@barbulinka1 že by? 😀

kamussa
12. lis 2011

@likvicka děkuji no uvidíme třeba to ten 3 měsíc už vyjde 🙂 A ty už jsi v očekávání ? 🙂

kamussa
12. lis 2011

@barbulinka1 já myslím, že tady bude těhulka 🙂

likvicka
12. lis 2011

@kamussa jj jsem, momentálně jsem 5tt, takže krátce 2 měsíc. Ještě to nemám potvrzeno od doktora, ale te mě objednal až na 24.11. aby už mohludlěz ultrazvuk srdíčka. A jak dlouho se snažíte? 3. měsíc?

kamussa
12. lis 2011

@likvicka je tak to gratuluji 🙂 Jj trď to je 3 měsíc no tak uvidíme.... 🙂 Jj tak to už to srdíčko půjde vidět 🙂

nikollita
12. lis 2011

Ahoj holky, pozoruju vaši diskuzi už chvíli a blahopřeju těhulkám a držím palce snažilkám 🙂 Můžu se k vám přidat?

likvicka
12. lis 2011

@nikollita určitě, vítáme každou těhulky nebo snažilku 😉 jakpak jsi na tom ty?

nikollita
12. lis 2011

já jsem teda snažilka zatím 🙂
čekám na ovulaci a tento měsíc začínáme zkoušet "naostro" už teda 🙂 už jsem mi 2x podařilo otěhotnět (kdysi), ale vždycky jsem dostala se zpožděním MS a bylo po všem, tak snad už jsem si vybrala smůlu a povede se.

likvicka
12. lis 2011

@nikollita no to dost dobře nechápu, jak můžeš otěhotnět a pak dostat MS? A těhotenské testy zo vyšly pozitivní? Tomu teda nerozumím 😖

nikollita
12. lis 2011

No jasně, měla jsem krásně pozitivní testy, Ms nikde, prsa bolely....a pak jsem začala špinit, krvácet, testíky už sněhobílý ☹

likvicka
12. lis 2011

@nikollita hmmm tak ted jsi mě docela vyděsila. já mám taky testy krásně pozitivní, MS teda mesšká už 4 dny. Ale myslela jsem že už přijít nemůže. To nechápu. A co ti na to řekl doktor?

nikollita
12. lis 2011

říkal, že si příroda často poradí sama a že 80% těhotenství končí s pozdější MS....nechtěla jsem tě vyděsit, omlouvám se.
taky říkal, že se nemám těstovat dřív jak za 14 dnů po očekávané MS, ale to je fakt rada 😒

barbulinka1
12. lis 2011

@likvicka @kamussa Nevim nevim hoky, já si to nemyslim, ve čtvrtek jsem byla na gyndě se zánětem, který mi odešel do dvou dnů sám, ani jsem nemusela použít čípky od něj a říkal, že sliznice je hezky narostlá a že bud je to těhotěnství, které nevidí ještě na ultrazvuku nebo hormonální změny po vysazení....takže šance tu je, ale já to spíš vidim na MS, pořád chodim koukat na wc jak debil jestli už přišla nebo ne 😀 test si dělat nebudu, počkám ještě týden jestli přijde mrcha, pak udělám test a když nic tak na vyvolávačku :(

kamussa
12. lis 2011

@barbulinka1 noo tak uvidííš 🙂 Ty záněty jsou hrozný ☹ Taky na ně trpím ☹

likvicka
12. lis 2011

@barbulinka1 držím palečky ať to vyjde a je z tebe těhulka. Já jsem teď potom co psala nikolita, trošku nesvá. Jsem dnes 4 dny po očekávané MS a mám tam nádherné dvě čárky a MS nikde. Může ještě přijít a II zmiznout? 😲

barbulinka1
12. lis 2011

@likvicka Já si myslím, že už ne, vždyt ty jsi měla hneda krásné čárky 🙂 ale asi bych si zašla nabrat krev třeba, aby jsi byla jistější těch 14 dní než půjdeš k doktorvi, ale žádnej strach, máš už miminko v bříšku a tam taky zůstane 🙂

barbulinka1
12. lis 2011

@kamussa jo jsou šílený, já je mám tak dvakrát za půl roku, jsem dole nějaká náchylnější 😀

kamussa
12. lis 2011

@barbulinka1 no tak to máš ještě dobrý ... Já jsem je měla snad každý měsíc ☹

jankaander
12. lis 2011

Holky,při kolika DC už by se mi ukázalo pozitivum? 😉

barbulinka1
12. lis 2011

@jankaander to spíš záleží, kdy byla ovulace 🙂 já jsem třeba 32 DC ale vím, že ovulace byla dýl :( takže být tebou tak počkám, do tý doby, než ti nepřijde mrška, pokud nevíš, kdy jsi měla ovulace🙂 po kolika dnech jsi dostavala menstruaci ? 🙂

jankaander
12. lis 2011

@barbulinka1 ovulace neměřím,MS jsem mívala po 28 dnech při anti,jedu první měsíc po vysazení 😉

barbulinka1
12. lis 2011

@jankaander tak já bych počkala do toho 28 DC a pak bych test udělala 🙂 🙂