"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
14. lis 2011

@gabuli202 Na každého se štěstí jednou usměje 🙂)) Na tebe taky,neboj 🙂))

golymetr
14. lis 2011

holky mam čálečku na testu sice hodně viditelný duch ale jsem teprve 10DPO mrchu čekám až v pátek

pajav
14. lis 2011

@golymetr 10DPO už ukazuje duchy 😉))))) Tak to gratuluji!!

golymetr
14. lis 2011

@pajav jak to zasychá tak je to vidět dost zkusim testnou ve středu to už bude vidět krásně 😉

pajav
14. lis 2011

@golymetr tak to je super!! Já právě odcházím na gynek. tak jsem zvědavá,jestli to už půjde vidět 🙂) Dej foto 😉

lucille85
14. lis 2011

@sedivka no jo je to paradox, že skoro osm let tělu otěhotnět "zakazuju" a teď zas chci aby hned otěhotnělo 🙂 Já už to taky beru s nadhledem, jen prostě v tu jednu chvíli je to takový hořký zklamání...navíc sem měla i vysokou BT, ale ani ta nezabránila tomu že došla MS...teď sem si řekla že zamakám zas trochu na postavě a kondici, tak budu mít jinej program...

lucille85
14. lis 2011

@golymetr no vidíš, tak Tobě to vyšlo!To jsem ráda!!!gratulace!teda hned dvě těhule dneska!!! 😀

golymetr
14. lis 2011

@lucille85 zatim jsem jen 10DPO a nedělala jsem test z ranní moči ale v reálu je čárka krásně vidět foták mi to moc nevezme mam blbý zaostření

golymetr
14. lis 2011

jsem koukala na fotku barbulinka1 na testík a taky mam takovou čárečku mě to hold foták tak nevezme ☹

gabuli202
14. lis 2011

@pajav Doufám, že ano. Chtěla jsem se zeptat, brala jsi to Calibrum babyplan? uvažuji o tom, že si to koupím, jen jsem četla v nějakých diskuzích, že se z toho celkem přibírá na váze. 🙂

dashyyy
14. lis 2011

Holky ani nevim pro koho vsechno byl listopad uspesny ale velka gratulace vsem😉 snad to I vypada ze je to tu nakazlivy tak jsem zvedava jinak ja dneska 30DC a zrejme 7DPO a dneska mi vylitla teplota skoro o stupen tak jsem zvedava dost me boli prsa a dneska I podbrisek jako pred mrchou tak jsem porad jak na trni😉

golymetr
14. lis 2011

já mám příznaky bolení až pálení bradavek a bříško mě pobolívá v návalech už od pátka pořád jsem lítala na záchod jestli už to nedostanu ale bylo brzo

sedivka
14. lis 2011

@lucille85 schvaluju 🙂

wann14
14. lis 2011

@barbulinka1 velká gratulace, drzim pesti at je vse ok, ale verim ze bude. Je to hezky videt, ze to jde, tak doufam, ze nam se to taky podari brzy ... mam obrovskou radost za tebe 🙂

dashyyy
14. lis 2011

@golymetr tak presne takhle to mam od vcera😉

wann14
14. lis 2011

@golymetr moc gratuluji, doufam ze carecka vydrzi a MS uz nedorazi 🙂

sissi26
14. lis 2011

@barbulinka1 také se přidávám ke gratulaci a snad to pro nás ostatní snažilky bude nakažlivé🙂)

golymetr
14. lis 2011

tady je fotka mého ducha

golymetr
14. lis 2011

podotýkám že byl do limitu 5 min.

uktapzop
14. lis 2011

@golymetr A za jak dlouho se asi objevil? Nebo tam byl náznak od začátku a sílilo to? To mě zajímá 🙂

golymetr
14. lis 2011

@uktapzop bylo to do limitu 5 min. jsem 10DPO

pajav
14. lis 2011

Takže: těhotenství potvrzeno!!! Jen fotku nemám,embryo na ní ještě vidět nebylo jen malá černá bublinka a o to mi najednou bylo trapné žádat. Mám přijít příští týden ve čtvrtek..zase čekání :D Ptal se na poslední MS a já 18.9. koukal na UZ a říká: Měla jste pravidelné cykly 28 dní nebo nepravidelné dlouhé? Já že dlouhé a tak jsem mu řekla o té opožděné ovu tak pokýval že ano, protože se mu to nějak nezdálo 😀 Předepsal mi listovku "Acidum folicum Léčiva" a že pak už záleží na mě jestli si koupím nějaké vitaminy ale že tohle zatím stačí. Jinak nezeptala jsem se ho vůbec na nic, spíš to budeme řešit až to bude krásně vidět na UZ 😉 Juj mám takovou radost 😀 A dojmy? Ty nejspíš nastanou až to uvidím na té obrazovce a uslyším srdíčko 🙂

golymetr
14. lis 2011

@uktapzop zapoměla jsem nebylo to z ranní moči

pajav
14. lis 2011

@gabuli202 Brala jsem pouze listovku za 30,- 60 tabletek co mi dali v lékárně..ted mi dr. předepsal opět listovku,prej to stačí.

pajav
14. lis 2011

@likvicka tak já jdu na druhou kontrolu taky 24.11. 🙂 ted toho moc vidět ještě nebylo ale mám to potvrzené 🙂

twistinka123
14. lis 2011

@pajav tak super, gratuluju!!!! 😀

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 děkuji 😀 Ale Dr. z toho opravdu nebyl nadšenej 😀 ptal se na cykly, kdy jsem měla první pozitivní test,kolik jsem si jich dělala...vypadal zmateně 😀 Přikyvoval,když jsem mu řekla o té opožděné ovu. Asi to opravdu nemají rádi 😵 😵

twistinka123
14. lis 2011

@pajav co myslíš že nemají rádi?

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 dlouhé cykly a opožděnou ovulaci..nevím, vypadal zmateně, podle toho když jsem řekla že MS byla 18.9. a na UZ byla vidět jen malá černá bublinka a embrio ještě ne..ale řekla jsem mu co vím a hned vypadal líp 🙂 příští čtvrtek snad uvidíme víc 🙂))))

likvicka
14. lis 2011

@pajav tak to gratuluji. A v kolikátém týdnu jsi? Doktoři to počítají od prvního dne poslední MS, že?