"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
14. lis 2011

@likvicka to ještě neříkal v kolikátém jsem, embryo ještě nebylo vidět tak proto jdu ten další týden na další kontrolu at víme víc 🙂

twistinka123
14. lis 2011

@pajav to nemají rádi z jednoho důvodu. podle MS je jeden termín, podle UZ druhý (ale pokud máš dlouhé cykly tak se to může lišit týdnama). takže pokud by to počítal dle MS tak by to vidět mělo! ale takhle...

wann14
14. lis 2011

@pajav tak to je moc super, skvele zpravy...doufam, ze pristi tyden se toho dozvis vice 🙂)), tak se opatruj 🙂

lucille85
14. lis 2011

@pajav no vidíš to budete tady asi tři co jdete 24.11. že jo? příště už určitě uvidíš mimčo i se srdíčkem! Holky já jsem nějaká zmatená z toho, ráno to vypadalo, že se MS rozbíhá jako víc a nic, jen silnější špinění. Ale včera a v sobotu to bylo taky slabý, ale i krev, může to být tim vysazenim? já byla zvyklá to mít kdysi před HA tak sedm dní a tak min dva silně, i s HA jsem měla to krvácení silnější jak toto. Myslíte že to je problém?

uktapzop
14. lis 2011

@lucille85 Já to mám taky takový nijaký, ale jen v měsícíh, kdy nezapomenu pít kontryhel, takže to přisuzuju tomu a nestěžuju si. Nepila jsi jej náhodou taky?

lucille85
14. lis 2011

@uktapzop nepila, nikdy...spíš se bojim jestli mi vůbec roste sliznice když je to tak slabý...

twistinka123
14. lis 2011

@lucille85 já to dříve měla tak že jsem měla dva dny špinění, pak MS 3 dny a 2 dny zase špinění, a ted rovnou 3dny MS a 2dny špinění. tak asi možné je

lucille85
14. lis 2011

@twistinka123 no jo jenže za MS já z těhle tří dní zatim můžu považovat akorát tak ten včerejšek...

uktapzop
14. lis 2011

@lucille85 Jestli je to v pořádku, to nevím. Ale ten kontryhel je právě na správný růst sliznice, tak ho můžeš zkusit. (Pije se 2* denně půl litru od 1DC do ovulace) Nikde jsem nenašla, že by to ěmlo nějaké nežádoucí účinky.

kamussa
14. lis 2011

@barbulinka1 gratulujiii 🙂

kamussa
14. lis 2011

@golymetr gratulujii 🙂

kamussa
14. lis 2011

nešl mi internet tak Vás teď dočíítám 🙂

twistinka123
14. lis 2011

@lucille85 tak možný to je, tak 2-3 měsíce se to srovnává. u někoho, u někoho je to hned ok. já jsem to měla zatím ok, uvidíme co ta další🙂 nelam si s tím hlavu, já si nemyslím že by to něco vážného bylo. pokud by to trvalo dlouho a něco se ti nezdálo tak zajdi k Dr, nebo mu zavolej a skonzultuj to po telefonu

zzaneta
14. lis 2011

Ahoj holky, postupně si pročítám tuhle diskuzi abych byla v obraze. Včera jsem vysadila HA tak jsem zvědavá jak se nám to povede 🙂 Všem co už se to povedlo gratuluji.

likvicka
14. lis 2011

@pajav tak to je super, uvidíme jak jsme na tom a ve čtvrtek napišeme co a jak. Teda jestli to do čtvtrka vydržím. Ten čas se tak vleče..... 😖

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 tak podle MS jsem 8tt+3 ve skutečnosti jsem asi 3tt+3 takže rozdíl jako hrom 😀

twistinka123
14. lis 2011

@pajav no právě, pokud by to bylo tak, v 8tý by musel vidět srdíčko, vtom případě by to bylo zamlklé těhu...ale když to máš takhle tak to je jasný🙂

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 juj ted jsi mě trošku vystrašila! Ještě že jsem tu teplotku měřila a vím kdy asi byla ovu,s takovou by mě pan Dr. asi vystrašil!! Kdy se takové zamlklé těhu pozná a jak?

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 tak jsem si o tom našla pár článků...nemám z toho vůbec dobrý pocit!! ☹ Ani jsem nevěděla,že něco takového vůbec existuje! Je to strašné..

twistinka123
14. lis 2011

@pajav prosím tě uklidni se jo? 😉 to jsem tě vystrašit nechtěla a je jasný že když si ofiko dle UZ 3tý tak nic nebylo vidět! 🙂 ti říkám že ten kdo má dlouhý cykly tak to má rozdílné! v 8tý se už srdíčko vidí! proto jdeš za tý na UZ znovu! klídek!tebe se to netýká!

barbulinka1
14. lis 2011

@likvicka ahojka, kdy jsi měla poslední menstruaci ? já 12.10, ty myslím taky tak nějak ne ? mohli bychom mít stejný datum 🙂 🙂

pajav
14. lis 2011

@twistinka123 no to doufám 🙂) ted jsem byla na malé a na papíru jsem měla světle narůžovělý-hnědý výtok a trochu zašpiněné kalhotky,snad to ničemu nevadí!! Bojím se každé změny...:-//

barbulinka1
14. lis 2011

@pajav Jee, tak to je super, že je to potvrzené 🙂 Já jdu v pondělí a taky si nemyslim, že tam něco bude, ale uvidíme 🙂 aspon tu tečku bych tam chtěla 😀to je hrůza má to milimetr a už se o to bojíme 🙂 ale neboj vše je ok 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@kamussa Děkuju moc, krásnej pocit 🙂 a strach zároven 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@sissi26 Já myslím, že to bude nakažlivé 🙂 a děkuju moc, je to nádhernej pocit 🙂 a strach zároveň ...

barbulinka1
14. lis 2011

@wann14 Moc děkuju, určitě se podaří neboj 🙂 Já tomu sama nevěřim druhý měsíc po vysazení HA a to jsem ji brala 8 let v kuse !! takže to jde 🙂 ted se jen modlit, aby to bylo všechno v pořádku 🙂m

barbulinka1
14. lis 2011

@gabuli202 Děkuju moc 🙂 Neboj povede se to 🙂 Já tomu nemůžu pořád věřit, druhý měsíc po vysazení po 8 letech braní HA, takže to jde 🙂 ted se jen modlit, aby všechno bylo v pořadku 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@dashyyy Moc děkuju, snad bude všechno ok 🙂

barbulinka1
14. lis 2011

@lucille85 Moc děkuju a neboj podívej se na fotečku a budeš nakažená a vyjde to brzo 🙂Držim Ti pěstičky 🙂

gabuli202
14. lis 2011

@barbulinka1 Určitě bude vše v pořádku! je to úžasné, že se vám to povedlo takto rychle! 🙂 🙂 Brala jsi nějaké vitamínky?