"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
16. lis 2011

@barbulinka1 pomalinku sílí, to je hlavní! držím palce

@pajav no strašila mě i mimoděložním ☹ a nemám vůbe c žádné příznaky, krom pupínků ve výstřihu, ani prsa mě nebolí, nic...

barbulinka1
16. lis 2011

@lucille85 poalinku jo, dělala jsem si včera ten digitální a jsem teprv 1 - 2 týdny, tak bude asi pár dní trvat než budou dálnice, doufám, že budou 🙂

lucille85
16. lis 2011

Holky ted sem si něco četla o tom mimoděložníma u toho bývá krvácení, tak nevim no...

pajav
16. lis 2011

@lucille85 tak já taky neměla zezačátku žádné příznaky, jen mě pnuly prsa a pořád mě bolelo v podbříšku jako při MS..jenže v tom podbříšku mě bolí pořád a pořád jako při MS a už mě to znepokojuje,ale asi je to normální..:-/

pajav
16. lis 2011

@lucille85 to krvácení může znamenat cokoliv..musíš vydržet! 😕

lucille85
16. lis 2011

@pajav no nevim, ach jo, to bude určitě mimoděložní...a po tom se prej už nedá moc otěhotnět nebo velmi špatně... 😔

pajav
16. lis 2011

@lucille85 já zase nevěděla že existuje něco jako zamlklý potrat a jakmile se tady o tom zmínilo tak stresuju aby se mě to netýkalo...:-//// Někdy si říkám,že je lepší nic nečíst a nic nevědět...pak se člověk jen trápí a stresuje

lucille85
16. lis 2011

@pajav asi jo, a kdyby nebyly ty testy tak o ničem nevim a myslim si že mám divnou ms...nejhorší je že s tim nemůžu nic dělat jen čekat co bude....Ale Ty se neboj, miminko je ok a příště bude srdíčko, uvidíš!

pajav
16. lis 2011

@lucille85 myslím,že srdíčko ještě nebude, to až později ale nechám se překvapit,hlavně aby byl na UZ už vidět plod!! Jak tam bude,tak se mi uleví! Ach jo... nemám ráda čekání...

lucille85
16. lis 2011

@pajav tak to jsme dvě...ale ty máš aspoň bublinku a sliznici...já akorát staženou pr..el strachy co z toho bude...Neboj se, tím že ta ovubyla pozdě tak to ty doktoři nemůžou vidět ještě...kliiid(no to řiká ta pravá ☹)

petinkas
autor
16. lis 2011

@pajav testovala jsem dnes ráno (27 DC) a nic - i když jsem se teda fakt snažila tu čárku vykoukat 😀, teplota stále 36,9, bolí mě prsa, píchá v podbřišku, ale vypadá to, že mrcha spíše dorazí :-/

pajav
16. lis 2011

@petinkas ještě vyčkej 🙂 čárka se může ještě objevit, já na testu 31.10. vůbec nic a den na to 1.11. slabou druhou čárku..ještě máš naději 😉 Značíš si ty teploty do grafu?

petinkas
autor
16. lis 2011

no, už nedoufám - spíš se smiřuji 🙂.. ani ta teplotka už neroste, jukni: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Petinkas/gra...

pajav
16. lis 2011

@petinkas růst už nemusí..a myslím,že na test bylo ještě brzo,zkus ho za dva dny pokud MS nedorazí,to už by to mělo jít vidět 😉) Graf vypadá pěkně!

petinkas
autor
16. lis 2011

@pajav Díky 😀.. Tak mám ještě jeden test - zkusím teda v pátek, jestli mrška nepřijde.

wann14
16. lis 2011

@lucille85 Neboj se, urcite to dobre dopadne. Nevymyslej hned ty nejhorsi zavery, ze by to melo byt mimodelozni teho. Drzim pesti at sliznice naroste, pristi tyden po vysledcich budes uz vedet vic, tak musis vydrzet. Moc na tebe myslim, at je vse ok. Tak se drz a nebud smutna 🙂

lucille85
16. lis 2011

@wann14 dík moc...no taky si řikám že nervy tomu špinění asi taky moc nepřidaj...manžel už mi zakázal cokoli číst 😅 a že prej mám být trpělivá a že to dobře dopadne...jenže já mívám většinou smůlu...ale moc bych si přála aby to bylo tam kde to má být...i přes tu sliznici...

wann14
16. lis 2011

@lucille85 No nervy urcite ne. Takze klid a zachovat chladnou hlavu a nemyslet na nic spatneho. Bohuzel, to co tady pises ja znam moc dobre, mam obdobnou zkusenost ... Ted mit smulu nebudes, vybrala sis ji uz jindy 🙂

alzbetak
16. lis 2011

Tak aj ja teda pridavam moje foto 😀 Je z dnesneho rana, tak snad bude silit este, dnes som iba 27 DC 🙂 ALe kazdopadne od vcerajsiej je silnejsia 😝 ... nevidim to tam iba ja ze? 😵

golymetr
16. lis 2011

@alzbetak já jsem dneska 26DC 😉 a testík jsi viděla

wann14
16. lis 2011

@alzbetak Tak to je super, velka gratulace 🙂 Urcite to tam nevidis jen ty, vidim ji i ja 🙂) je krasna, tak at sili ...

alzbetak
16. lis 2011

@wann14 🙂 diky, snad bude zajtra este krajsia (na tej foto je slabsia ako v skutocnosti) 🙂

@golymetr jj klube sa ti pekne, nech ti tiez sili dalej 😉

pajiskazemlyna
16. lis 2011

Hezké poledne !
Teda holky, tady se to hemží těhulkami .. To je super, jak už tu někdo psal, @pajav Vás všechny nakazila :D
@lucille85 Držím palečky, aby vše bylo jak má být ! Ale jestli chceš vědět něco pozitivního, právě jsem četla příspěvek od maminky, která to měla stejně jako ty, doktor ji odbyl s tím, že má nízkou sliznici a že to těhu není, ale jí sílila čárečka na testu a na příští kontrole už viděla plod ... Snad to bude i tvůj případ ! Hlavně se moc nestresuj a dávej na sebe pozor !! 🙂

Já jsem dnes 13 DC a pořád mě docela bolí v podbřišku, vlastně od skončení ms, tak nevím, jesti je to normální ?
Nevíte někdo, co by to mohlo být?
P.S. Mějte se všechny krásně a hlavně více // ! 😵

gabuli202
16. lis 2011

Holky, chtěla jsem se zeptat. Teď se druhý měsíc snažíme a já začala mít výtoky. A večer jsem dost nafouklá, že bych ani kalhoty nezapnula 😀 Myslíte, že to můžou být hormony po tom vysazení?

pajav
16. lis 2011

@gabuli202 to netuším, výtoky mám ted každý den, u mě je jansé proč. A nafouknutá jsem taky už od října 😀 Ale jinak hormony se můžou dávat dohromady klidně i 3 měsíce..mě jen polelo bříško po vysazení.

dashyyy
16. lis 2011

@lucille85 neboj nic... nemůžeš za to že dr neměla dobrý den.. jak píšou holky hlavně na sebe buď opatrná.. tři pozitivní testíky to už přeci něco znamená 😉

holky jsem dneska 32DC (dva dny meškáme) ale jen 8 nebo 9 DPO.. dneska už mě ani nebolí bříško jako předchozí tři dny jen tak mi tam jakoby škube a dneska se objevil slabý bezbarvý výtok.. myslíte, že má smysl zkusit testík? Nechce se mi testovat zbytečně, ale chodit se koukat i v noci jestli už mrcha dorazila je i na mě moc 😉 pro zajímavost přikládám graf a fakt, že jsem nachcípaná 😒 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dashyyy/graf...

pajav
16. lis 2011

@dashyyy nooo na testík může být ještě brzy,já jsem byla magor do testován takže já bych testovala ale asi tam ještě nebude nic vidět,nevím..záleží na tobě, zda tě případný negat. test neznepokojí a nezklame. Ale kdyby tak zkus za dva dny další a to už by mělo něco ukázat určo..

dashyyy
16. lis 2011

@pajav asi máš pravdu.. testování mě hrozně bralo před pěti měsícema když jsem začínali ale teďka by mě to asi akorát rozhodilo.. když mrcha nedorazí, zkusím to v pátek 😉

pajav
16. lis 2011

@dashyyy tak tak 🙂) uvidíš,co bude dělat teplotka,zatím vypadá pěkně. Držím palečky!

dashyyy
16. lis 2011

@pajav už je pátek?=) a co bublinka nezlobí moc? pozoruješ na sobě nějaký něco? 😀