"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petit.a.nge
17. lis 2011

@bassatorka Já bych to ještě o týden odložila. 😉

bassatorka
17. lis 2011

@petit.a.nge segra si ze mě dělá srandu,že takhle hezkou čárku v den vynechán MS neviděla. Jen u sebe. Má dvojčata 😀 doufám,že mě to nečekáá

likvicka
17. lis 2011

Ahojky holky, tak jsem si dělal test a ukázalo mi to 4tt. a tak by to taky odpovídalo. Takže to znamená že máme 1 měsíc za sebou. No těším se na čtvrtek 🙂

bassatorka
17. lis 2011

@likvicka Jaký test? Myslela jsem,že ukazuje max do 3+

likvicka
17. lis 2011

@bassatorka dělala jse si clearblue. Ukázala mi 3+ no ale v musí být 4, protože ten týden jsem měla ovu. Jinak pokud bych byla jen 3tt tak bych tak brzo nemohla mít pozitivní TT. To bych ho měla pozitivní už 6DPO což je stračnš moc brzo. Takže k tomu přičítám tak týden. 🙂

bassatorka
17. lis 2011

@likvicka jo tak 🙂 To musíme být tak nějak těhu nastejno.Já si myslím,že jsm otěhotněla 1.11. Ale furt nevím jestli mám jít už zítra k mudr nebo fakt týden počkat. Manžel nevěří "nějakým dvoum čárkám" 😀

likvicka
17. lis 2011

@bassatorka já jak jsem uvidlěla II tak jsem si udělala ještě 3 testy a pak jsem hned volala a objednala jsem se k Dr. no a jdu 24.11.. chtěl po mě první den poslední MS no a sestra mi řekal že toho 24.11. už bude slyšet srdíčko. Takže se určitě objednej ať máš jistotu a Dr. si tě může hlídat 😉

jankaander
17. lis 2011

@bassatorka a tak brzo se ti ukázaly čárky?super
😉

bassatorka
17. lis 2011

@jankaander no právě,že jo.Testy jsem si dělala to ráno co měla přijít MS.

jankaander
17. lis 2011

to je super,já jsem dnes 18 den od prvního dne MS který po vysazení trval tři dny,tak nevím zda se to povede,ale první měsíc bych chtěla asi zázraky,ikdyž obě holky mám taky hned po měsíci,furt bych si dělala testy,ale ještě je moc brzy 😒

bassatorka
17. lis 2011

tak snad to dopadne, a když ne ted tak další měsíc 🙂 Já vysadila HA v Březnu a až ted (20 dní po svatbě) se zadařilo 🙂

ange_de_la_morte
17. lis 2011

Ahojky holky,
všem novým těhulkám gratuluju 🙂 My asi tenhle měsíc zas nic, i když malinkou šanci tomu přece jen dám, ale myslím že sme se snaženíčkem netrefili moc do ovulky, kolem ovulky to bylo dost hektické tak nebyl čas. Jinak mně dneska zas pobolívá v podbříšku tak nevím jestli jsem si zas natáhla břišní svaly nebo je to od něčeho jiného. Že já sem za váma vůbec chodím 🙂 - pak se sleduju jak hrom aniž bych chtěla 😀

dashyyy
18. lis 2011

holky holky.. dneska 34DC a na testu duch jako hrom!!!!!!! to bude doma radosti 😉

ange_de_la_morte
18. lis 2011

@dashyyy: hoď sem fotku at se můžeme taky pokochat ne ? 🙂 A velká gratulace

dashyyy
18. lis 2011

@ange_de_la_morte jak já sem tu fotku přidám? už je nahradná ve fotoblogu ale nevím jak ji dát sem 😀

pajav
18. lis 2011

@dashyyy No to mě podrž 😀 To je superrrrrrrrrrr!!!!! Byla jsi asi hodně nedočkavá co? 🙂))) Gratulujiiiiiiiiiii!!!!!! Mám radost!

pajav
18. lis 2011

Dobré ráno děvčata :o) Tady se to nějak těhulkovatí ne??? 😀 To je super 😉

ange_de_la_morte
18. lis 2011

@dashyyy: ty jo tak to je fakt krásný dušík 🙂 jenom ať pěkně sílí 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@pajav no ani ne já chtěla počkat do neděle ale mám v tomhle směru v práci spřátelenou duši tak jsem jí to řekla a donutila mě udělat si testík 😀 a mám pocit že bych si měla vzít dovolenou protože nic neudělám 😀 aspoň vím proč mě pořád to břicho bolí

dashyyy
18. lis 2011

@pajav a @ange_de_la_morte holky dík 😉

petinkas
autor
18. lis 2011

Ahoj holky, já dneska 29 DC - testovala jsem a po dvou minutkách tam BYL!! Sice dušík, ale byl vidět! 🙂) Já tak doufám, že se neztratí. Myslíte, že na tom digitálním TT mi to něco ukáže?? Přijde mi, že tu vypukla epidemie těhotných 😀..

dashyyy
18. lis 2011

@petinkas GRATULACE!!!! můžeme udělat obří miminkovej sraz 😀

petinkas
autor
18. lis 2011

@dashyyy No to teda 😀.. Hele já teď teprve dočítám a koukám, že ty už máš čárku jako hrom 😀, tak to taky gratulace největší! No, jo to se poznají Chrudimačky 😀

pajav
18. lis 2011

@petinkas Nestačím zírat 😀 Také gratulace veliká !!!! Vy jste se nějak rozjely všechny 😀 S tím digi TT nevím,nemám s ním zkušenost, ale asi bych ho zkusila později,at to nejsou vyhozené peníze 😉 Super!!!! 😉

dashyyy
18. lis 2011

@petinkas hustý hustý !!! a to první minutu jsem ji hledala a potom se vybarvila.. ukaž dušíka ukaž 😀 asi nám ten smog dělá dobře 😀

petinkas
autor
18. lis 2011

@pajav Taky jsem ráno nestačila zírat 🙂.. tak já nakoupím alespoň zásobu "normálních" 🙂).. Teď nevím, jestli to mám říct manžovi nebo počkat, jestli bude čárka sílit.. bojím se, aby nezmizela..

pajav
18. lis 2011

@petinkas já mu to řekla hned!!! 😀 A to tu druhou čárku skoro neviděl 😉 Ale měl radost i tak 🙂))

dashyyy
18. lis 2011

@pajav já bych mu to nejradši zavolala ale vydržím.. asi by to měl vědět 😎

golymetr
18. lis 2011

holky koukám že se to s těhulkama jen hemží je to nějaká nákaza 😀 to je ale krásná nákaza mě čárečka krásně sílí jsem dneska 14DPO

pajav
18. lis 2011

@dashyyy já mu napsala SMS, že vidím malou druhou čárku, že je tam 😀 On at mu to vyfotím a pošlu,jenže to nešlo..tak psal že uvidíme,jak to bude pokračovat,že je to super.