"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
21. lis 2011

jo a holky bude lepší když si to vytisknete, budete vtom mít lepší přehled!🙂

pajav
21. lis 2011

@lucille85 Dobře to dopadne! Držím palečky!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@dashyyy taky krásná jména! Filípek se mi taky moc líbí 😉 O břichu už ani nemluvím,tu bolest už beru jako součást života 😀 A už třetí den je mi zle...fuj tajbl totok 😀 Dnes se jedna kolegyně ptala druhé, jestli nejsem těhotná,že jsem jiná i v obličeji 😀 To už je druhá co se ptá..ty ženský to snad vycítí nebo co 😒 😒 ale nic jsem zatím neřekla,ještě je čas 😉

twistinka123
21. lis 2011

holky máte to tam všechny tak pěkné těhulkování!

pajav
21. lis 2011

@twistinka123 už tisknu 😀 😉

betka20
21. lis 2011

ahoj holky, chci se zeptat kdy ma cenu jit doktorovi po zjisteni pozitivniho vysledku? diky 🙂

hanickaa.d
21. lis 2011

@betka20 že by další těhuli? 🙂

viktoriecom
21. lis 2011

ahoj holky, já tu dlouho nebyla a závidim když to tady čtu :P já pořád nic a to mám už zase 7dní spoždění :/ ach jo...

twistinka123
21. lis 2011

kdybyste zjistili že nějaká stránka chybí, sem s tim🙂

golymetr
21. lis 2011

@betka20 já jdu na první kontrolu až 21.12 to budu 8+4 a bude už krásně vidět srdíčko

betka20
21. lis 2011

@hanickaa.d uvidime 🙂
@golymetr no ja bych aspon potrebovala aby mi potvrdili krev, nebo tak, abych vedela ze tehu test nelhal 🙂 a jeste co znamena + 4? jsi 8 tt to chapu ale to + ne 🙂 fakt se v tom vsem zatim neorientuju, tak se omlouvam, jesti je to debilni otazka 🙂

golymetr
21. lis 2011

@betka20 nemáš se zač omlouvat to +4 je jako dni ktomu 8 jakože osmí týden + čtyři dny 😉

barbulinka1
21. lis 2011

ahojka holky, tak jsem dneska byla u dr 🙂tak jsme viděli bublinku 3 mm velikou, je tam , kde má být, tak se mi ulevilo 🙂 dva dny jsem trochu špinila než jsem našla //,to si myslim, že bylo uhnizdování a ted už vubec nic, jen občas tlaky v podbříšku, tak jsem mu řekla a hned mi radši předepsal utrogestan, nemáte s ním někdo zkušenost ? a nevim jak ho mám brát jestli vaginálně, nebo ho spolknout :(děkuju za radu 🙂 jinak jdu na kontrolu další 5.12 a snad už bude vidět srdíčko a ve středu ještě na krev 🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 ahojka, muzu se zeptat, nevis neco o utrogestanu ? doktor mi ho radši předepsal, protože jsem dva dny trochu špinila, ale ještě před tim než jsem našla dvě čárečky, ted vubec nic a nevim jak ho mám brát jestli vaginálně nebo spolknou a jestli je to dobry na podporu bubliny 🙂 děkuju moc 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 bere se tak nebo tak...je to napsané i na krabičce...doktor ti neřekl?

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 je to na udržení těhu🙂 není to nic špatného neboj!

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 no právě že neřekl, nebo jsem to nějak přeslechla co říkal a v letáku píšou, že v těhotenství se může jen v prvním trimestru a to vaginálně, tak nevim :(

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 no jako ptal se mě jestli je chci, a nakonec řekl, že radši jo, když tam proběhlo to špinění, ale bylo to fakt minimálně, tak ale třeba lepší, aspon se bublinka líp udrží 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 tak když to tam píšou! tak jo🙂 já to nemám ted u sebe🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 píšou tam APLIKUJE SE POUZE VAGINÁLNĚ, tak asi jo 🙂 tak snad to bublince pomůže, i když mi to přijde že je to zbytečný, když nešpinim, ale i tak to nebude špatně, když to budu brát ne ?

pajav
21. lis 2011

@barbulinka1 gratuluji k bublince 🙂) řekl ti v kolikátém jsi? Asi ještě ne že,mě totiž taky ne. Mě ani neřekl,jak mám velikou bublinku ☹ Já toho dr. asi opravdu změním,nelíbí se mi jeho přístup a komunikace...:-/ Ve čtvrtek uvidím,snad už bude mimísek vidět a mohl by i překvapit se srdíčkem 😉)

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 neeee to není nic špatného neboj se fakt!

twistinka123
21. lis 2011

@pajav jéééé pojd k nám🙂

betka20
21. lis 2011

@golymetr aaaa 🙂 tak 🙂 diky moc za vysvetleni 🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@pajav koukali jsme na to a podle toho jak je bublinka veliká a podle všeho jsme počali 29.10 a počítal to podle ms, takže 5+6 myslim, ale určitě bude o týden menší, měla jsem posunutou ovulaci a že víc uvidíme za 14 dní 🙂 ještě jdu ve středu na krev, tak jsem zvědavá 🙂 jeee, to už by mohlo být srdíčko, vid ? 🙂 jeee a uz budes mit fotečku 🙂 ja se tech 14 dní asi nedočkám.. 🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 tak jo, snad to bude ok, mám ho brát ráno a večer jeden, tak dnes začnu 🙂 ještě že tě tu máme 🙂 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 však jsem ti moc nepomohla. došla ti brožurka?

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 Já jsem asi nedávala e mail nebo kam jsi to posílala, ale budu ráda, když mi to pošleš🙂 jsi hodná 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 aha tak pošli do IP za chvíli jdu od PC🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 Moc děkujuuuuuu 🙂 Máš tam mejlík 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 máš to na mailu?