"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

golymetr
22. lis 2011

holky dělala jsem poslední testík který jsem měla doma 😀

dashyyy
22. lis 2011

@golymetr dálnice jak blázen 😉

golymetr
22. lis 2011

@dashyyy děkuji víc asi sílit nemůže 😀

trolleey
22. lis 2011

@dashyyy taky mooc gratuluji! 🙂 zatím to nikomu nechci říkat, až jak mi to potvrdí doktor! 🙂 tak mu zkusím zítra zavolat, a uvidím, co mi řekne! 🙂 já tomu pořád nevěřím! už ať to mám potvrzené od doktora!!

trolleey
22. lis 2011

@golymetr krásná dálnice!!! 🙂 gratuluji!!

wendak
22. lis 2011

ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktora a jsem v pořádku, jak jedna z vás psala, je to špinění díky vysazení HA takže mi spadl velký balvan se srdce 🙂

pajav
22. lis 2011

@trolleey No tak to je super!! 😀 Vidím,že se Vás nakazilo víc než dost 🙂 Veliká gratulace!!!! 😉

@hanickaa.d Chodím k Tempírovi,více holek s ním není spokojená, nevlastní sestra k němu chodila a čekala dvojčata a nakonci pátého měs. o obě přišla..dává i menší vinu jemu,že zanedbával kontroly ☹

@petit.a.nge Všechny kontakty beru 🙂) Můřeš mi ho poslat do IP? Děkuji 🙂)

@ange_de_la_morte Snad nebudu hledat dlouho 🙂)

Dobré ránko jinak všem, mě je dnes zase tak zle :-/ Bych šla nejradši marodit...

jankaander
22. lis 2011

@golymetr já chci taky tak krásný čárky 😉

jankaander
22. lis 2011

Dneska jsem 24DC,má smysl ještě zkoušet do menzesu? 😒

sedivka
22. lis 2011

@jankaander ale i když nevíš kdy je ovulace, nemá cenu dělat to každý den, zvlášť když vás to nebaví takhle často. Obden až ob dva dny to v pohodě stačí, ty mršky v tobě něhjakou dobu vydrží... 🙂

jankaander
22. lis 2011

@sedivka oki,dík 😉

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@jankaander : to je blbý jak se z toho začíná stávat povinnost , tak leda hlídat ovulku a poctivě se snažit jen v době kolem ovulace a jinak jen když je nálada, sama to vidím na manželovi, že když má náladu tak je to jiné než když ví že dneska bysme se měli snažit

@trolleey: velká gratulace, krásné dvě čárečky 🙂 a co manžel na to ?

@golymetr: tak to jsou párádní čáry jak hrom 🙂

pajav
22. lis 2011

@jankaander já jsem měla ovu až 34DC, šance je vždy 😉

trolleey
22. lis 2011

@ange_de_la_morte manžel na mě hleděl, díval se, pořádně ještě neviděl, jak byl rozespalý a pak mi říká: co to je? 😀 a pak se pořádně zaměřil a říká, co to znamená? 😀 😀 a pak jak jsem začla slzet, tak už slzel taky a málem mě nepustil do práce, jak byl šťastný! 🙂 😀 tak jsme si pobrečeli štěstím, ale zatím jsme si řekli, že to nikomu říkat nebudeme, než nám to potvrdí doktor, a pak jsem šla do práce.. ale vůbec nemůžu pracovat.. v hlavě se mi honí snad úplně všechno... 😀

@pajav moc děkuji, a taky děkuji za nakažení.. 😀

dívala jsem se jen tak ze zvědavosti na těhotenskou kalkulačku, a jestli vše bude pokračovat jak má (což doufám, že bude) tak termín porodu by byl 1.8.2012 🙂 jak jste na tom vy?

dashyyy
22. lis 2011

@trolleey 23.7. podle kalkulačky 😀 a ještě jednou moc gratuluju.. musíme si to všechny hezky užívat 😉

jinak jsem konečně objednaná a to až na 6.12., ale za to prý už bude všechno vidět a mám na sebe být opatrná a kdyby cokoliv tak hned dojet k dr. mám super sestřičku 😎

gabuli202
22. lis 2011

@trolleey Mo moc gratuluji!! 🙂 Jak dlouho jste se snažili? 🙂

trolleey
22. lis 2011

@dashyyy tak to máme jen o kousíček 😀 já jsem tam ještě nevolala. Asi jim zavolám zítra. a uvidím, co mi řeknou. už se strašně těším!!!! hihi 🙂

@gabuli202 v srpnu jsem vysadila HA a teď to konečně klaplo.. a vy? 🙂

pajav
22. lis 2011

@trolleey já myslím 15.7. 🙂))

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@trolleey: mám z vás obrovskou radost .... taky už bych chtěla najít dvě čárky :(

petanevesta
22. lis 2011

Jéé holky, já vám to všem tak přeju....měla jsem ovulaci minulý týden v pátek, tak jsem fakt zvědavá, jestli se nám to taky povedlo 🙂) už abych se taky mohla otestovat, příští týden na to vlítnu 😀

trolleey
22. lis 2011

@pajav tak to budeme všechny rodit na etapy.. 😀 každý týden fotka miminka 😀
@ange_de_la_morte určitě ti to co nejdříve taky vyjde. držím palečky!!!!! 😉

dashyyy
22. lis 2011

@trolleey 😀 😀 😀 to jo no hezky den po dni 😀

twistinka123
22. lis 2011

ahojky holky, tak já jsem chytla močák☹ mám antibiotika ch jo☹ budte na sebe opatrné a žádné randění na mezi🙂

gabuli202
22. lis 2011

@trolleey My se teď nažíme druhým měsícem, tak uvidíme, kéž by nám to taky klaplo! 🙂

dashyyy
22. lis 2011

@twistinka123 tak na to už je dost zima ne? 😀 močák je potvora jsem to měla před měsícem a půl a od tý doby mám v praci deku a hezky si balím záda... jsi s tím doma?

twistinka123
22. lis 2011

@dashyyy nene nejsem, krom toho že běhám mi nic není, ještě jsem to podchytila v začátku🙂 a vzhledem k tomu že makám v soukromém zařízení a máme tu všechny odbornosti, skoro, tak hned mám nasazený antibiotika, poslanou moč na kultivaci a tak🙂 zlaté naše paní doktorky🙂 těším se domů, vemu si hunatý ponožky, nátělník a tak🙂

dashyyy
22. lis 2011

@twistinka123 tak to máš obrovskou výhodu a závidím 😉

gabuli202
22. lis 2011

Holky, tak mě dnes zase začaly bolet prsa, spíš jen bradavky a zdá se mi, že je mám nějaké ztvrdlé 😀 A taky jsem permanentně nafouklá. Buď to dělá má psychika, nebo nevím 😀

bassatorka
22. lis 2011

Ahoj holky, tak dnes ráno opět špinění :( to už je 3 dny. tak jsem zavolala k mudr jestli nemůžu přijet už dnes. Tak mě vyšetřil,takže těhotná jsem 😀 Zárodek je tam kde má být (uff 😵 ) ,ale nelíbí se mu ta krev 😢 Takže mám neschopenku a okamžitě ležet.

jankaander
22. lis 2011

Já dnes pocituju bolestivé píchání přímo tam dole,až se toho vždy leknu a zařvu au. 😒