"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
22. lis 2011

@ange_de_la_morte to je fakt, ale u mě se mi to potvrdilo, že mám OVU ok, když i test pak vyšel pozitivně, což jsem byla ráda 🙂 spíš si teď říkám, pokud nebudu těhu, tak abych nebyla nervózní a zklamaná, když vím, že minimálně 4x jsme to kolem OVU dělali 😀

jankaander
22. lis 2011

@ange_de_la_morte taky zkoušíš první měsíc?a děláš si ovu testy? 😉

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@petanevesta: no my se zatím snažíme jen tak volně a stejně mi to vrtá hlavou , jak dlouho to bude trvat než se povede

@jankaander: první měsíc ne ... od srpna cca , ale snažíme se jen tak volně, nedělám ovu testy neměřím teplotu, ovulaci na sobě víceméně poznám podle hlenu a bolesti v podbříšku , ale jak říkám nějak to zatím nehrotíme , takže když se povede tak budem rádi a když ne tak nic se neděje, ale popravdě já bych už chtěla bříško

pajiskazemlyna
22. lis 2011

Ahojky holky!
Já mám takovou radost !! To je super .. dneska mě celý den děsně bolelo břicho - jakoby vaječníky a záda, tak jsem si říkala, co se zase děje ? A doma jsem si udělala smajlíkový ovulační test a je tam smajlíček !!!
Takže poprvé, kdy vím přesně kdy mám ovu ! A zejtra ? Až přijede přítel, tak na něj skočím, ten bude čubrnět :D
P.S. Jsem 19 DC a doufám, že to tentokrát vyjde ! :D

Mimochodem všem vám stále držím palečky, dávejte na sebe pozor !!

petit.a.nge
22. lis 2011

Teda koukám holky, ten říjen byl pěkně plodný 🙂 😉 .......tak se držte a hlavně ať vám dopadnou veškerá vyšetření na jedničku 😉 ........já už chci taky // 😢 ........dneska jsem taky 19DC a ten cyklus se mi zdá táááááák dlouhej 😖

kristinandbaby
22. lis 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat ??
Jmenuju se Kristýna, vysadila jsem v září, teď jsem 25 DC očekávám MS...spíš si myslím že mám problém s ovulkou. Je možné že ji vůbec nepoznám ?? Jsem z toho celá nakřivo..vím že se říká nemyslet na to, ale prostě už je to třetí měsíc a pořád nic 😒 přeju brzy všem // 🙂

princeznickaaa
22. lis 2011

@kristinandbaby Ahojky Týnko,
to víš že můžeš, rádi tě přivítáme 🙂
Já jsem na sobě ovulaci poznala poprvé dnes .. Bolelo mě hodně břicho na obou stranách a děsně mě táhly záda ..
Tak jsem večer udělala ovu test a bylo to tam ! 🙂
Držím palečky, ať máš brzy // ! 🙂)

P.S. Taky snažilkujeme 3. měsíc a taky jsem nervózní :D Jo a ještě jedno máme společné - mláádí :D

barbulinka1
22. lis 2011

@kristinandbaby ahojka, zkus si měřit bazální teplotu, tak poznáš jestli ji vubec máš 🙂 já jsem ji měřila jen měsíc a hned dvě čárečky na testíku, takže doporučuju 🙂

luckawest
22. lis 2011

@kristinandbaby Nezoufej, já už čekám 5tý měs. 🙂

pajiskazemlyna
22. lis 2011

Jé holky, omylem jsem psala i z druhého nicku, který mám jen na objednávání věciček, pardóóón 😀
Jen abyste věděly pajiskazemlyna = princeznickaaa (starší nick) .. 😅

kristinandbaby
22. lis 2011

@barbulinka1 Já vím, pořád o tom čtu, popravdě jsem to nechtěla to snažení takhle hrotit, jako měření,sledování čípku atd...ale asi mi nic jiného nezbyde..potřebuji aspon vědět že ji mám 😉
@luckawest Tak přeju brzy úspěch...my se snažíme 3 měsíce, zatím jsme to nijak nehrotili...Prostě jsem jen myslela že to nebude takový problém..vzhledem k tomu že mi je 21 let

kristinandbaby
22. lis 2011

@princeznickaaa Děkuji moc za přivítání 🙂 Tak to máme uplně nastejno....když mě třeba vaječníky i záda bolí třeba i několikrát v měsíci...nebo aspoň si to myslím, často cítím že mě pobolívají vaječníky, tak fakt nevím..jsem celá asi rozhozená. Navíc jsem po konizaci čípku.
Každopádně v únoru jdu k dr a řeknu mu všechno, jestli mi navrhne nějaké řešení, pokud nebudu těhotná už 🙂
Přeji hodně zdaru...
A to jsme si mysleli, že my mladý kozy budeme těhotný hned viď 😀

luckawest
22. lis 2011

@kristinandbaby to já bsi taky myslela, je mi 25 let, jelikož sestra otěh. hned po vysazení antikonc. ve 28🙂)

barbulinka1
22. lis 2011

@kristinandbaby Já jsem taky nechtěla, ale zkusila jsem to a vyšlo to🙂 a není to nic tak strašnýho ráno vytáhnout teploměr a změřit teplotu, manžel ani pomalu nevěděl, že měřím 🙂 přeju hodně štěstíčka 🙂

kristinandbaby
22. lis 2011

@luckawest Já mám kolem sebe samé extrémy, buď vysadí a jsou hned těhotné a nebo potom Cary 😒

@barbulinka1
Mě navíc ještě straší ta konizace co byla..uvidím, teď končím cyklus, tak zkusím měřit..jenže mám jen teploměr rtuťový..jaký mám koupit ??

Hooolky to je věda

sedivka
22. lis 2011

@kristinandbaby ahoj, taky jsem po konizaci. Uz je to skoro 4roky

kristinandbaby
22. lis 2011

@sedivka
Já teda musím říct, že můj doktor je perfektní, konizace naprosto bez problému, bez krvácení atd atd...fakt super, tak doufám že to nebude mít vliv...

pajiskazemlyna
22. lis 2011

@kristinandbaby A jak máš dlouhé cykly ty tři měsíce ? Mohla by jsi tu ovulku tak nějak odhadnout a pak to vysledovat, přesně tak jsem to udělala tento měsíc já. Můj poslední cyklus byl přes 40 dní než došla ms, tak jsem si říkala, že kolem 18.DC se budu více sledovat a ejhle, je to tu ! :D
Jinak jsem si koupila dost drahé ovu testy, tak jsem hned zkusila a je to tam, tak mám radost, že funguji tak, jak mám :D
Držím ti palečky ! budeme tu doufat my všechny pospolu, že to brzy vyjde a najdeme na testíkách // ..
Začínám být šílená .. Děti miluju a chtěla bych mít první mimčo fakt brzy .. 😵

jankaander
22. lis 2011

@sedivka i já

kristinandbaby
22. lis 2011

@pajiskazemlyna
tak já jsem na začátku září vysadila, hned přišla ms hormonová...další přirozená přišla 34 DC, minulá přišla 28 DC což je super a teď tedy čekám kdy přijde ta třetí....zase cítím vaječníky, záda atd, ale fakt mi to přijde pořád...Jinak ovu test jsem zkusila jeden, dost drahý, když jsem myslela že mám ovulaci a nic...na čípku poznám tak prdlajs možná...a hlen mám-nemám..spíš mám normální výtok.
Taky bych měla radost vědět že funguju jak mám, tiše závidím 😀
Hlavně jsem si myslela že na Vánoce si nadělím testík 😒 a nic

jankaander
22. lis 2011

@kristinandbaby Ahojky,taky jsem dnes 24DC a zkouším třetí mimi první měsíc,nic neměřím,ale jestli to nevyjde tak začnu ove testy,přeji štěstíčko 😉

kristinandbaby
22. lis 2011

@jankaander I já tobě přeji štěstíčko 😉
Tak aspoň čekáme na MS společně 😀 já nevím co zkusím, asi to meření teploty

helen_h
22. lis 2011

@pajav Ahaj, pardon, že tak náhle vstupuju do debaty, ale s tím kruhem do porodnice je to celkem věda, záleží na zadku maminky, ale takovej průměr 50cm už je celkem na nic, protože do toho kola dosedneš a to stehům moc neuleví... Takže ještě shánět nějakej malej vyhovující kruh 😀

jankaander
22. lis 2011

@kristinandbaby o tom jsem taky uvažovala,ale četla jsem že je třeba měřit každé ráno po aspon tří hodinovém spánku,a to při dětech a vstávání na mlíko,starší do školy,manžel do práce,to fakt nedám,tak se budem společně kontrolovat která co a jak 😉

pajiskazemlyna
22. lis 2011

@kristinandbaby Hele Kristin, to měření BT je perektní věc, podle týhle teploty vím, kdy přesně přijde menses ! A to se vyplatí :D
A podle hlenu a čípku bych taky nic nepoznala, bud´v pohodě :D:D
Třeba už ta třetí mrcha nedorazí ??? 🤐 😅
Držím palečky a hlavně nám piš, jak jsi na tom ! 😵

ange_de_la_morte
23. lis 2011

@kristinandbaby: ahojky Kristi 🙂 ovulku na sobě opravdu nemusíš vůbec poznat,jak už holky radily zkus měřit bazální teplotu nebo dělat ovu testy ... a do Vánoc to možná ještě stihnete 🙂 ... a jinak taky jsem stejně mladá jak ty 🙂

luckawest
23. lis 2011

Dobré ráno, prosím, kde jsou ty kalkulačka na měření ovu ? jestli jsem to četla dobře 🙂)

pajiskazemlyna
23. lis 2011

@luckawest Ahojky 🙂 Nejlepší je podle mě tahle :

http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/menstruace-...

dashyyy
23. lis 2011

Ahoj ženy 😀 krásně se nám diskuse zase rozjíždí..=) všem příchozím ahoj 😀

už chci aby bylo 6.12. včera říkal přítel že to snad nevydrží a na to jak byla včera bublina hodná tak mi o to víc dává zabrat dneska... 😒 to mě máma uklidňovala že bude všechno jako u ní že o mně ani nevěděla 😒 já už chci vidět srdíčko 😀

luckawest
23. lis 2011

@pajiskazemlyna díky🙂