"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

karlitta
23. lis 2011

@wann14 jo my to taky tak nazývaly,ale teď používáme v práci asistentka tak jak to má být podle nejnovějších pravidel 😉 A děláš nebo dělala jsi v tom oboru?

wann14
23. lis 2011

@karlitta Ne nedelala, delala jsem VS, kterou jsem letos skoncila, ted hledam praci a koukam se i na mista v lekarnach. Ja chtela moc delat farmacii, ale tam jsem se hned po stredni nedostala a tak jsem zacala delat jinou vysku s tim ze si dalsi rok podam prihlasku na farmacii, ale to jsem bohuzel uz neudelala a byla to asi nejvetsi chyba v mem zivote zatim 😒

karlitta
23. lis 2011

@wann14 však to je super že máš i výšku i v jiném oboru,aspoň si můžeš vybírat.Je ale fakt,že bych práci neměnila.

wann14
23. lis 2011

@karlitta To ti verim, my meli ve 3. praxi v lekarne a bylo to super, pak jsem chodila jeste nejaky ten rok na brigadu v lete, ale uz jsem z toho vypadla, ale verim ze bych se do toho zase dostala. Ta prace v lekarne je uzasna, castecne bych z vysky mohla cerpat i v lekarne. Pravda je vyhoda ze muzu zkusit i neco jineho nez pracovat cely zivot jen v lekarne, ale tam je to super, takze bych byla rada kdybych tam praci sehnala 🙂

jankaander
24. lis 2011

Ahoj všem,teda v noci jsem při MS měla takový bolesti,jako už dlouho ne 😒

petinkas
autor
24. lis 2011

Ahoj holky, tak jsem si včera volala k dr. a jsem přeobjednaná na 6. 12., měla bych být asi 6 tt + 4, myslíte, že už bude vidět srdíčko? A co je jinak nového?

sedivka
24. lis 2011

ahoj, tak ja jsem dneska 29DC, minuly cyklus byl 39dni, tak jsem zvedava kolik to bude ted...nebo jestli uz neprijde? 🙂)))tezko rict

jankaander
24. lis 2011

@sedivka přeji ti aby nepřišel a mělas dvě čárky 😉

sedivka
24. lis 2011

@jankaander díky, tento mesic by se to bohuzel uplne nehodilo, ale uvidime co priroda vymyslela 🙂

jankaander
24. lis 2011

Nevíte jak je to po třetím mimi se sterilkou?slyšela jsem že pokud mi dr nenapíše zdr.důvody tak je to až po 4 a nějakým věku? 😒

lili_h
24. lis 2011

Zdravím všechny snažilky. Já jsem dnes 19DC po vysazení antikoncepce, snažit jsme se začali hned na doporučení doktora, že je po vysazení HA největší šance. Před HA jsem měla docela dlouhé cykly, tak jsem zvědavá, jak to bude te´d nebo jestli MS vůbec dorazí 🙂 Teplotu ani ovu testíky jsem si zatím nedělala, tak nevím jestli ovu proběhla nebo ne, ale už asi 5 dnů mě bolí stále podbřišek. Někde jsem četla, že to může být právě projev ovulace, tak doufám že to nebude nic jiného.

jankaander
24. lis 2011

@jankaander tak už jsem se dočetla na netu,nemám šanci 😒

lili_h
24. lis 2011

Ještě se musím pochválit - s manželem jsme si nadělili pod stromeček trochu dříve nové telefony. Stáhla jsem si do něj super aplikaci Womenlog, je to menstruační kalendář, kde dá zaznamenávat jak hlen děložního hrdla, tak i teplota do grafu. Dle uvedených parametrů to vyznačí i dny ovulace atd. a hlavně je to všechno česky 🙂 Sice si ještě teplotu neměřím (říkali jsem si, že tomu teď necháme volný průběh), ale už mám docela nutkání s tím začít, protože asi jako každá ženská jsem moc zvědavá a nedočkavá 😀

jankaander
24. lis 2011

@lili_h ahoj,jasný,všechny bychom to chtěli hned,snad se dočkáme,přejí úspěch 😉

jankaander
24. lis 2011

Tak jsem si myslela,že když to dostanu tak už nebudu tolik nervní a jsem furt,už se zas nemůžu dočkat až to zkončí,zase celej měsíc být v napětí a v naději,vůbec mě ty dny ted nebaví,nejradši bych se zahrabala a kort když mě čekaj okna a vánoční úklid,ale uklízím furt,tak na co nějakej vánoční,ten je jako extra?prdlajs kdo tohle vymyslel,ten kdo uklízí pravidelně,nemusí na vánoce bláznit,vždyt jsou to svátky klidu a ne deprese a honem naklidit a tamto.Já je mám každý rok v pohodě,bez stresu,jen ty okna mě mučí,na štaflích se kymácím,rodina mě to nechce nechat dělat,se o mě bojej ☹

sedivka
24. lis 2011

@jankaander a je potřeba mýt okna v zimě?? 🙂 já teda meju na jaře, v ty zimě by mě k tomu nikdo nedonutil! 🙂 a jak jsi to myslela s tou sterilkou?

jankaander
24. lis 2011

@sedivka my už je máme tak zamatlaný,že budu muset,s tou sterilkou jsem myslela pro sebe,po třetím mimi,je mi 33,ale dočetla jsem se že je to od 35 po 3 dětech,nebo i dříve po 4 dětech a opakovaném císaři,no a pak kdykoliv z vážných zdr. důvodů

sedivka
24. lis 2011

@jankaander i kdyby byly zamatlany, nechala bych to do jara, stejne je venku furt tma 🙂 v ty zime je to akorat tak o zdravi a navic machat se ve vode je teda mega neprijemny..
aha, to jsem nevedela, ze existuji nejaky pravidla ohledne tohohle...to je trosku hardcore, ne? Co je komu do toho, kdybych si chtela porodit 5 deti a telo by na to melo?

jankaander
24. lis 2011

@sedivka což to můžeš,kolik chceš,ale já už třetím končím a nechci se furt chránit,a taky mám podchycený spodek díky rakovině v rodině,měla jsem špatný stěry,tak konizace,ted už dobrý,zatím,ale babička je po operaci spodku,brácha loni prodělal rakovinu varlete a před třema měsící mi zemřel táta na raka plic,hrůza,v kartách mi vyšlo,že mě čeká dlouhá cesta nemocí,zákrokem,ale že vše dobře dopadne,druhý výklad byl že mimi přijde už brzo,ale třetí holka 😀

jankaander
24. lis 2011

@sedivka si mě asi ukecala,že ty okna mejt nebudu 😀

jankaander
24. lis 2011

@sedivka a jelikož bych rodila brzo po sobě,tak asi zase císař ☹

luckawest
24. lis 2011

@jankaander teda, to je hrůza.. Jsi dobrá, že jdeš do třetího.. Já asi po jenom porodu už nikdy více 🙂)) podel toho co slysim, a jak se bojim lekaru, i se bojim vysetreni na gynde.. Jsem lehci astmatik, tak uz ztoho mam hruzu, jak to pak budu zvladat..🙂

petinkas
autor
24. lis 2011

Teda, teď mě tak rozčílili děcka ve škole.. musím se jít sem za Vámi uklidnit. Chjo, doufám, že se nic nestane bublinkovi. Myslíte, že se může něco stát? Strašně jsem zařvala, ale pak se hned hodila do klidu. Už aby blo 6., abych věděla, že je všechno v pořádku..

barbulinka1
24. lis 2011

@petinkas Já myslim, že ne, ja se nad taky rozčiluju nad dětma ve školce 😀 a dneska obzvlášt 27 dětí a nějaky erupce na slunci nebo co, hrůza, jsem ráda, že jsem doma 😀

luckawest
24. lis 2011

Jsem blbá, jsem 29 DC a zkusila jsem test a negativní... ☹(( Už přísáhám, že si ho dělat nebudu!!!! Pak jsem akorát zklamaná...

petinkas
autor
24. lis 2011

@barbulinka1 tak to je přesný.. já učím ještě na dálkovém studiu (až teda do osmi), ale i ty dospělí mi dnes přijdou nějak mimo 🙂.. tak moc díky za povzbuzení.. jdu pokračovat.

sedivka
24. lis 2011

@luckawest tak to mame stejny den cyklu 🙂

luckawest
24. lis 2011

@sedivka 🙂

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav ahojka, tak co kontrola, byla jsi dneska že jo ? 🙂myslim na tebe 🙂

jankaander
24. lis 2011

@luckawest strašně mi připomínáš sebe 😉