"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 jj bylo to nějak po poslední MS a další už nedorazila tak teď víš jak na to, ale moc se mu u toho nesměj 😀 😀 😀 doufám, že to taky bude Tvoje poslední je to bez ní fajn 😀

harley26
2. pro 2011

@harley26 budete 🙂 preklep

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 já jsem normálně taky spáš od mala, ale co se mi v břiše usídluje bublina tak bych mohla spát pořád 😀 asi jo jedeme slavit švagrový a neteřin svátek a už při poslední oslavě padali řeči, že by mohla mít nějakou sestřenku nebo bratránka 😀 a zatim přítel nejsme svoji 😉

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy no to doufám že už nedorazí🙂 potvora jedna 😀 no od mého svátku na to jdeme tak uvidíme jak to půjde 😒 a to se podařilo po jaké době?

harley26
2. pro 2011

@dashyyy no kamaradka ma ted malou - ale kdyz byla tehotna, ty prvni tri mesice prospala, jeji manzel nam tvrdil, ze to vypada, ze misto tehotenstvi ma spavou nemoc. Ja si rikam, ze je to asi zarizene tak, aby clovek nabral dost sil, protoze az se to narodi, tak se moc nevyspis 🙂 Takze ted si toho naspi co nejvic 🙂 Takze vetsina lidi bude cekat zasnuby a ona to bude jeste vetsi bomba 🙂 Je to krasne, takhle to oznamovat, co? 🙂 A co si myslis, ze to bude? Holcicka nebo chlapecek? Ja kdyz nad tim premyslim, tak bych strasne chtela holku. Manzel je ze dvou kluku, takze jeho rodina by se z holcicky asi zblaznila stestim, hlavne teda mamka. A co jmena? Uz vymyslite?

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 prášky jsem nebrala skoro dva roky, ale ze zdravotních důvodů.. snažit jsme se začali až v půlce června takže se zadařilo po čtyřech měsících ale myslim, že by se zadařilo dřív, kdybych věděla kdy mám ovu myslela jsem, že to maj všichni mezi 10 a 20DC a ono až někdy 27DC když už jsme se tolik nesnažili 😉 jj wellness víkend se nám prostě vydařil byl to osud, protože nám ještě měnili termín toho víkendu asi o 14 dní 😀

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 no zásnuby nevím jestli budou nechci ho do ničeho tlačit, chci aby si byl on sám jistej, že to tak chce 😉 ale rodiče budou chtít, abysme se aspoň zasnoubili... já bych hrozně holčinku, ale kámoška se ptala, co mě napadlo jako první, tak že se to většinou splní a nevím proč první myšlenka byl kluk, kterýho si přítel moc přeje 😉 jména máme jasný jednoznačně jsme se shodli na Filípkovi a Adélce 😎

harley26
2. pro 2011

No ja si myslim, ze svatba neni moc podstatna vec - daleko dulezitejsi a vetsi pouto je prave dite. Ja sem vdana par mesicu a v podstate nic to nezmenilo, krome prijmeni 🙂 Jména máte vybrané hezké, hlavně že jste se shodli. Nám se líbí úplně jiné ... Já bych strašně chtěla Julii. Dneska mám šílenou pracovní morálku, ještě že je pátek 🙂

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy no tak já si udělám testíky a uvidíme jak to bude 🙂 i jí na sobě poznám 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 tak já na svatbě nijak nelpím ale rozhodně nejsem proti=) jak jsem psala chci aby on na to byl připravený 😉 nechtěli jsme žádný neobvyklý jména.. teďka má známá Nelly Nováková a to mi přijde fakt strašný 😀 já taky v podstatě neudělala ještě nic, ale klasický pátek 😀 😀

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 strašně moc Ti přeju, aby to vyšlo.. víme, že to jde tak snad!!! 😉

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy děkuju moc!!!dám vědět na nový rok 😀

lili_h
2. pro 2011

@twistinka123 jé a nevíš jak je to s HA YAZ? jaké máte u vás v odrinaci zkušenosti? děkuji 🙂

gabuli202
2. pro 2011

Ahoj holky, tak myslím, že z tohodle měsíce nic nebude. Dnes jsem 25DC a přesně ve stou dobu před měsícem mrcha přišla. už mě píchá v podbříšku a mám příznaky na mrchu ☹ ☹ Ale zajímavý je, že mě bolí prsa asi už 14 dní. Minulej měsíc mi bolely tak 5 dní a odeznělo to.

twistinka123
2. pro 2011

@lili_h tak tahle HAK je nej 🙂

harley26
2. pro 2011

@dashyyy no Nelly Nováková je fakt pomsta, holka si bude muset hledat ženicha s lepším příjmením 🙂 Já už se těším, at jsou tři hodiny odpo, zamknu kancl a čau 🙂

harley26
2. pro 2011

@gabuli202 tak to je na prd ... to já znám taky dobře, člověk doufám a pak to dostane :( ale neves hlavu 🙂 Vy se snazite jak dlouho? Já si tenhle měsíc budu dělat každý den test na ovulaci, protože vůbec netuším, kdy ji mám a jestli vůbec ...

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 jako kdyby to byla normálně Nela tak to je v pohodě, ale Nelly nevim no=) tak to já tu smrdím od 7 a vidina odchodu až ve 4 je docela šílená možná dneska prchnu o fous dřív 😀

gabuli202
2. pro 2011

@harley26 Teď jsme se snažili druhým měsícem. Co vy? No, já myslím, že ovulko poznám, minulý cyklus mi začly bolet ty prsa, ale teď už mě bolí 14 dní v kuse, takže opravdu nevím, kdy ta ovulka proběhla. Já měřit ještě nechci, ale uvidíme, třeba si to rozmyslím 🙂

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy přemýšlela jsi o jménech? 😉

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 přemýšlela holči bude Adélka a klučík Filípek 😀 a příjmení Krejčí pro oba a jednou i pro mě 😀

harley26
2. pro 2011

@dashyyy a co delas? Ja sem tady dneska sama, vedeni je vyjete a kolegyne marodi 🙂 Tak si to umis predstavit, jak to tu asi vypada 🙂 Ja delam asistentku ve stavebni firme.

harley26
2. pro 2011

@gabuli202 My se snažíme 4 měsíc. Ale nemůžu říct, že nějak inzenzivně. Ani sme se nezaměřovali na plodné dny. Ale tenhle měsíc se začínám testovat každý den, nakoupila sem si testy do zásoby :D at jsem připravená. Strašně bych malé chtěla a manžel taky, o "dědácích" ani nemluvím, bylo by to první vnouče. O to víc se člověk bude časem cítít pod tlakem, pokud se to nebude dařit. Já mám právě problém s menstruací, v úterý jdu k doktorce, tak snad budu chytřejší.

gabuli202
2. pro 2011

@harley26 my jsme se taky nezaměřovali na plodné dny, takže se není čemu divit. Ale kéž by se nám to povedlo co nejdřív, jsem sice mladá, ale moc bych si přála miminko a mnžel samozřejmě taky 🙂 Jaké máš problémy s menstruací, jestli se můžu zeptat?

petinkas
autor
2. pro 2011

Ahojda holky, tak už se taky šíleně těším na víkend - hlavně na spaní 🙂. Chodím teď každý den v osm do postele a jsem hned tuhá 🙂.. a po víkendu už jen jeden den a v úterý se jdu podívat na tu naší bublinku 🙂. Manžel si přeje kluka, ale přede mnou hraje, že by klidně i rád holčičku, já bych chtěla kluka kvůli němu 🙂. Ale ať je to co je to - hlavně, aby bylo malé v pořádku a v bříšku se mu líbilo (včera jsem četla nějaký článek o potratu i ve 4. měsíci a fakt je lepší tohle nečíst). Takže už zase jenom pozitivně 🙂.

harley26
2. pro 2011

@gabuli202 No já sem ji po vysazení HA vůbec nedostala, tak sem musela jít na vyvolávačku. Pak sem dostala Proveru a tu ted zobu, abych to vůbec dostala. No a pak když ji mám, tak je strašně slabá a v podstatě jen dva dny, což mě dost děsí :((

harley26
2. pro 2011

@twistinka123 Ahoj, jak sem ted psala gabuli, setkáváte se s tímhle často v práci u pacientek? Dík

aluskaasimon
2. pro 2011

Dobre rano vsem 🙂 Holky, zacinaji me bolet zoubky, musim k zubari. Ach jo. Jinak podle PM dneska zacinam 6. tyden, juchu. Unavena jsem taky furt, ale kdyz usnu, tak max na pul hodiny a pak letim na zachod. Pres noc je to trosku lepsi, ale i tak jsem byla 4x. Takze se moc odpocata necitim. Ale je teda fakt, ze ja hodne behala na zachod i pred tim, tatka mi rikal, ze jsem jak prutokovy ohrivacek. 😀

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy mě se líbí Sabinka🙂

gabuli202
2. pro 2011

@harley26 neboj se, určitě nejsi jediná, koho to trápí, tělo se musí dát dopořádku po těch hormonech, určitě to bude v pohodě 🙂 Já jsem prášky nebrala moc dlouho, asi 3 roky a po vysazení mi přišla hned a docela brzy. Takže neboj, ona se ti ta mrcha rozjede 🙂