"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon Ja bydlela rok v austrálii, jako krásná země, ale doma je doma, takže vím, jak to myslíš 🙂 Lidi tu sice furt fnukají, jak se mají špatně, ale když to pak člověk má s čím srovnat, tak to tady zase tak zlé není 🙂 A bydlíte ve meště nebo na vesnici? Navíc si myslím, že dneska mladí už umí slušně anglicky, takže přátele si tu taky najde, to by neměl být problém 🙂 hlavně spíš ta práce

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Jo jo, presne tak. Me treba stve jak mladi lidi vzhlizeji k USA a Uk a pritom ani nevi jake maji stesti, ze ziji v CR. Zijeme v Bristolu, skoro v centru (asi 35 minut chuze). Pred tim jsem zila na vesnici, kdyz jsem byla au-pair a to bylo o trosku lepsi. Navic jsem tam mela pejska a mala Imogen byla taky zlata, nekdy teda na zabiti, ale jinak proste andilek.

luckawest
2. pro 2011

Jak to tu čtu, ta jak je mi líto, že já nic.. Začínáme šestý měs. snažení, ale zase ztoho nechci delat drámo.. Máte dobrýho gynekologa.. Můj mi řekl, ať přijdu až za rok (teď už za 6 měs) tak nevím, snad jsem oba s manželem v pořádku...

twistinka123
2. pro 2011

@luckawest nebud smutná já taky nic, snažení bude až od 13.12

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon no to máte krásný fakt jako z románu 😉 nás seznámil paradoxně facebook a poprvé jsme se viděli díky bývalému, který se s ním ani neznal 😀

luckawest
2. pro 2011

@twistinka123 jsem dnes nejak na měko, peču cukroví a tak.. Manža se mi už dnes vratí domu... Tak asi proto, jsem nějaká dojatá.. To je hezký, to mám svátek...🙂

twistinka123
2. pro 2011

@luckawest no vždyt právě že já taky 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy Moje segra se taky seznamila pres facebook, a uz jsou mesic manzele 🙂 Je to cim dal tim popularnejsi, to seznamovani pres internet. 🙂

Ufff, jsem zpatky od zubarky, nastesti ji mam za rohem, cistila mi kanalky, bralo se to na zanet, fuj. Pry az to prijde k sobe, muse to trosku bolet, to jsem teda zvedava. Na zuby netrpim, koukam, ze v tehotenstvi se opravdu lecsos zmeni. 😠

sedivka
2. pro 2011

@luckawest nejsi sama, u me taky zrejme nic.. 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@sedivka Nepozorujes ani zadne priznaky? Co zornicky, nemas je zvetsene?

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon to je jak kdyby ses ptala jestli na ni účinkují houbičky 😀

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon tam to byla spíš náhoda přes ten fcb, ale díkybohu za něj 😀 v tomhle směru

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy 😀 Mas pravdu, zni to tak. Ale ja je mam zvetsene, az jsem se vecer lekla 😀 A prisaham, ze houbickam neholduju 😀

harley26
2. pro 2011

Holky a co vánoční dárky, nemáte tip na něco vtipného a originálního?

harley26
2. pro 2011

@dashyyy 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Co takhle pozemek na mesici? Nebo relaxacni folie z cerveneho trpaslika? 😀

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon relaxační folie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 výbornej díl 😀

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon hele víš, že to není dobrý 😀 😀

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon už sem dávala hvězdu 🙂 ale relaxacní folie z cerveneho trpaslika netusim co je, ja to nesleduju :D ale uz sem kupovala z IT Sheldonovu skladaci podlozku na tricka 🙂)

luckawest
2. pro 2011

@sedivka musíme si věřit... 🙂)

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Sheldon je vyborny, s manzelem sledujeme kazdy dil. Nova serie je vyborna. 😀 Relaxacni folie je bublinkova folie natrena na cerveno. Segra ji koupila manzelovi a je naprosto vyborna, ale oceni to asi jen fanousci.

Holky, jste taky sci-fi fanousci? Je tu nekdo kdo jezdi do Chotebore? Festival fantazie?

harley26
2. pro 2011

Holky, myslite ze je blbe, kdyz dam pod stromek svatebni fotku v ramecku, aby si ji ten muj chlap dal do kanclu na stul?

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon Já scifi moc nemusim, ale libila se mi Battlestar galactica a ted sem se divala nedavno na Star trek jakoze film a dobre 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Tak Galacticu nemusim, ja jsem fanda hvezdne brany - ale vlastne veskereho scifi. 😀 Jestli nekdo sleduje hvezdnou branu atlantis, s dr Zelenkou, tak toho jsme prave videli v Chotebori, je bozi. 😀

luckawest
2. pro 2011

@harley26 myslím, že není, já mu ji narvala hned po svatbe... 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy Koukam, ze ty uz diskutujes v srpnovem miminkovani. 🙂

sedivka
2. pro 2011

@harley26 tak zalezi, jaky tvuj manzel je, ale me osobne by to bylo blby davat to jako darek k Vanocum...tohle jeste souvisi se svatbou a muzes mu to dat jako darek na nejake vyroci (pulrok treba), ale hlavne jestli to spis chce. Treba vim, ze ten muj tohle vystavovani fotek na stole nema moc rad
@aluskaasimon nevim, zvetseny zornicky? 🙂 kouknu se az pujdu na wc..ale tam je obecne celkem sero, takze to asi mit budu 🙂))

harley26
2. pro 2011

@luckawest :D super, tak ja mu ji teda dam, sem zvedava, jak se bude tvarit 🙂)

harley26
2. pro 2011

@sedivka Proc blby? Je to jen takova drobnost a podle me je uplne jedno, k jake prilezitosti ji clovek da, ne? 🙂 Ja si myslim, ze mu to vadit nebude, ale samotneho by ho to nenapadlo 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96
Ahojky holky, tak já jsem dnes už 9DPO, pořád mi cuká ruka, že bych testla, ale je ještě brzy,tak to vydržím 😀
Graf jsem vám přiložila pro zajímavost, jinak se cítím úplně normálně .. Břicho nebolí, prsa nebolí, špatně mi není .. prostě vůůůůbec nic , tak teda nevím, asi to spíš nevyšlo, aale tak nevadí, svět by se nezbořil ..
Držte prosím palce o víkendu, určitě se ozvu 😵