"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
5. pro 2011

@simeonecka a kdy si měla Ovu,přesně v půlce nebo jindy?Kolikátý den,a´t vím jen tak pro přehled,jestli ji opravdu můžeš mít až kolem dvacátého dne..

krista1
5. pro 2011

@simeonecka no mě to podle kalkulačky vůbec nevyhází ☹

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 a co říkáš na to,že mi doktro tu Proveru napsal jen šest dní v cyklu,v letáku je napsaných deset...to celkem nechápu,proč tak málo...navíc je tam taky napsané,že se nesmí užívat v těhotenství...a začínáš na svůj svátek jo,takže to je 13.12,že?!Já jsem si totiž furt myslela,že začínáš až na silvestra...ale to nemáš svátek,zdá se mi,že si psala 31.12. a pak mi došlo,že to je blbost,když si Lucka,že?!Nebo se mýlím?

simeonecka
5. pro 2011

Muselo to být 9-10 den po MS,protože tyhle dva dny mi kalkulačka vypočítala,že to jsou jakoby nejlepší dny

aluskaasimon
5. pro 2011

@simeonecka Tak spermie preziji az 5 dni, nemusely to nutne byt zrovna tyhle dva dny, ale mohly si pockat na vajicko 😉

simeonecka
5. pro 2011

@aluskaasimon No,já tomu nerozumím,určitě to tak bude.:o))Jen jsem to zkusila a prostě to vyšlo

krista1
5. pro 2011

@simeonecka a co to byla za kalkulačka?a kde si ji našla?

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon jak které,myslím si,že ne všechny mají tuhle životnost ☹

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Pravda, ale 9. den po ms mi prijde hodne brzo na ovulku - normalne je od 13. - 17. dne... Aspon tak mi to rikal muj gynekolog, ale kazda jsme holt jina, no. Jenom mi prijde divne, ze to ta kalkulacka takhle brzo vypocitala.

twistinka123
5. pro 2011

@simeonecka my se asi do ovu netrefíme, tak den po, a dva dny před ☹

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 to je dle individuálních potřeb...jj máš pravdu🙂 už za 8dnííííííí 😀

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon to mi taky připadá divné,že to tak vypočítalo,taky bych ji chtěla zkusit,většina kalkulaček ti to vypočítá uprostřed cyklu,tak bych ji chtěla taky zkusit. Jj,já si myslím,že pravidelným milováním,když má člověk čas,tak se trefit můžeš i nemusíš...

simeonecka
5. pro 2011

@krista1 http://www.plodne-dny-vypocet.cz/ tady na té jsem to počítala.Jak říkám,ty dny,co mi to ukázalo jsme to zkusili.

krista1
5. pro 2011

@simeonecka No mi to vyšlo stejně jako všude jinde podle kalkulačky plodných dnů,v prostřed cyklu,tak ti to vyšlo,mi teda ne.Já jsem měla určo ovu po...poznám to podle vlhkosti...teda tak se to všude píše,tak myslím,že je to tak...Ale je to super,že ti to vyšlo,asi tím,že si tomu věřila 😉 Hlavně ať máš zdravé miminko a bezproblémové těhotenství

pajav
5. pro 2011

@simeonecka Gratulace!! :o)))))

gabuli202
5. pro 2011

Holky, myslíte, že to calibrum babyplan můžu začít brát už teď, když mám MS?

barbulinka1
5. pro 2011

ahojka holky 🙂 tak jsem 2 hodiny čekala v čekárně, ale ten zážitek z toho pulzujícího "srdíčka" stálo za to 🙂 ukápla mi slzička a jsem štastná strašně moc 🙂 jsme ale menší než podle ms, doktor říkal, že mu to utz neukázal, ale že to vidí tak o týden menší, takže si myslim že jsem tak 6/7 týdne, nevim , embryjko má 3,36mm a v pátek jdu na krev a načůrat a 19.12 do první těhotenské poradny, tam mi prý poví víc v kolikátem jsem týdnu 🙂 je to nádhernej pocit 🙂 🙂

krista1
5. pro 2011

@gabuli202 já myslím,že když jsou to vytamíny,tak je můžeš brát kdykoliv

krista1
5. pro 2011

@gabuli202 Já beru GS Mamavit a beru je pořád a vůbec jsem neřešila,kdy mám začít,vitamíny jako vitamíny 😉
@barbulinka1 No je to určitě krásné,musíš být opravdu šťastná,ty se máš 😉

simeonecka
5. pro 2011

@pajav Děkuju:o))

petinkas
autor
5. pro 2011

@barbulinka1 jéééééé, to je krásná fotečka 🙂.. Já jdu zítra, tak na nás taky moc mysli 🙂. Podle ms jsem 6+6, podle ovu asi 4+2. Chtěla bych už taky slyšet srdíčko, ale myslím, že budeme ještě malý.. Hele na první KO dělá jen UTZ nebo i prohlídku "zevnitř"? 🙂

simeonecka
5. pro 2011

@krista1 Je to možný.Víš nemám zkušenosti s ovu testama.Taky jsem nevěděla,že spermie tak dlouho žijou.Prostě mi to ta kalkulajda takhle vyplivla,tak jsme se podle toho zařídili....A ze začátku jsem brala Calibrum babyplan-ten jsme si pořídily společně s kamarádkou.....je to individuální.Držím pěsti,ať vám to co nejdříve vyjde

simeonecka
5. pro 2011

@barbulinka1 Gratuluju a držim pěsti!!Více takových krásných foteček

kristinandbaby
5. pro 2011

Ahoj holky, tak mě mrcha skončila, vrháme se do dalšího měsíce snažení..už 4 😒 Tak jsem zvědavá..já osobně si myslím že jsem bez ovu. Mám delší cyklus ( 34 dní), hlen nemám...spíš takový výtok celý měsíc a teď jsem měla i slabou ms. No uvidíme. Podle kalendáře mě vychází plodné dny na Vánoce, tak to prubneme 😀 Jinak měla jsem od 1 DC pít maliníkový čaj na hlen, ale já se do těch bylinek nějak nedonutím asi 😒
@simeonecka Strašně moc gratuluji 🙂

barbulinka1
5. pro 2011

@petinkas Děkuju 🙂 🙂 já už jsem na jednom byla cca ve 4. týdnu a byla tam jenom 3mm gestační váček, ted už je o dost větší a je tam i embryjko 🙂 a já si myslím, že jsem cca 6+5 nebo tak nějak dneska a poprvé nevím mě dělal rovnou i stěry a preventivku ale dneska mi jen zkontroloval dělohu a řekl, že je teda pěkně narostlá 😀 a pak hned ultravuk 🙂 ale myslim si, že te zkontroluje zevnitř a pak vnitřní vaginální ultrazvuk přes bříško by ještě nic neviděl si myslim 🙂

krista1
5. pro 2011

@simeonecka děkuji,doufám,že se nám to co nejdřív povede,každý nám to přeje,ale nevěžím,že to bude tak brzo...Taky jsme s kamarádkou stejně začaly plánovat a ona už má skoro 4měsíčního chlapečka...akorát jí to vyšlo hned.

petinkas
autor
5. pro 2011

@barbulinka1 já jsem právě na preventivce byla před necelým měsícem 🙂.. tak díky za info, jsem na zítřek děsně zvědavá - mě by ani nenapadlo, že se dělá utz i zevnitř (všude ve filmech je to přes bříško 🙂 )..

kristinandbaby
5. pro 2011

@terulilinka Ahoj Teri a ty máš normálně ovulku ?? Já asi ne 😒 Nebo nevím..testy ty mě nebaví vůbec....protože máš delší cykly, vůbec ani neívm kdy testovat...i když četnost našich styků je více než častá 😀

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 Ahojky..já mám kolem sebe samé extrémy, buď se jim to povede hned ( závist) nebo IVF atd atd 😒 nevím, spíš se na to moc zaměřuji...uvidím..v únoru jdu k dr a řeknu mu že si myslím že nemám ovu...

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby a jak dlouho už se snažíš?Já mám taky delší cykly,zkus si koupit Kontryhelový čaj a ten ti to srovná,ale pokud máš pravidelné,tak se uvádí polovina cyklu,že je nejplodnější,ale taky to poznáš podle děložního hlenu...čím řidší tím lepší a bílková barva