"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
9. únor 2012

@zzaneta no to zase ja nadsena nejsem, to zas teda vubec 🙂 ale zaplatila jsem si clenstvi z firemnich benefitu, takze kdyz uz to mam zaplacene, tak se snazim prinutit. A urcite se v tehotenstvi chci aspon trochu hybat, doufam, totiz ze mi to pomuze s porodem....a taky chci po porodu, az se srovnam, vypadat nejak normalne, kvuli sobe i manzelovi 🙂)) Tehotensky cviceni v tom fitku sice maji, ale v tydnu od10h dopoledne, coz fakt nevim kdo tam muze chodit, leda zensky tesne pred porodem, co uz jsou doma 🙂

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon Ty a to by člověk řekl že zdravotnictví v UK bude na jiné úrovni to je strašný tohleto.. Tobě pomůže přestěhovat se zpátky domů 😉

petanevesta
9. únor 2012

@zzaneta no já mám poslední dva roky přes 80 a dost mě to štve, ale měřím 174cm, tak se to tak nějak rozloží 😅 ...nicméně pneumoška na břiše mě štvě dost, zadek jsem měla vždycky větší i jako hubenější, ale ten pocit, že si sednu a tlačí mě v pase džíny je děsnej 😝 😀

sedivka
9. únor 2012

@petanevesta no tak 4x tydne bych to nedala v zivote, to bych nesmela chodit do prace a chodila jen cvcicit a starala se o domacnost 🙂) ja byla rada, ze tak 2x tydne..ted jsem mesic nebyla kvuli te cystea a prave v pondeli jsem byla poprve a rekla jsem si, ze si musim aspon na dve hodiny zaplatit trenerku, aby mi ukazala co muzu cvicit a jak, abych nedelala neco spatne a pak uz si zase pojedu sama... ale vidim to realne tak na pohyb1-max 2x tydne, vzhledem k unave 🙂)))

sedivka
9. únor 2012

@petanevesta tak to jsme podobne vysoky, ja mam 173 🙂

maybay
9. únor 2012

@aluskaasimon jak se ten roztok jmenuje? ja na to taky trpim i kdyz ted jsem to uz dlouho nemela tuk tuk, ale mam z toho panickou hruzu stejne jako z migren. Zkusila jsem si s obojim dost. Urologicky caj mi pomaha, ale musi byt od megafytu. A pitny rezim je hodne dulezity, od te doby co pijdu 3 litry denne tak jsem to nemela

aluskaasimon
9. únor 2012

@dashyyy No prave, uz aby to bylo. Tedka pojedeme na tyden k jeho rodicum, tak tam se snad aspon trosku nahreju a pak uz jsou to jen dva mesice (doufam) a budeme se stehovat. Stehovaci nas vyjdou nejlevneji na 1500£ - asi 45 000, takze taky dobra palka ☹ Ale stejne, kdybych mohla, stehuju se zitra 🙂

wann14
9. únor 2012

@aluskaasimon No prave, to jsem tak rekla, ze to nejde porad do sebe cpat ATB, takze ted si davam fakt, pozor, co ja se nacetla na internetu co to muze zpusobit, pak jsem usoudila, ze u nas by jedna z pricin proc to mam muze byt casty sex a ze po se xu se nejdu hned vycurat, tak to by taky mohlo zpusobovat potize, tak to by u nas pripadalo jako casta pricina, ptz se to objevilo vzdy, kdyz jsme se poctive snazili o mimi a ja si tam ty spermiky, nechala nekdy i pres noc, takze ted musim byt duslednejsi 🙂 TAk o tom roztoku nevim ale rekla bych ze ne. To je skoda, to muze byt dobre. Jeste mi rekla dr. ze ten neprijemny pocit se muze objevit i par dnu pred MS, ze jsou proste zeny u kterych se to objevuje, ale to neni zpusobene nachalezenim a ni bakteriemi ale vlivem hormonalnim ...
Tak to ses hodna, ze jsi mu tak vsechno nachystala 🙂 Jinak mas pravdu, ze musi chtit sam a ze ho do toho nemuzes nutit, ale verim, ze brzo bude chtit 🙂

@dashyyy Ahoj Dasi, jak se mas? Uz jsi tady pekne dlouho nebyla?Co noveho?

petanevesta
9. únor 2012

@sedivka jo, určitě děláš dobře, že si necháš poradit 😉 na mně právě cvičení 2x týdně mělo jen udržovací efekt, ale ne hubnoucí, takže vím, že bych fakt musela makat jak šroub, aby to bylo nějak víc znát...no a to se mi v současný době nějak nechce 😀

maybay
9. únor 2012

@aluskaasimon to ze ti s tim dr nechce pomoct je hrozny, na to by ti mela dat antibiotika, muze ti z toho udelat chronicky zanet ☹

petanevesta
9. únor 2012

@sedivka ale už podle tvojí fotky bych tipla, že máš tak maximálně 60 kilo 😉

aluskaasimon
9. únor 2012

@maybay Tady to vyrabi bayer - canesten oasis. Ucinna latka v tom je citronan sodny coz je pry sul kyseliny citronove. VYpada to takto.

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon Neboj to dáte ve finále to bude pro Tebe to nejlepší co můžete udělat evidentně Ti UK nesedí.. jen se Alu pěkně šetři ono to uteče

sedivka
9. únor 2012

@petanevesta tak i udrzovani dobry, ty svaly to poznaj... mam tak 63, aspon podle nasi vahy, tezko rict jak vazi, ale asi tak nejak to bude. Ted mam vecer vzdycky o kilo vic a rano zas normalne... Asi je prcek vecer tezsi 🙂))) doufam, ze nenaberu v tehotenstvi nejakou strasnou sumu kilo, preci jen jsem linej tvor a hlavne miluju dobry jidlo, takze bych to jen tak neshodila... no, uvidime, snad ne....

wann14
9. únor 2012

@aluskaasimon Tak to neznam, ale kdby bylo treba tak se zkusim poptat v lekarne za zkousku nic 🙂 Ale doufam, ze potreba nebude dlouho, uz to nechci

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 ahojky, občas k vám nakouknu co se děje a kdo našel dvě čárečky a kdo ještě snažilkuje 😉 já kynu jako blázen hrozně to utíká no prcek je v pořádku já teda to zvládám snad dobře jen moje srdíčko trošku zlobí tak jdu na UTZ s ním no snad bude v pořádku 😉 začínám si to tak trošku užívat konečně=D a co Ty co nového?

petanevesta
9. únor 2012

@sedivka neboj, určitě nenabereš moc 😉

kora1
9. únor 2012

@maybay a vy uz mate na programu nejake speci prohlidky? Ty chlamydie povazuju za dulezite vysetreni, to je vlastne ten muj strasak..a ne vsichni doktori to delaji. Ale urcite to budes mit v pohode. A jak dlouho se snazite? Mozna uz jsi to rikala a ja to zapomnela..Drzim palce a zavidim ti, ze uz mas nejake testiky za sebou a budes mit jistotu..! 😵

wann14
9. únor 2012

@dashyyy Tak to jsem rada, ze je u vas vse v poradku a tvoje srdicko snad taky bude 🙂 Kdyz kouknu na tvuj profil a vidim 16. tyden, tak si rikam jak to leti, pamatuji si kdyz jsme si psali a ty jsi byla jeste snazilka a pak jak jsi nasla dve carky a ted uz 16.tt no mazec 🙂 Tak je to fajn, ze si to zacinas uzivat, vsak taky jo, uz je na case 🙂 Ja jinak porad nic, porad snazilkujeme 😒 Ale ted mam néjak doblblej cyklus, tak se davam doporadku, at se muzem zase zacit brzo snazit 🙂

kora1
9. únor 2012

@aluskaasimon jee, mne je Te uplne lito, jak to popisujes, ze tam mate zimu v dome a mas takove problemy s mocakem, chjo, ale jak jsi to popisovala-stary viktorianksy dum, byla bych hrpozne zvedava ho videt 😉
A ten manza, ja jsem to nepochopila..ze ma chut na sex, ale ne na vyrobu deti...jako narazka na to, ze to treba delate jen v dobe ovu? Ja vubec nevim, jen tak tipuji...nebo to nechapu, ale je to na lisklanec, co 😠 A jeste jsi mu udelala svacinku a snidanicku, bidaci chlapi, ti se maji 🙄
A co takhle pripravujes ke snidani v Uk? 😉

maybay
9. únor 2012

@dashyyy @aluskaasimon tak to u nas neprodavaji, budes to alu muset dovezt 🙂

dashyyy
9. únor 2012

@wann14 hrozně ráda na to snažení vzpomínám hodně jsme si to užívali a teďka ty první tři měsíce jsem vůbec neměa na sex pomyšlení ale už je to zase v pořádku apetit se vrátil 😀 však ono se taky zadaří 😉

aluskaasimon
9. únor 2012

@wann14 Jo jo, taky jsme to s manzelem resili, ze to muze byt i po sexu. O tech hormonalnich duvodech jsem nevedela. U me je to tedka tim neustalym podchlazenim. Jinak to nemivam az tak casto. Ale vetsinou jednou za ctyri mesice. V CR jsem hnedka sla k doktorce a ta me honila po vsech moznych vysetrenich, dokonce i na sonu jsem byla a vsechno je ok. Tak si myslim, ze vzdycky prechladnu a pak se to projevi takhle. Trpa na to neuveritelna spousta zen.

@maybay Tak oni tady doktori vseobecne nejak moc nepomahaji s nicim. 😉 Snad se mi z toho chronicky zanet neudela, to by mi jeste tak chybelo ke stesti. 🙂

@dashyyy Mas pravdu a bude to pro me i psychicky o moc lepsi, ze budu zase mezi lidma a ne vecne sama jak ted. Navic segra se tedko s muzem taky snazi o mimco, takze bychom to tahly spolu. 🙂 Mimochodem, koukala jsem na tve brisko. Fakt ti nadherne roste, aspon se mas cim chlubit. Jeste si muzes zavazat boty? 🙂

maybay
9. únor 2012

@kora1 no uz mame za sebou spermiogram, cytologii, hormonalni profil a jestli zraji vajicka. Snazime se 6 mesicu a vy? diky za drzeni palcu, take drzim aby vam to vyslo. Ty bydlis v italii vid? jestli si te radim dobre, Italii uplne miluju, kde presne bydlite?

kora1
9. únor 2012

@maybay bydlime v Parme, na severu.
Je, vy se snazite jen 6 mesicu a uz mate takova vysetreni? A proc? Ja jsem hrozne zvedava, jakoze jsi dobra a poctiva v tom, ale na druhe strane mi to pirjde trochu brzy, co Tek tomu vedlo? A vse je zatim ok, ze jo? 😉 Udelej mi radost.
A cykly a ovulky, vse slape jak hodinky?
Ty jo, skoro rym mi vysel 😀

Jo a my se snazime 7 mesicu. Ale po 30. uz to neni tak snadne jak mezi 20-30, tak pocitam s trochu delsi dobou, ale obavy mi leti hlavou, to vis ze jo..

wann14
9. únor 2012

@dashyyy verim, ze na to rada vzpominas ... no ja po tech 7.mesich uz ani ne, myslela, jsem ze se nam taky povede drive, ale co uz, jeste budem muset nejakou dobu vydzet 🙂 Ja chi taky videt tvoje krasny rostouci brisko 😉

@aluskaasimon No tak v tvem pripade to asi bude opravdu z toho prochladnuti 🙂, tak jeste par mesicu vydrzet a uz budes v CR a snad budete mit doma teplo ...

sedivka
9. únor 2012

@aluskaasimon jak to vubec vypada se stavenim? 🙂

aluskaasimon
9. únor 2012

@wann14 @maybay Tak ja toho nakoupim mraky ( i kdyz jedno za 90 kc) a pak vam to rozeslu 🙂

@kora1 No, myslel to tak, ze by se klidne pomiloval, ale s kondomem. Nechapu to, ale jeste se o tom dneska pobavime. Rano se sice omlouval, ale me to teda zaskocilo. Na snidani delam obcas palacinky, vajicka ale vetsinou cerealie. Domek je to hezky, coz o to. Je to takova ta klasicka radova zastavba. Ale potreboval by vyzpravit. A my do toho nechceme sypat penize, jenom pronajimame.

aluskaasimon
9. únor 2012

@sedivka No, se stavenim to vypada porad stejne. Ja nad tim hodne premyslim, pac manzovi je to sumak a pak se jenom divi, kdyz mu neco vysvetluju. Musime podepsat a potvrdit pariry o predani, a kvuli tomu musim do Londyna na ambasadu. No a pak se to snad konecne trochu pohne. ALe stejne si myslim, ze zaceneme az na podzim, protoze se budeme stehovat pozdeji, nez jsem myslela. A nez kdesi cosi... Ach jo!

dashyyy
9. únor 2012

@aluskaasimon nohy už si dávám na schody 😀 nevejdu se do žádných svých kalhot tak mám chudák jen jedny dělá si tam pěkně velkej domeček budulín jeden.. a manžovi dej za vyučenou 😉