"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy paralen můžeš, nebo aulin, nebo torecan čípky. hlavně ne ibalgin!!!

twistinka123
18. lis 2011

@bassatorka nemáš vůbec za co 😀

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 aha aha... no to je od něj hezký.. založení rodiny není sranda.. jsou chlapi, který to musí mít nalajnovaný do detailů... čekání je hrozný ale ono to uteče ani nebudeš vědět jak 😉 o to víc se můžeš těšit na štědrý den.. přijde mi to taková klasika teďka už a proč si ten poslední štědrý den ve dvou nezpříjemnit takhle.. to jsem zvědavá co pro Tebe připravil 😉

bassatorka
18. lis 2011

@dashyyy Dnes jsem byla v lékárně a paní mi dala Paralen ,ten prý můžu. Ptala se mě co mi doporučil doktor,ale já ještě u žádnýho nebyla 😅 tak na mě koukala malinko divně.

twistinka123
18. lis 2011

za chvíli tady budu jediná netěhotná a páté kolo od vozu 😢

twistinka123
18. lis 2011

@bassatorka jj ten můžeš🙂

@dashyyy já vím že uteče ale to čekání na něco, co bude je strašný ☹

bassatorka
18. lis 2011

@twistinka123 A proč chce čekat?Vždyt snažit se můžete třeba půl roku,tak je jedno,kdy začnete.

jankaander
18. lis 2011

Dnes jsem si koupila digi test,jako až normální ukáže dvě čárky že si udělám i tento,manžel se zeptal kolik stojí,pak jen protočil očima,nejvíc mě dostalo,když se mě ale zeptal,že až si ho udělám tak pak jestli ho prodám 😀 Když jsem mu řekla že je jen na jedno použití,už se na nic ani nezmohl 😀 😉

twistinka123
18. lis 2011

@bassatorka už jsem to tu psala několkrát🙂 jede v létě na olympiádu a kdybych ted otěhotněla tak bych se pěkně trefila do toho že tady nebude🙂 a to by prej nepřežil...takže musím ještě absolvovat jednu MS 😀 a tím posunout termínek kdyžtak o měsíc🙂 a pak prostě jsme si řekli že o vánocích by to bylo krásný...tak proto 🙂

twistinka123
18. lis 2011

@jankaander haha to je vtipný 😀 zkus ho prodat 😀

dashyyy
18. lis 2011

@bassatorka jako divně.. bych ty báboidy v lékárnách nevím co... 😀 takže paralen ano? to je fajn 😀

jankaander
18. lis 2011

@twistinka123 no hele,kdyby se ozvala nějaká kupující,tak to by byla prča.Ale je fakt,že ty ceny jsou šílený 😉

bassatorka
18. lis 2011

@twistinka123 Aha tak to jsem nečetla. Tak to chápu.

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 a jooo ta olympiáda ještě.. no to chápu o to víc 😉 a neboj nebudeš tu sama my Tě v tom nenecháme 😉

twistinka123
18. lis 2011

@jankaander já bych se teda počůrala smíchy kdyby to někdo koupil🙂 napiš k tomu spěchá potom😀

@bassatorka v poho je tu tisíc příspěvků a nedá se to pojmout🙂

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy no jo ale vy budete probíral už bříška a tak a já budu ta černá vovce co bude mít břicho jak přistávací plošinu 😖

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 to si takhle nesmíš říkat přeci 😉 budeš aspoň přesně vědět, co Tě čeká 😉

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy jo to já vím když dělám na gyndě co mě čeká a nemine🙂

jankaander
18. lis 2011

@twistinka123 taky nejsem těhu,jsme dvě a více 😉 ale budem,neboj 🙂

twistinka123
18. lis 2011

@jankaander uvidíme doufám že časíkem jo🙂

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 vidíš a už jste dvě=) zajímalo by mě jak je na tom @lucille85 dneska tu vůbec nebyla 😒

twistinka123
18. lis 2011

@dashyyy taky jsem si na ní vzpomněla 😒 holky mizím tak papa zase někdy

bassatorka
18. lis 2011

Tak snad se tu ukáže a naopíše jak dopadla. Twisti ahoj

barbulinka1
18. lis 2011

@dashyyy Taky na ni myslím celej den ..tak snad se tu ukáže, držim ji pěstičky 🙂

dashyyy
18. lis 2011

@twistinka123 hezký víkend pááááá 😉

dashyyy
18. lis 2011

@barbulinka1 já si na ni vzpoměla ráno a teďka... doufám, že je všechno v pořádku

dashyyy
18. lis 2011

no nic ženy moje 😀 jsem to t u dneska dobře zahltila a jsem ráda že jsem s vámi mohla sdílet svoji radost a teďka to už jen oznámit tatínkovi.. nevím, jestli se sem o víkendu dostanu a kdyby ne tak VŠEM KRÁSNÝ VÍKEND!!!! 😎 😀

ange_de_la_morte
18. lis 2011

Tak já jsem dneska uplně hotová - mám vygruntovaný celý barák a napečeno 6 druhů různých zákusků a řezů tak snad budu mít zítra úspěch - doufám že je to až do Vánoc poslední oslava 🙂

jankaander
18. lis 2011

Dnes mě zas pobolívá podbřišek a furt bych spala,tak bud se blíží mrška,nebo jsem těhu,čas ukáže víc 😉

golymetr
18. lis 2011

@jankaander přeju ti at brzo najdeš dvě// 🙂