"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
12. pro 2011

@uktapzop tak to jsme na tom podobne - moderni, materiálně založená inzenýrka 🙂)))) Já taky sázím na to, že budu aktivní mamka, budu se snažit si v práci domluvit i nějaký puluvazek, i kdyz moje prace se na puluvazku moc delat neda, ale tak holt neco mensiho aspon... Jen pro to zustat v kontaktu, neresit jen plinky 🙂 Ted mam v praci kolegyni v 5mes, tak si to ne ni vypozoruju 🙂)) Nemyslim si, ze dite by melo byt jen zatez, spis proste takový ten klicek pochybnosti kdesi vzadu, ktery je u kazde zivotni zmeny (je na to uz ta spravna doba? nebylo by lepsi jeste pockat?..ale to by nikdy nikdo dite nemel 🙂)))

heaven_angel
12. pro 2011

@sedivka ahoj, včera jsme právě tohle řešili s mužem, jak to bude zvláštní, že my budeme rodiče a jestli je na to fakt ten správný čas, jestli to zvládneme, jak finančně, tak psychicky.. ale přesně jak říkáš, zvládli to jiní, musíme to zvládnout taky.. 🙂)

andrejkonellis
12. pro 2011

Ahoj holky, tak po krásném víkende jsme zpátky v práci🙂

zzaneta@ No já jsem si ovulku počítala a musím říct, že jsem se cca na 1 den trefila...OVU na sobě poznám, teda aspoň si myslím🙂

Jinak holky o víkendu mi špatně nebylo, nebo alespoň na chatě v shonu jsem to neregistrovala...Ale ráno při čištění zubů mně dost napínalo....tak nevím, ale s manželem jsme se domlouvali, že nebudeme tak navázání na početí miminka a že to necháme plynout...když bude čas tak to přijde...🙂

zzaneta
12. pro 2011

@andrejkonellis Já to právě moc necítíla, tak nevím jestli vůbec byla a kdy, ale brzy se dozvím jak na tom jsme, dnes 26DC.
My jsme právě o víkendu taky říkali že kdyby to nevyšlo teď, tak to nebudeme hrotit, nebudu dělat ovu testy a budeme si to více užívat, to by bylo aby to časem nevyšlo 🙂

petanevesta
12. pro 2011

@kristinandbaby hele objednala jsem to na www.sebetesty.cz, je jich 10ks za 180Kč a k tomu jsem si rovnou objednala 6 těhutestů, abych nemusela lítat do lékárny 😀. Ono když aspoň zhruba víš, kdy máš tu ovulaci, tak jich nevyplácáš tolik, stačí to dělat cca od 10DC tak obden, abys viděla, jestli už jsou dvě čárky 😎

twistinka123
12. pro 2011

@sedivka jééé to je dobrý🙂 tak to dáme spolu🙂

@uktapzop děkuji moc, uvidíme 😀 jééé tos měla víkend☹

twistinka123
12. pro 2011

@petanevesta já mám testy ovu - 2ks za 33Kč a super - testovací je pěkně silná a ovu ukáže nádherně!

trolleey
12. pro 2011

Ahojky holky. 🙂 jak se máte? 🙂 já se tady vůbec nedostávám, omlouvám se. 🙂 jak se máte těhulky? a kdy máte kontroly? 🙂 kdy budou další fotečky? a co ostatní holčiny? chceme vidět fotečky testíků! 😉
my máme kontrolu 20.12. tak už se těšíme, co nám řekne. 🙂 snad už nám vypíše i průkazku.. to by byla paráda.. 🙂 hihihi.. a hlavně budu mít novou fotečkůůůů... no už aby to bylo! 🙂
zatím papa holky, a hezké pondělí,.. a ať nám ten pracovní týden zase rychle uteče...

twistinka123
12. pro 2011

@trolleey jůůů tak to se těším na fotečku🙂 a gratuluju!!! 😉 nakaž nás snažilky 🙂

gabuli202
12. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes 8 DC a už se nsažíme, mám nakoupené ovu testíky, tak budu za pár dní zkoušet a snad se do Nového roku zadaří!! 🙂

twistinka123
12. pro 2011

@gabuli202 držím pěstičky, jsme na tom stejně🙂 já jsem dnes 11DC a testla jsem včera a už slabá čárečka🙂 tak uvidíme! držím drápky!

dashyyy
12. pro 2011

@twistinka123 tfuj tfuj tfuj - pro štěstí samozřejmě!!!! Držím všechno co jde!!!! Vidíš jak Ti to uteklo 😉

petinkas
autor
12. pro 2011

@trolleey Ahojda, já jdu na kontrolu taky 20. 🙂 a šíleně se s mužíčkem těšíme na další fotečku. Já bych teď dle UTZ měla být 7+2. Je mi docela dobře (ještě žádné zvracení), jen mě teď šíleně bolí prsa (a to jsem si asi 2 dny zpět libovala, že to docela ustalo), mám tlaky v podbřišku a jsem šíleně unavená.
Holky - těhulky, mám stále trochu bílý výtok (už od začátku) - máte s tím některá zkušenost?
Šíleně se poslední dobou bojím, aby vše bylo v pořádku. Hlavně, aby se plodík vyvíjel jak má. Je teď tolik případů, kdy se vývoj zastaví třeba ve 3. nebo 4. měsíci ☹..
Já vím, hlavně pozitivně 🙂.

twistinka123
12. pro 2011

@dashyyy děkuju moc...no uteklo, páč jsme to o 3 dny zkrátili to čekání🙂

jankaander
12. pro 2011

čauky holky,dnes jsem 20DC,v sobotu bych to měla dostat,nevydržela jsem a dnes udělala test a nic,tak asi se nepovedlo,nebo je ještě brzo ☹

sedivka
12. pro 2011

@jankaander rozhodne je jeste brzo, netestuj tyden pred ms, to je zbytecny 🙂

jankaander
12. pro 2011

@sedivka kéž bys měla pravdu 😉

uktapzop
12. pro 2011

to je opravdu brzo! úplně nejdřív to bývá testovatelné 10 DPO ale upřímně bych to nedělala, dočetla jsem se že až 60% těchhle ranných těhu zaniká a přijde normálně nebo lehounce opožděně MS. Proto se všude píše, že máš testovat až když MS mešká-ušetříš si velká zklamání!

uktapzop
12. pro 2011

@sedivka Jéé tak to jsem napřed, moje kolegyně už má porozeno 🙂 No bohužel je z jiného města, takže ji tak jednou za měsíc odchytím na chatu a moc toho neproberem, to víš, malé mimčo.. Ale máš pravdu, je to výborný zdroj informací, mít takhle kamarádku, která tohle zrovna prožívá. Já jsem ještě tak v létě sice mimčo chtěla, ale moc jsem si nedokázala představit co si s ním počnu. Teď už se cítím opravdu připravená a těším se, beru to jako výzvu, hehe. Čtu knihy o výchově dětí a tak 🙂

barbulinka1
12. pro 2011

@petinkas ahojka, já mám taky bílý výtok, snad už od oplodnění 😀 je to normální ptala jsem se doktora aje to prý hormonálníma změnama 🙂 🙂 tak se neboj 🙂

twistinka123
12. pro 2011

@barbulinka1 pravda - to má dost těhulek🙂

sedivka
12. pro 2011

@uktapzop tak to jsi napred - i s tim ctenim 🙂 no nejak nedelam. Rikam si - casu dost v tehotenstvi 🙂 nejak mi prijde, ze to zatim beru tak, jakoby se me to jeste netykalo 🙂

misam
12. pro 2011

Ahoj, tak jsem se dneska už zase uklidnila a vrátil se mi elán na další snažení 🙂. Takže za pár dní se na to vrhneme. Všem těhulkám přeji bezproblémové těho a nám snažilkám, aby nás nakazily 😀. Jinak i mne občas napadne, jestli to zvládnu, ale pak si řeknu že to zvládly daleko větší "trdla", tak proč ne já. Změna to bude a budou i chvíle, kdy to nebude jednoduché, ale ty radostné chvilky nám to všechno nahradí 🙂

twistinka123
12. pro 2011

@misam ahojky jsem taky snažilka tak snad se nám to tento měsíc podaří🙂držím palečky!a máš pravdu daly to jiné, my taky!!!

misam
12. pro 2011

@twistinka123 😀 a když ne tento měsíc, tak ten příští nebo další 😀. Vy se snažíte tento měsíc poprvé?

zabula
12. pro 2011

@twistinka123 ahojky,chtěla sem tě pozdravit 😉 ,tak doufám že tento měsíc bude o.k.v albíčku mám testíky jak to vypadalo s tou cystou a jak ted,ukázková ovulka,tak už jen čekat a testovat. 😀 a koukám že už se taky snažíte 🙂

twistinka123
12. pro 2011

@misam jj první měsíc! ale vyjde to🙂nemůžu si říkat že ne🙂

misam
12. pro 2011

@twistinka123 jo jo...optimismus je potřeba 😀. Já si taky pokaždé říkám že to vyjde, ale už to beru s větší rezervou než ty první 2 snažení. Přece jen 20% úspěšnost na 1 cyklus není teda nic moc.

twistinka123
12. pro 2011

@misam jsem gynek. sestra tak vím co a jak🙂 ale bez optimismu to nikomu nejde🙂

misam
12. pro 2011

@twistinka123 jéé takže to víš přesně co a jak. Já právě četla tvůj příspěvek, jak jsi psala že u vás do roka otěhotněla každá, tak jsem nevěděla kde u vás. No teď je mi to jasné. Optimismu to máme s manžou na rozdávání (teda já kromě pár dní kdy cítím zklamání že to nevyšlo).