"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
25. pro 2011

@gabuli202 už přišly?🙂 pozitivní asi neni, ale co nejdřív bude!🙂 ta testovací musí být silnější než kontrolní 🙂 já to tak měla, ale je fakt, že ten 1měsíc co jsem testovala jsem to hooodně zkoumala a každý den jsem myslela, že je a ono nic 😀

terulilinka
25. pro 2011

Áááá, holky jsem nervoozní.. Kolik DPO bych asi měla testovat? Říkám si, že počkám do toho 28. ale od včera (co mě nahlodala kámoška) jsem pěkně nevrozní a nevím kdy udělat test...

gabuli202
25. pro 2011

@terulilinka Jojo, už přišly, ještě jednou moc děkuji!!! 🙂
Bála jsem se, že ovu mít snad ani nebudu, ale myslím, že asi bude, nejspíš to vidím na zítřek. A to jsem dnes 21DC! 🙂

sedivka
25. pro 2011

@terulilinka ahoj, rika se ze nejdriv 10DPO, idealni spis 11-12. Aby to bylo jistejsi...

kixi
25. pro 2011

@terulilinka test klidne udelej...ja taky testla...to jen kdyby nahodou...ale dalsi udelam az 28 DC...nez na to neustale myslet pro me je lepsi ho udelat, videt ze je negat a nechat to byt...samozrejme preju aby byly // ..kdyz nebudou svet se nezbori a testnes za par dni...drzim pesti 🙂

kristinandbaby
25. pro 2011

@terulilinka Zkus, za to nic nedáš 😉 držím palečky !!

barbulinka1
25. pro 2011

@terulilinka Zkus to, jestli to špinění byl uhnízdovací,tak hcg už roste 🙂 držim pěstičky 🙂

pajav
25. pro 2011

Jedna Vánoční :o)

terulilinka
25. pro 2011

@gabuli202 nemáš zač🙂 no vidíš, každej jí má fakt jinak 🙂

@sedivka
@kixi
@kristinandbaby
@barbulinka1 no holky, já jsem právě ovulku měla 15DC a dnes jsem 25DC, tak nevím.. jsem fakt nervozní a hrozně se bojím 😀 já byhc to i zkusila ale bojím se co na mě vybafne 😀

sedivka
25. pro 2011

@terulilinka
@terulilinka tak zitra to zkus. Ale jestli chces vetsi jistotu, zkus to pozitri 🙂

sedivka
25. pro 2011

@pajav teda, ty uz mas brisko 🙂 co oznamovani v rodine?

pajav
25. pro 2011

@sedivka no tak ono to už všichni věděli, jen babičky,které to ještě neví,se to dozví zítra a pozítří 🙂 My to s manželem nevydrželi a chlubili se skoro hned ze začátku, né všem,jen rodině, potom kamarádům. Už vidím babičky, začnou brečet,jako když jsme jim oznáili,že se budeme brát :o)

kristinandbaby
25. pro 2011

@terulilinka Já bych do toho ráno šla...protože to špinění u tebe vypadalo nadějně 😀

terulilinka
25. pro 2011

@sedivka no, asi joo.. dneska mi kámoška řekla, že mam nějaký větší prsa 😀 já jsem u našich a mam tu jen jeden test (pro jistotu) ale ve středu ráno už jedu do Prahy, tak jestli zkusit nebo ne 🙂

terulilinka
25. pro 2011

@kristinandbaby noooo, asi jo 🙂 já si spíš říkám jestli není brzo... ☹

kristinandbaby
25. pro 2011

Tak zkusíš a uvidíš...ale jestli špinění bylo zahnizďování, dušík už tam bude 😉 jéé to jsem zvědaváá
@terulilinka

barbulinka1
25. pro 2011

@terulilinka Zkus to ráno, jestli to bylo opravdu to pravé špinění,tak bublinka už je zavrtaná a nějaké hcg bude, tak zkus ráno první ranní moč 🙂

barbulinka1
25. pro 2011

@pajav Moc kráásné bříško 🙂 budem na tom asi podobně pořádný břicháčkové 😀 jinak oznamování na štědrý večer dopadlo úžasně,všichni byli nadšení 🙂 🙂 ted už jen aby zlatíčko bylo zdravé a vše bylo jak má 🙂

terulilinka
25. pro 2011

@kristinandbaby tak dobře, tak mi drž palečky! Kdyžtak mě máš na svědomí, že jste mě, holky, ukecaly 😀😀😀

@barbulinka1 děkuju, já to tedy zkusím!🙂 tak mi drž!🙂

kixi
25. pro 2011

holky me se zvetsily prsa, uz asi 3 dny zpatky 😀 jsem 25 DC, ale moc tomu neverim 🙂

terulilinka
25. pro 2011

@kixi já jsem taky 25DC a taky se mi prý zvětšily prsa 😀

terulilinka
25. pro 2011

@kixi ty jsi vlastně testovala? a kdy? a kolik máš po ovu?

kixi
25. pro 2011

@terulilinka tak to je dobry 🙂 ja vubec nevim kdy byla ovu...testla jsem 13 DC a to byl na testu duch..pak nic a pak uz jsem netestovala..no a tehu test jsem delala vcera a byl negat. takze jesti byla ovu treba 12 dc tak uz by tam mozna neco bylo..no kdovi...radsi na to moc nemyslim a necham to osudu 🙂

terulilinka
25. pro 2011

@kixi Jo, vlastně to jsi říkala, jsem si to nějak neuvědomila 🙂 no upřímně, teď najednou nevím jestli mam testovat, fakt se bojím 😖

sedivka
25. pro 2011

@terulilinka pockej jeste den. At to nemas zbytecne negativni. Btw taky se bojim az to fakt bude pozitivni 🙂

terulilinka
25. pro 2011

@sedivka no pokud ne zítra, tak už pak až 29. kdy budu už normálně doma🙂 no já nevím ani čeho se bojím, jestli toho, že bude negativní, nebo pozitivní 😀 spíš to negativní... 🙂 takže fakt nevím jak se teda rozhodnout co se týče testu..

sedivka
25. pro 2011

@terulilinka ja osobne bych pockala. Vysledek pk bude na 100%. Zitra tam budes hledat ducha a nebudes vedet jestli sis ho tam vykoukala nebo ne 🙂

kristinandbaby
26. pro 2011

@terulilinka Tak co tak co ?? jsem zvědavka 😀

petanevesta
26. pro 2011

@terulilinka ahojky, taky jsme zvědavá, tak co? 🙂
jinak já jsem už 26DC a na OVU testech od 10DC pořád maximálně duch, tak jsem z toho jelen, jestli už ovulace byla nebo ne....minulej měsíc to bylo tak krásně jasný a tenhleten v tom mám guláš 😀

trolleey
26. pro 2011

Ahojky holky, přeji krásný sváteční den! 🙂 jak jste prožily Vánoce? u nás to bylo parádní... pohodička, jen lenošení... Opravdu super. 🙂

@pajav teda ty už máš krásné bříško! moooc ti to sluší. 😉 a co záda? je to lepší?

zatím papa holky, a krásný den. 🙂 😉