"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
Už je to 5.pokus ...
Vím, že proti některým snažilkám je to nic, ale stejně ... 😢
Néé, určitě se brzy dočkáme, v horoskopu jsem měla napsáno, že letos nám do rodiny přibyde přírůstek, takže to musí vyjít 😀
A vy ?

ivanka2010
2. led 2012

@ terulilinka
děkuji za tip, já jen, že jste si ji tu posílaly oskenovanou, tak jsem to chtěla zkusit takto.

terulilinka
2. led 2012

@ivanka2010 mě se to blbě četlo, tak jsem si pro ní zašla

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna no my jsme teda žabaři, teprve druhý měsíc, ale i tak jsem z toho nesvá 😅 moje mamka zase vykládá karty a tuhle mi říkala, že jí vyšlo, že se letos dočká vnoučete, holčičky, tak jsem teda zvědavá 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@petanevesta
No vidíš, obě se letos dočkáme 😀
Já jsem to první tři měsíce řešila taky hodně a teď už na to prdím, prostě to přijde, až se bude prďolce/kovi chtít ... 😀
(stejně v hloubi duše doufám, že už nebudeme muset moc dlouho čekat) 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@terulilinka
Ahoj Terezko,
jakpak se daří, co je novéého ??? 🙂

pajiskazemlyna
2. led 2012

Jakpak nám vůbec dopadla @kristinandbaby ???
Ženo, jak to s tebou vypadá ??? 😵

harley26
2. led 2012

@heaven_angel Jj, máš pravdu, tyhle Vánoce byly díky počasí naprosto nevánoční a taky hrozně krátké - dneska zažívám v práci pořádný šok. Vůbec se mi nechtělo ráno vstávat. Silvestra jsme trávili s kamarádama na chatě, docela v poklidu, hráli sme společenské hry, žádná divočina se nekonala 🙂 Na té malé fotce mi trochu připomínáš herečku z Vyprávěj, co tam hraje Zuzku 🙂) A odkud jinak si jestli se můžu zeptat?

terulilinka
2. led 2012

@pajiskazemlyna Ahojky kočko 🙂 noo nového nic moc, dnes mi končí MS, tak začínáme znovu a s čistým štítem (a bez myšlenek na mimi 🙂) Jinak jsem si udělala radost a koupila si krásný kozačky 😀😀 co ty?

pajiskazemlyna
2. led 2012

@terulilinka
Jéé, to bude snaženíčka ! 😀
Kozačky, jo ? A kdepak nakupuješ botky, jestli se můžu zeptat ? 😀
(Já strašně šmajdám, jakékoliv boty si koupím, za měsíc zničím) 😀
Jinak, už jsem to psala holkám, ovu pořád ještě nebyla a to jsem už 28DC !!! Trošku mě to znepokojuje, ale snad brzy dorazí 😅

barbulinka1
2. led 2012

@gabuli202 Ahojka, já si myslím, že budeš mít MS dýl, jestli jsi ovu měla až 27 DC, protože ta druhá fáze po ovulaci musí být dlouhá nejmín 10 dní, když je ta druhá fáze kratší, tak to je špatně a mimi se nestihne uhnízdit :( takže si myslim, že nejdřív dostaneš MS tak 37 DC a třeba vubec 🙂

twistinka123
2. led 2012

holky tak mi doktorka přála vše nej do nového roku a prej, a Lucinko,ne že budete mít letos miminko tak jsem se jen tak usmála a ona prej, hm tak pozdě, je mi to jasný....a nic, víc jsme se nebavili. ale dobrý co 😀

trolleey
2. led 2012

@twistinka123 😀 tak to je hezké. a více jsi ji teda neřekla? 😀 no asi ji to stejně cvaklo. tím líp. hihi.

twistinka123
2. led 2012

@trolleey myslím si že docvaklo 😀 nic jsem neřekla.dneska jsem 4+3 stejně by prd viděla

trolleey
2. led 2012

@twistinka123 🙂 tak držím palečky, ať to vezme v pohodě, až ji to řekneš ofiko. 😉

kixi
2. led 2012

holky, myslite, ze ma cenu, abych zitra testovala, kdyz jsem ted zase trochu krvacela? ja uz fakt nevim, takovou divnou ms (pokud je to ona) jsem v zivote nemela ... v podstate jen jednou denne trocha krve, spineni a mezitim nic..absolutne tomu nerozumim a to jsem byla pred 2 tydny na kontrole, kde byla pekna sliznice a vse ok...hjo..jsem 33 DC

gabuli202
2. led 2012

@barbulinka1 Ahojky, děkuji za zprávičku, to mě nenapadlo! No uvidíme, kdyby se mimi nechytlo, tak bych asi MS dostana normálně, ne?

twistinka123
2. led 2012

@kixi při těhu někdo má DIVNÝ MS 😀 nejsi jedna z nich? 😀

kixi
2. led 2012

@twistinka123 😀 myslim ze ne, absolutne se tak necitim a hlavne 30 DC byl ten negativni testik 🙂 zitra se rozhodne..kazdopadne jsem zrala na psychiatra 😀

barbulinka1
2. led 2012

@gabuli202 Jo jo to dostaneš, ale jakmile je ta druhá fáze po ovu ( luteální fáze) kratší než 10 dní, tak je to špatně a nějak se to léčí, když chceš otěhotnět 🙂 takže když dostaneš ms 37 DC, bude to ok 🙂 většínou je třeba10 - 14 dní ta fáze po ovu, ale zase není delší než 16 dní 🙂

gabuli202
2. led 2012

@barbulinka1 Takže jestli to chápu dobře, i kdyby jsem teď nebyla těhu, tak bych měla MS dostat později? Když jsem měla tu ovu až 27DC? promiň, jsem nechápající tvor 😀

twistinka123
2. led 2012

@kixi nebud smutná ani na psycho však to bude ok 😉

barbulinka1
2. led 2012

@gabuli202 Jo jo přesně tak, když tedka nebudeš těhu, tak stejně musís dostat MS nejdřív 37 DC a budeš aspon vědět, že máš tu luteální fázi v pohodě 🙂

gabuli202
2. led 2012

@barbulinka1 Tak děkuji moc za informace, sama jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂

barbulinka1
2. led 2012

@gabuli202 Nemáš za co, když vim, tak poradim 🙂 budu držet pěstičky, aby ms už nedošla 🙂

gabuli202
2. led 2012

@barbulinka1 No kéééž by, já už si teď představuju, že mám mimi v bříšku, ale nechci na to tak vehementně myslet 🙂

pajiskazemlyna
2. led 2012

@gabuli202
To znám, jenže u mě to došlo až do takového stadia, že se mi v noci zdá o miminku - holčičce a o tom, že jí kojím a tak .. zrovna dneska jsem tenhle sen měla 😀

gabuli202
2. led 2012

@pajiskazemlyna Mě se tak asi 3x zdálo, že jsem si udělala test a byl pozitivní, kéž by to tak bylo!! 😀

simeonecka
2. led 2012

@twistinka123 Ty brďo,ty máš dobrou doktorku.Vzala to naprosto parádně....Já to řekla před Vánoci a reakce byla taková......vlažná....pochvalu jsem teda nečekala,ale i tak

terulilinka
2. led 2012

@pajiskazemlyna už tomu neříkáme snažení 😀
Skoro všechny mam od bati, sice si připlatíš, ale kvalita super 🙂
Jééé, stále ne jo? to je divný!☹ Tak snda co nejdřív dorazí... to se může stát, že jeden měsíc třeba ta ovu vůbec nedorazí?