"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 no tak jelikož my ještě neplánujeme tak manžela to zatím tak nepohltilo, ač si dělá prdel z toho jak se bude naše dítko jmenovat 😀

twistinka123
28. říj 2011

holky jen tak mě napadá, co kupujete manželům k Vánocům?🙂 nic mě nenapadá 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 letos jsem na tom s nápadama špatně,min rok jsem koupla sadu gillette (gel na holení,nové žiletky a gel po holení) jelikož má motorku tak tričko Yamaha R6 a polepy na motorku Yamaha a byl spokojený jako želva 🙂)) A letos? Vůbec nevím..zatím mi řekl že chce nové rukavice na motorku ale co k tomu?

twistinka123
28. říj 2011

@pajav hm mě taky nic nenapadá. myslela jsem že mu koupím nějaký fan tričko, jak jede příští rok na tu olympiádu tak aby se vědělo že je čech 😀 i otom mluvil kdysi...loni jsem mu koupila tričko a takový blbůstky, ale pořádný nápad nikde ☹ když on má radost i z maličkostí ale co chce mi nikdy neřekne, chce mít prostě překvápko, je jak malej 😀 (to je vtip 😀 )

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 trička,trenky,ponožky..to dostává na narozky + nějaké dobroty 😀 Popřemýšlíme a musíme si poradit 🙂))

twistinka123
28. říj 2011

@pajav no ode mě dostal k narozkám právě ty lístky na olympiádu, skákal radostí až sem koukala jak blázen, jakou měj z toho radost🙂 samo já nejedu (nechci) takže jede s kámošem a vím, že si to užije více než semnou (fotbal mě moc nebere) - já radši hokej 🙂 no ponožky a trenky mu koupím, to je taková klasika, bez toho by Vánoce nebyly 😀 ale nějaký překvápko by to chtělo 😀 jo já loni dostala kamasutru 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 kamasutru dostali známí jako svatení dar :D půjčili nám to a leželo nám to doma asi rok a jen se na to prášilo :D Já dostala novou anténu na radio do auta,páč jsem chytla signál jen u nás ve městě,dál ani tuk, pak raketu na tenis a naušnice 🙂) A byla jsem spokojená 😉))

twistinka123
28. říj 2011

oni ani ty Vánoce nejsou moc o těch dárkách....mám synovce 4 roky a u toho teda jo, je to krásný jak rozbaluje dárečky a tak...ale já jsem ráda za tu atmosféru, pohádky v telce, kapra a salát a manžela, ty dárky bych ani nemusela mít 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 tak tak,to přesně říkáme i my..manžel by je teda nejraději zrušil 😀 ale bez těch dárků by se taky obešlo..jen se vyhazují peníze za nesmysly 🙂)

twistinka123
28. říj 2011

@pajav my jsme v rodině odbourali kupování dárků, kupujeme jen pro naše a synovce, pro ségru a tak nekupujeme. ona je stejně radši že hlavně dostane malej....jak píšeš, kupují se blbosti, ani svátky neslavíme... hlavně že se sejdeme a tak...navíc jak jsou děti tak jsou i investice a tak

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 přesně tak,dětem dárky kupovat budeme a postupně to mezi dospělými také odbouráme :o)

twistinka123
28. říj 2011

@pajav no jo je to tak...co holky děláte? já jsem si objednala zbytek nádobí k Vánocům (dostali jsme k svatbě nádobí které jsme si vybrali a mamka mi nabídla at si dokoupím zbytek - takže dárek vím🙂 ) noa vybírám něco pro manžela 😀 ale nevím, je to těžké🙂

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 Já od rána sedím u PC :D Ani TV jsem ještě nezapla...nudila jsem se tak jsem promazávala přátelé na FB jinak v celku nedělám nic, umyla jsem nádobý (zbytek teda myčka :D), vprala jsem, uvařila a dál nevím..

twistinka123
28. říj 2011

@pajav kde máš manžela?

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 jel hned ráno pomáhat kamarádovi se dřevem a ještě se nevrátil..

twistinka123
28. říj 2011

@pajav ahaaa🙂 tak to jo 🙂 mě za chvíli dorazí malej, moc se na něj těším šikulu 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 právě volal že už jede a na půl sedmé máme jít ke známým..tak já už se pro dnešek loučím 🙂)) Pěkný zbytek dne 🙂))))))

twistinka123
28. říj 2011

@pajav tobě taky měj se bájo a asi v neděli nebo v pondělí tady papaaaaaa

sedivka
28. říj 2011

Teda holky, davat manzelum k Vanocum ponozky je trosku des, ne?🙂 to kdyby mi dal on, bylo by mi to trochu lito 🙂)

barbulinka1
28. říj 2011

@twistinka123 ahojka, my si dáme jeden velkej dárek - opravu auta 😀 které se nám dva dny před svatbou totálně po..... :( takže jen maličkosti a já budu nejvíc štastná, když budeme spolu, už jedny Vánoce byl na montáži :( a o tom to je, být spolu 🙂

twistinka123
28. říj 2011

@sedivka to je taková klasika🙂 jedny ponožky🙂 abys tomu rozumněla můj manžel nosí ponožky značkové🙂 a tak je dostává fakt jako dar🙂))) ale nebo dostává i lepší dárky 😀

@barbulinka1 nooo taky pěknej dárek🙂))

zatím jsem mu vybrala fan tričko na tu olympiádu s logem czech republic🙂 aby se mi vtom Londýně neztratil🙂 a dál? to vymyslím🙂 asi to milování pod stromečkem 😀

sedivka
28. říj 2011

Mimochodem listky na olympiadu je super napad i darek 🙂

pajav
29. říj 2011

Krásné dobré ráno :o) budu se pořád opakovat...42DC, teplota stále 37 a MS nikde 🙂)))

sedivka
29. říj 2011

@pajav to vypada fakt slibne. Kdy budes delat dalsi test?🙂

pajav
29. říj 2011

@sedivka nejdříve v pondělí..ale to ještě nemusí pořád nic ukázat..koupím si rovnou 4 :D

zvaskova
29. říj 2011

pajav@ Ahojky, kup si jich raději víc, ale věřim že 2 čárky budou už na tom prvním... Držim moc palečky 😉

dashyyy
29. říj 2011

Ahojky=) tak u nás to dneska vypadá slibně=) 13 DC myslím a ráno 35.4 za chvíli budu snad podchlazená nebo co 😀 dneska mám barák plný chlapů dělají nám nové vchodové dveře konečně=) takže jsem si zavařila jak pro regiment pro jistotu přijela ještě švagrová s malinkou neteří a skoro tchyně takže jsem zralá jít spát 😀 holky užijte si sobotu a snaženíčko 😀
@pajav moc se těším na testík a stále držím pěsti 😉

twistinka123
29. říj 2011

@sedivka jj dárek super, ale lístky jsou už vyprodaný🙂

přeji krásný zbytek víkendu, mám tu synovce takže otoč🙂 tak papa

ange_de_la_morte
29. říj 2011

Ahojky holky, tak zase máme za sebou dva náročné dny - zryla jsem kus zahrádky, obrali sme všechny jabka a hrušky co ještě na stromech byly, všechno se uložilo do zimního sklepa a manžel dneska celý den řezal dřevo a já ukládala abychom v zimě nezmrzli 🙂 Takže naprosto hotová. Za chvilku jedeme posedět ke kamarádům do sousední vesnice takže aspoň trošku vydechnema a jak to vidím tak hned po návratu domů zapadnu do postele , mám dneska hroznou chuť na snaženíčko a jak to tady ještě píšete tak uplně, ale musím si ještě aspoň den 2 počkat :/. Všem přeji příjemný večer a hezkou neděli

twistinka123
29. říj 2011

@ange_de_la_morte neboooooj to uteče!🙂 já jsem dneska 22 DC a zatím nic, předpokládám že do týdne by to tu mělo být🙂