"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta to je normální stav, že budeš cítit bříško na MS, akorát ta nedojde🙂

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka
@sedivka ach jo, mam to tu v praci zablokovane a mam vybity mobil, takze az doma :( aspon vidite jak posledni dobou (ne)koukam na telku 🙂

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta Děkuju, Žanetko 🙂 ale spíš radši myslím na to, že přijde mrcha než na těhu.. abych pak nebyla tolik zklamaná 🙂 dneska byla kolegyně v práci s maloou asi 2měsíční holčičkou a manža se hrozně rozněžnil.. jak jsem ho viděla, tak jsem si říkala jak on by byl radostí bez sebe 🙂)

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Ještě že Tě tu máme Luci 🙂 Já si na to pak právě vzpomněla že jsi to někomu už psala. A bříško na MS mám.. a to doufam ze nedojde :D

terulilinka
25. led 2012

@twistinka123 tak doufám, že nedojde, protože tenhle měsíc ta ms byla hrozná :(

sedivka
25. led 2012

@zzaneta neboj, pujdou jeste dlouho, tak urcite nekde zahlidnes🙂

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka Já vím, já to tak taky měla, ani ve snu mne nenapadlo že by to vyšlo. Ani jsem se poslední dobou nehlídala, prostě jsem na to kašlala :D
Počkej, vy spolu pracujete?

zzaneta
25. led 2012

@sedivka Na nic čekat nebudu, hned jak příjdu domů, pustím si 😀 😉

misam
25. led 2012

Ahoj, tak jsem koukla na ty nové reklamy na netu (v tv jsem taky ještě neviděla). Jsou to doufám ty v posilovně 😀. Jako dobré, ale ty Vánoční se mi líbily víc. 🙂

zzaneta
25. led 2012

@misam Já chci takyyyyyyy.. ale mame tu spoustu stranek zablokovanou, hlavne videa 😒 doufam že brzy nezablokují koníka 😎 😀

misam
25. led 2012

@zzaneta Já taky kouknula až doma 😀. Na koníka chodím v práci jen ráno 😀 při snídani 😀, taky se bojím aby mi to nezatrhli.

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta Přesně, a o tom to asi prostě je 🙂 doufám, že teda zítra budu machrovat že na mě to nehlídání taky zabralo :D Jj, já dělám na recepci a on v kanclu 🙂

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka To je hezký 🙂 A tam jste se i poznali?

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta Nene, on mi to dohodil 😀 dlouho jsem nemohla sehnat práci, tak mam teď tohle, sice na částečnej úvazek, ale jsem za to ráda 🙂

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka Jo ták, pak už by to bylo jako z filmu totiž 🙂 Ale i tak je to pěkný.
Takže zítra se tady nezapomeň nahlásit 😉

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta No, já si občas říkám, že to je jak z filmu i bez toho 🙂)) Neboj, já se totiž stejně bojím toho, že nedospím a budu vstávat brzo 😀

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka Tak neznám celý Tvůj příběh, ale ty filmové jsou nej 🙂
:D tak to jsem zvědavá :D já bych do rána nevydržela a tak jsem zkoušela večer. A jsem ráda, manžel byl doma a bylo to krásné zjištění 🙂

petinkas
autor
25. led 2012

@sedivka Jo tak to je přesný! 🙂 Já učím, takže navíc ještě kývám studentům 🙂)..

misam
25. led 2012

@eficenka Ahoj, budeme si držet palce pro tento měsíc spolu, jsem 17 DC a 2 DPO 😀. Takž e jsem od tebe o 1 den pozadu. 🙂

petinkas
autor
25. led 2012

Ahoj holky, ještě přidávám fotečku z pondělního UTZ.. Normálně je to buclík, tady ale vypadá, že ani nedostává najíst 🙂.

eficenka
25. led 2012

@misam jé ,tak to jsme na tom stejně... Ovu jsem taky měla 15 DC 😀
Tak uvidíme, třeba to vyjde! 😉

hanickaa.d
25. led 2012

@petinkas jééé to je malinkatý ještě 🙂 jak si tam bucá spokojeně 🙂

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta no já právě chci aby nebyl.. abych v případě zklamání nebyla moc velká citlivka😀

zzaneta
25. led 2012

Holky já si udělala testík jestli sílí čárka a je tam bílo :( ach jo :(

barbulinka1
25. led 2012

@petinkas To je krááásný 🙂 Taky máme 3D fotečku a je to strašně hubenoučký takový jako malá opička 😀 ale je to krááásný, uplně něco jinýho vid ? 🙂 🙂

barbulinka1
25. led 2012

@zzaneta a co sis dělala za testík ? :( to je divný :(

gabuli202
25. led 2012

@zzaneta Cože? vyprdni se na to a zkus to ráno, určitě jsi předtím pila, viď?

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta kdy jsi testla??? to je divný teda! ani duch???

petinkas
autor
25. led 2012

@hanickaa.d náhodou už skoro 8 cm 🙂 - velikost kreditní karty.. 🙂

@barbulinka1 přesně.. mamka říkala jak králíček 🙂.. taky mi přijde, že je to úplně něco jiného - takového skutečnějšího.. jak mi ani nebylo špatně, tak jsem si vůbec nepřipadala těhotně, ale když to vidíš v tom 3D - je to změna..

@zzaneta zkus určitě ještě ráno!

barbulinka1
25. led 2012

@petinkas Babička zase když tu fotku viděla, tak říkala, že je to jak kůzlátko 😀 😀 ale je to krásný a je to uplně něco jinýho, než normální ultrazvuk 🙂 🙂 už se těšim až pak pujdeme na 3D, sice si zase připlatíme, jako za screening, ale věřim, že to bude stát za to 🙂