"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
26. led 2012

Holky že na to reagujete...komu se nelíbí název ať sem neleze a udělá si vlastní diskuzi se sofistikovaným názvem Příští pětiletka aneb projekt dítě...

nebo to tu zamknem a budou mít "projekťáci" po ptákách...

gepe
26. led 2012

@lucille85 jo! 😀 koukam, ze dalsi ktera to bere osobne a nepochopila nic 🙂

@zzaneta drzim pesti at je vse v poradku! a jak pise bar, pohodu a klid 🙂

eficenka
26. led 2012

@zzaneta tak jsem se konečně dostala z práce - a skoro pozitivní zpráva... Tak držím palce, ať se zavrtá mimi co nejvíce a udrží se....

lucille85
26. led 2012

@gepe osobně to neberu, takovýma hovadinama s prominutím se fakt nezabývám, mám jiné starosti a ty nepřeju nikomu...a já teda takhle nemluvim, ale podle názvu se nedá soudit, že tak mluví všichni zúčastnění...ostatně každýho věc jak tomu říká ne...já sem chodím kvůli super holkám...a chodila bych i kdyby se to jmenovalo jakkoli jinak...

eficenka
26. led 2012

@gepe pokud chceš do někoho vrtat, opusť diskuzi... S holkama je to tu fajn a o žádného "vrtáka" nestojíme... nazdar

gepe
26. led 2012

@lucille85 proto jsem se pouze zeptala, souzena jsem ja 🙂

@eficenka ahoj 🙂 tady je zrejme spatne, se zeptat. Nazdar? Tudiz, Cest! 🙂

eficenka
26. led 2012

@gepe
co jsi vůbec zač? žádná profilovka, nic.... Vrtáš do lidí a nazýváš živou bytost něčím jako je projekt- založ si svou vlastní diskuzi s tímto názvem - možná potkáš sobě podobné, ale sem nepatříš...

gepe
26. led 2012

@eficenka 🙂 nevidim duvod, proc bych mela verejne ventilovat sve soukromi, mam ho pro pratele. Nevrtam do lidi, pouze jsem vznesla dotaz na nazev. Pokud by jsi cetla pozorne, tak bys i vedela, jak je ten projekt myslen.
Dite neni jen radost, ale i starost. O tom kam patrim ci ne, o tom si rozhoduji ja. Tady to je verejna diskuse a nevidim duvod, proc bych sem nemohla prispet. Stejne jako napr. Ty. 🙂

zzaneta
26. led 2012

@gepe diky 🙂

gepe
26. led 2012

@zzaneta neni vubec za co 😅

zzaneta
26. led 2012

@eficenka presne tak skoro pozitini,ale verim ze nakonec bude pozitivni 🙂 diky za podporu

eficenka
26. led 2012

@gepe myslíš, že tu nikdo nevíme že dítě je i starost? 😀 to mě fakt pobavilo 😀

zzaneta
26. led 2012

@barbulinka1 povidam,chvili jsem si rikala ze je brzy ale cooo 🙂

zzaneta
26. led 2012

@gepe v tom pripade jsi hned nemusela psat jak ti to prijde infantilni 🙂 zni to rypave vis. V jake fazi projektu jsi?

gepe
26. led 2012

@eficenka ja jsem nic takovyho nenapsala, taky se bavim, diky! 🙂

@zzaneta psala jsem akorat o tom nazvu a nasledne jak to na me osobne pusobi, ne o tom, kdo tady je atd. Rypave to zni pro toho, kdo veci bere moc osobne..

barbulinka1
26. led 2012

@gepe no osobně to bereme asi všechny, co tu jsme, protože tu 3 měsíce v poklidu klábosíme mezi sebou a rozumíme si, a nikoho nikdy nanapadlo řešit takovou maličkost, jako je název této diskuze a to sem chodíme téměř každý den a ne jednou, tak proto...řekla jsi svůj názor, my ho berem, a jestli chceš dál rozebírat miminko, nebo početí miminka, tak tu diskutuj dál, ale pokud chceš řešit takové prkotiny, jako je název nějaké diskuze, o které nevíš ani hlavu ani patu, protože jsi tu čas s námi netrávila, tak si najdi jinou diskuzi, kde budou chtít řešit název....

eficenka
26. led 2012

@gepe na tebe já reagovat už nebudu... Je tu v této diskuzi moc pohodovejch ženských, se kterýma si mám o čem povídat. Přijdou mi dle mého gusta.... Aniž Ty bys něco věděla - začneš tu něco prohlašovat a každá, která Ti na to něco napíše, tak se do ni začneš navážet...
A navíc o matce, která chce rodit doma si myslím své - pro svoji pohodlnost a klid dá v šanc zdraví možná i život dítěte.... I když celé těhoteství probíhá bez komplikací, tak ve vteřině se během porodu může vše změnit a kdo Ti pomůže doma????? Myslíš že nějaká dula či porodní asistentka dokáže dítě zachránit????
Raději NO COMMENT

zzaneta
26. led 2012

@gepe ted jsem napsala svuj nazor ja a nic ve zlem 🙂 a taky jsem chtela navazat kontakt,ale zda se ze to je ti fuk 🙂 nevadi

gepe
26. led 2012

@barbulinka1 Ja je nechci resit, byl to pouze dotaz 🙂 a uz se fakt o tom nechci bavit. Vy jste mne soudily a rovnou i odsoudily, ne ja vas.
@eficenka 😀 prosim Te, ja rozhodne nejsem zastancu domacich porodu! Priste az budes chtit dal projizdet profily a na zaklade nich nekoho soudit, tak se zeptej nejdriv na osobni nazor 🙂 😀
@zzaneta nejsem proti tomu, rozhodne ne, ale bohuzel jednou verejna diskuse je verejna diskuse a ja nestojim o to, abych sve soukromi rozebirala verejne a to i pro neregistrovane... ale klidne muzem 🙂

sedivka
26. led 2012

@gepe to ze se to tady takhle jmenuje neznamena, ze tu mluvime ve zdrobnelinach. Spousta holek tu zdrobneliby vubec nepouziva. Jmenuje se to tak, protoze to proste zakladatelka tak pojmenovala. Uz to tu funguje dlouho a jde o obsah, fakt ne o nazev.

gepe
26. led 2012

@sedivka jj chapu 🙂 uz jsem to psala, viz. vyse

eficenka
26. led 2012

@gepe tak já bych si do profilu píšu jen to, co je pravda.... Založ si diskuzi projekt mimi a dej nám klid... My si dál budeme řešit naše trápení a radosti a ne nějakej "poš..." název.....

zzaneta
26. led 2012

@gepe pak ale vazne nechapu proc jsi sem prisla 😉

harley26
26. led 2012

@gepe ahoj gepe, tvuj nick je mi desne povedomy, nemelas stejny i na beremku? 🙂

harley26
26. led 2012

holky, vy jste byly dneska teda desne upsané! Nestihnu vas ani dočíst.

harley26
26. led 2012

@zzaneta Drzim palce, at vsechno dopadne jak ma!!! 😉

zzaneta
26. led 2012

@harley26 diky za podporu, potesi 🙂

petit.a.nge
26. led 2012

No ty jo to je teda dneska holky diskuze, spadla jsem do těžké reality...ono miminko není jenom radost??? 😝 No v tom případě musím chlapovi oznámit, že přestáváme projektovat 😝 ........no to se mi zase teda pěkně zvedl tlak.
@zzaneta : tichunce gratuluji, hlavně teď odpočívej, ať se bublinka usadí 😉 .
Já jsem dnes 3DC, tento měsíc jsem s tím počítala, takže žádné zklamání....ale konečně se mi ovu posunula ze středy na pondělí (mám to tak pravidelné po Utrogestanu), takže máme konečně větší šanci......chlapa mám pořád přes týden na montážích 😢

petit.a.nge
26. led 2012

@harley26 : to určitě ne, přece by tam nesdělovala nic ze svého soukromí 😝

aluskaasimon
26. led 2012

@gepe tak jestli jsi to ty, tak jsem byla velky obdivovatel vasich fotek 🙂 Krasne...
@zzaneta taky drzim pesti, urcite vsechno dobre dopadne. Hlavne se setri, nohy nahoru a nech se obskakovat. 😉