"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
7. únor 2012

@pajiskazemlyna No mám její číslo účtu a tam se objevilo i její jméno, to je všechno co mám :( napsala jsem ji, že když se dostředy neozve, nebo balíček nedojde, tak že to začnu řešit jinak, napíšu komentář, tady ji dám do černý listiny a budu jí vyhrožovat 😀

barbulinka1
7. únor 2012

@silvaaa Počkám ještě do zítra a zítra ji tam napíšu, vim i její jméno, takže to tam všechno hezky napíšu, ach jo, takovejch věcí jsem kupovala přes bazárek, svinucha jedna :(

barbulinka1
7. únor 2012

@pajiskazemlyna No zítra začínáme 18.týden, takže už za chvíli budeme v půůůlce, jsem ráda 🙂 🙂 zkus čajík a uvidíš třeba to pomůže 🙂

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna noo mě se to nelíbí, jeden den mam 36,4 pak 36,3 a furt dokola 😀 Pájí, zkus ho, neni drahý, já piju sáčkový a je fakt že mi to asi pomohlo.. ale to nepoznám, když jsem to začala pít hned ten druhý měsíc po vysazení :D

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka 😀 😀
Jsi mě rozesmála 😀
No asi zkusím, nic kromě pár korun za to nedám a třeba to fakt pomůže - už by to chtělo ! 😀

P.S. Ty teploty takhle skáčou, to je normální, řekla bych že tvoje poovulační teploty budou cca 36,9-37,2 ..
Tak teda, snad mi čaj a tobě měření přinesou štěstí 😀

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna čím?😀
Zezačátku je fakt dobrý, ale mě už leze krkem po těch měsících 😀
a jak je to pak pře ms? klesnou?

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
Před ms je to taky u každého jiné ..

Já to mám tak, že mi dva dny před ms klesne teplota na 36,8 a ten druhý den odpoledne to dostanu ....
Ale někomu klesne ten den, někomu až potom, co to dostane ...
Každej to má jinak no ...

lucille85
7. únor 2012

Ahoj holky!
Teda tady to jede!
@sedivka gratulace ke kontrole! Už pěkně vyrostl vi´d?
Jinak držim palce @petanevesta na testování a taky Žanet aby dopadla dobře kontrola!!!
A Gábi, co ta Tvoje ovu? Já tipuju, že teprve dorazí, tak se doma hezky snažte!!!

Jinak jsem byla dnes na kontrole, mimi odpovídá 16+0, viděli jsme ho hezky podrobně, má "už" 150gramů, jako jogurt 😀 Hezky si sedělo v tureckým sedu a dávalo si ruce před obličej, asi abysme ho neočumovali. A paní doktorka zabrousila i mezi nožičky a máme celkem vysokoprocentní tip na pohlaví, ale počkáme si na velkej utz ve 20tt. Dál mám utrogestan a magnezium a klidovější režim.Mám placentu zatim přes hrdlo, ale prý se to může ještě růstem vytáhnout, tak budu doufat, vcestná placenta neni prd..l. No a jinak si musíme pořád držet palce, že tam prcek vydrží. A občas cítím takový jako bublinky nebo šimrání, tak prý už to klidně můžou být pohyby říkala doktorka... 😵

terulilinka
7. únor 2012

@pajiskazemlyna no já ,po tom jak byla ms nikde a negativní test, změřila a měla jsem 36,4 🙂

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@terulilinka
Tak to budeš taky vědět dopředu - to je jediná výhoda asi, když ti klesne teplota 😀

Doufám, že se nám tentokrát bude pěkně držet nahoře.. už je to čekání pekelně dlouhé ..

zzaneta
7. únor 2012

Ahoj holky.. tak jsem zpátky z kontroly. Tak prý jestli jsem těhotná byla, není po tom ani zmínka, takže s určitostí říci nemůže že jsem těhu vůbec byla - pan doktor nevěří těhu testům 🙂 Už minule mi říkal že jsem asi měla špatné.
No sliznice v pohodě, levý vaječník taky a pravý neviděl, prý je schovaný buď ve střevech nebo je před ním cysta, ale to prý teď nepozná, takže po MS mám přijít na kontrolu. Když jsem říkala že ten pravý mne pobolívá, občas v něm píchá, dal mi nějaké léky a že teda uvidíme.. Tak jsem z toho v rozpacích, asi nic vážného, ale někdy mi příjde že on to bere tak zlehka..

zzaneta
7. únor 2012

@lucille85 Díky Luci za palce 🙂
Jéééé, tak zdá se že u Vás je to v pořádku.. jen se hlídej, opatruj, v klídku buď a vše bude jak má. To mám radost. Mimískovi se u Tebe líbí, to je fajn 🙂 😵 😵

zzaneta
7. únor 2012

Jo a taky pan doktor říkal že je vidět že bude ovulace, tak uvidíme. Taky říkal že MS mohla být tak málo že je to normální. A taky že s tím Crohnem by neměly být potíže že o ničem neví 🙂

petinkas
autor
7. únor 2012

@barbulinka1 Ahojka, taky jsem byla minulé pondělí na kontrole - srdíčko nádherně tlouklou. Dr. se ptal, jestli všechno v pořádku, říkala jsem mu, že jo - akorát že mám pořád výtoky, které však nesvědí (v těhu jsem četla, že zcela normální). Tak mi raději udělal stěry. Toto pondělí jsem byla na krvi - sestra mi podávala recept s tím, že ve stěru "něco" bylo. Takže zavádím prášky (Macmiror complex 500). Vůbec jsem to nečekala, žádné příznaky nebyly.. No, v příbalovém letáčku bylo, že se mohou ve 2. a 3. semestru, tak to snad bude ok. Tak ať Ti to brzy zabere 🙂..

gabuli202
7. únor 2012

@lucille85 Lucí, já nevím, dnes byl testík slabší, takže ještě budu testovat, bu=d už byla kolem 17DC nebo ještě bude, uvidíme 🙂

lucille85
7. únor 2012

@gabuli202 no třeba fakt byla, ale radši to ještě pojistěte 😵 my máme tyto aktivity stále zakázaný, ale co bysme pro mrňouse nevydrželi...

gabuli202
7. únor 2012

@lucille85 pojištěno bylo a já pořád testuju, takže ovu nám neuteče! 🙂 Lucí, to musí být taky těžký, když to máte zakázený 😢 Ale pro mrňe vše! To chápu

lucille85
7. únor 2012

@gabuli202 no jo od snažení nic nebylo, nejdřív krvácení, pak kvůli zákroku, pak po něm kvůli riziku potratu a to ještě pořád je a jestli se nevytáhne placenta tak asi zákaz nezrušej...ze začátku jsem stejně furt spala a byla unavená, tak ani nebyla chuť a po tom zákroku sem byla v háji i psychicky...ale te´dka teda chutě jsou no...manžel je super, chápavej, ale mně už se o tom i zdá, puberta hadr 😅 no co se dá dělat...

gabuli202
7. únor 2012

@lucille85 Uff, takže to už je pěkne dlouhá doba, co? Můj manža by to taky chápal, ale trošku by to u nás problém byl 😀 Ale samozřejmě kdybych byla v tvé situaci, tak je to úplně jasné! Moc ti držím palečky, vše bude v pořádku a hlavně na sebe dávej pozor! 🙂

lucille85
7. únor 2012

@gabuli202 děkuju, to víš že budu dávat pozor...no myslim že aspoň malinko to manželovi vynahradil ten dnešní utz, je z toho vedle ještě te´d 🙂...

gabuli202
7. únor 2012

@lucille85 Moc vám držím palečky, kéž už bych měla taky ultrazvuk, co bych za to dala! 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 To je nás více Gábi 🙂

gabuli202
7. únor 2012

@zzaneta krásná fotečka Žany! 🙂 Já se bojím, že tu zůstanu jako jediná snažilka ☹

pajav
7. únor 2012

@barbulinka1 A nemáš ho uložený na poště? Stává se často,že ti nevhodí výzvu o uložení zásilky a ty pak čekáš a nic,zavolej si tam,za to nic nedáš 😉)) Pracuju na poště,stát se může opravdu cokoliv :D

eficenka
7. únor 2012

@gabuli202 Gabuli! to jsem si říkala já !!! vždycky jsem většinou všude byla poslední nebo dávala přednost a zrovna minulý měsíc jsem si říkala že už všichni budou těhulky.... A vidíš, naděje umírá poslední! teď jen věřit!

barbulinka1
7. únor 2012

@pajav Tak to zkusim tam zítra zavolat, nebo tam ráno zajedu a zeptám se, jsem z toho akorád nervozní :( 700 kč je 700 kč :(

wann14
7. únor 2012

@gabuli202 Gabi, posledni urcite nebudes uvidis 😉 posledni totiz budu ja 🙂 ... takze zadne cerne myslenky, musis myslet pozitivne 🙂

barbulinka1
7. únor 2012

@petinkas Já mám taky pořád hustý bílý výtok, tedka jsem ho měla trochu víc, tak je možný, že to mám taky k tomu zánětu, snad to bude brzo dobrý, štve mě, že musim brát antibiotika :( ale snad to miminku neuškodí..

pajav
7. únor 2012

@barbulinka1 To věřím..jestli to posílala 31.1. a dejme tomu,že to šlo cca 2 dny, ve čtvrtek bys to mela mít,nejpozději v pátek. Takže si zkus zavolat a uvidíš, pokud tam nebude, bombarduj 😉)))

wann14
7. únor 2012

@zzaneta moc hezka fotka 🙂