"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

likvicka
9. lis 2011

@anetajara děkuju

barbulinka1
9. lis 2011

@jankaander první měsíc po vysazení mě bolelo břicho snad celej cyklus :(ale ted druhej měsíc už je to ok 🙂tak snad se to zlepší 🙂

barbulinka1
9. lis 2011

@likvicka děkuju moc, zítra ve 14.hod jdu k doktorovi, ale i když jsou teplotky vysoký, tak to může být tím zánětem :(

twistinka123
9. lis 2011

@jankaander já to měla taky, přesně týden po vysazení! a za 5dní to přešlo. ale bolel mě spíš podbřišek než celé břicho

jankaander
9. lis 2011

@barbulinka1 tak doufám,že je to k tomu

jankaander
9. lis 2011

@twistinka123 mě spíš jako vaječníky

likvicka
9. lis 2011

@barbulinka1 Přeju hodně štěstí a zítra určitě napiš co a jak. Přeju ti, aby ti doktorka řekla že budeš maminkou 😉

barbulinka1
9. lis 2011

@likvicka no já myslím že ne, posunula se mi ovulace tím i ms :( nepočítám s tim, počítám i třeba s rokem než se nám to povede 🙂ale jsi hodná, skákala bych radostí 😀 ale budu ráda i za ty čípky, co mi předepíše 😀 😀

pajav
9. lis 2011

@jankaander ahoj,mě po vysazení HA bolel podbříšek min. měsíc a dr. mi řekl,že to je normální,že po vysazení může bolet až 3 měsíce,že se hormony dávají dokupy 🙂)

jankaander
9. lis 2011

Ta bolest je tak nesnesitelná,že si musím jít lehnout,mám pocit že mi rupne břicho a jde mi to do zad

jankaander
9. lis 2011

@pajav to potěš teda,to je jak porodní bolesti,jdu se natáhnout

pajav
9. lis 2011

@aluskaasimon Ahoj 🙂) jak to tady čtu tak přidím špetku do mlýna 🙂 Já se vždy po sexu snažila ležet aspon 5 minut, párkrát si ze mě manžel udělal srandu a řekl at udělám svíčku takže jsem ji párkrát ze srandy udělala 😀 ale většinou byl sex před spaním,takže jsem zůstala rovnou ležet a šla spát. Absurdní na tom je,že jsem si ke konci myslela,že mám cyklus bez ovulace, takže když byl sex,tak jsem rovnou vstala a šla na záchod takže skoro vše vyteklo a???? Z tohodle sexu jsem otěhotněla :D Ironie...🙂)))) Takže si myslím,že nějaké ležení na to nemá vliv 🙂)))

jankaander
9. lis 2011

Musela jsem si vzít prášek,tak už to povoluje,to byl ale masakr,takový bolesti jsem neměla ani v těhotenství 😕

uktapzop
10. lis 2011

@kjurecka Teď když víš že jsi těhu, tak bys měla brát (celý první trimestr) 800 mikrogramů listovky. Jestli jen samotné, nebo v nějakém kombinovaném preparátu, to už není tak důležité.. Čti návody-co je k čemu určené. Nejdůležitější je pestrá strava, tou vitamíny pokryješ, akorát tu listovku je třeba doplňovat.

uktapzop
10. lis 2011

@pajav , @aluskaasimon No když tu rozebíráte ty taktiky, tak jsem si taky na jednu vzpomněla. Před půl rokem jsem někde tady na koníkovi četla diskuzi, co pomáhá, ehm je to vtipné: po sexu zkusit prstíkem došťouchat semeno k čípku. Holky si myslely že se tam třeba nedostane, když ležíš, že je pochva spláclá k sobě. To je jen taková babská rada, ale nic to nestojí 😉. Mimochodem, ten měsíc co jsem tohle zkoušela, jsem otěhotněla taky. Ale samozřejmě to asi byla náhoda. MNo, když nad tím tak přemýšlím, zas to zkusím 😉

ange_de_la_morte
10. lis 2011

Ahojky holčiny, jste toho zase popsaly 😀 to zas nebudu stíhat dočítat 🙂

Já dneska nic moc, od rána mně děsně bolí hlava a moc si dneska neodpočinu, dopoledne přijde veterinář mrknou na naše stádečko a odpoledne přijde moje a manželova rodinka, protože manža má narozeniny, takže celé odpoledne budu kmitat abych měla hotové pohoštění 😖

Všem přeju krásný den a @pajav a @likvicka ještě jednou gratulace 🙂

lucille85
10. lis 2011

dobré ráno holkyy! já už jsem v práci a za chvilku mažu na angličtinu 🙂 Nějaké novinky?

twistinka123
10. lis 2011

ahojky holky taky vás moc¨zdravím!🙂

@jankaander mě bolely taky vaječníky a asi 5 dní a pak to povolilo. přikládala jsem to ovulaci, ale dle testu jsem jí neměla a až o týden dál kdy mi nic nebylo. opravdu to prý trvá delší dobu než to přestane úplně!

u mě jinak nic nového, jsem dnes 6DC, MS pomalu úplně ustává a jsem zatím fit jak rybka🙂

golymetr
10. lis 2011

@lucille85 dobré ráno co teplotka??

kjurecka
10. lis 2011

@uktapzop Ahojky,tak listovku jsem zvysila pac je v tbl jen 200,tak uvidime jdu do mesta tak se jeste optam v lekarne.Jinak s tou pestrou stravou to bude docela problem,protoze nemam absolutne chut na jidlo a do jidla se opravdu musim nutit,abych mela aspon neco malo v zaludku:/Kamaradka mi to teda rikala,ze v prvnim trimestru zhubla,protoze mela nechutenstvi,ale ja jsem teda necekala,ze to bude takove,protoze mi nic neni jen zkratka vubec nemam chut ani hlad:(neni to spatne?

uktapzop
10. lis 2011

@kjurecka Bohužel je to docela normální. Ono to zas přejde, jak říká kamarádka 😉 Nějaké potraviny, co ti nevadí, třeba objevíš. Já měla třeba nepřekonatelnou chuť na sýry a nic jiného jsem nemohla ani vidět... No jo, s tou pestrou stravou to je pak těžké, ale když to nepůjde, vždycky můžeš jít do těch doplňků stravy. Každopádně pár dní bez zeleniny nikomu neublíží, s tím si nedělej hlavu.

uktapzop
10. lis 2011

@kjurecka Kdyby to fakt nešlo, ještě můžeš zkusit takový ty mlíka z lékárny-umělá výživa, co se používá při nechutenství nebo při nemocích kdy do člověka nejde dostat normální strava. Ale to už je extrém.

lucille85
10. lis 2011

@golymetr ahoj, hele 37,1 jako včera, tak nevim jaká bude dál...včera večer mi ale bylo divně, měla sem takový divný jak návaly horka a trochu mě píchalo jako u levýho vaječníku, tak nevim zda se mi dávaj do pořádku hormony, nebo se hlásí MS...co ty?

golymetr
10. lis 2011

@lucille85 mě pobolívá bříško každý večer už od uterka ale vždy jen večer návalovitě jinak jak jsem nastydlá tak to se nedá sledovat příznaky tak jen čekat ☹

lucille85
10. lis 2011

@golymetr je to teda vopruz to čekání, fakt 😖 kdybych aspoň věděla kolikátej den mám čekat MS...takhle to mám napínavý...ale včera večer jsem byla posedět s kámoškou, dneska jdu s další, snažim se nějak zabavit a nemyslet na to...

golymetr
10. lis 2011

@lucille85 mě zabavujou moji dva rošťáci 😀

dashyyy
10. lis 2011

dobrééé ráno=) holky zajímavá diskuse o svíčkách taky jsem o tom slyšela a jedna známá to zkoušela asi tři měsíce po každým sexu a stejně to nepomohlo 🙂 takže u nás nic takového nepraktikujeme ale o tom ležení mi říkal i dr že je lepší pár minutek zůstat ležet a ne hned letět na záchod prý stačí dvě tři minutky=) každopádně já dneska zřejmě 12DPO a třetí den nemůžu skoro nic sníst a nejhorší je to ráno, tak doufám, že to není nic vsugerovanýcho a zvažuju testík.. MS by měla dorazit za tři až čtyři dny.. asi bude ještě lepší počkat, co myslíte? 😀

uktapzop
10. lis 2011

@dashyyy pokud jsi připravená na to, že bude jedna čárka, tak klidně zkus. U mě je teda autosugesce dokonalá. Jen pomyslím na těhoteství, už mám kovovou pachuť v puse 😀

lucille85
10. lis 2011

@dashyyy 12DPO už by mohl být min duch...já bych to zkusila...

janinka1987
10. lis 2011

Ahoj hoky, tak jsem tu dlouho nebyla a koukám, u někoho to vypadá vyloženě nadějně 😀
Jinak my jsme se rozhodli nakonec ještě rok počkat, hrozně jsem se těšila na bříško, ale při představě dvou dětí se mi dělalo zle, takže to chce ještě čas...Ale určitě se na vás budu chodit koukat a držím všem palečky!!!