"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
22. lis 2011

@twistinka123 myslíš že to HCG je dobrý? V úterý minulé bylo 39, v pátek 119 a dneska 1085...u mimoděl. prý roste méně, ale Dr. říkal, že teď s jistotou nic neřekne, proto ten příští týden kontrola...tak uvidíme, co z té tečky bude nebo nebude...ale už třetí den nešpiním, tak snad už to bude jen dobrý...

dashyyy
22. lis 2011

@lucille85 tak vypadá to nadějně 😉 držím všechno co mám ať je to vše v pořádku a kde má být... seš statečná!!!

barbulinka1
22. lis 2011

@gabuli202 To jsem přesně měla když jsme měla po ovulaci nebo při ovulaci, bolavé a tvrdé bradavky, tedka když mám v bříšku bublinku mě bolí uplně celé prsa 🙂 tak šup na snažení, třeba je ovulace 🙂 🙂

barbulinka1
22. lis 2011

@trolleey Krásné, moc gratuluju a opatrujte se 🙂

barbulinka1
22. lis 2011

@golymetr Krásné 🙂 já si dneska taky dělala poslední, ještě jeden tu teda mám, ale dělat ho nebudu, zítra jdu na krev a test jsem si dělala před chvílí a čárka je stejná jako kontrolní, tak snad bude krev ok 🙂

golymetr
22. lis 2011

@lucille85 tak vidíš hcg ti krásně roste a miminko se ukáže neboj.jsme vlastně nastejně já jsem dneska taky 18DPO na kontrolu jsem objednaná až na 21.12 to už bude vidět srdíčko jinak jsem dneska dělala poslední testík viz foto v galerce 😉

wann14
22. lis 2011

@twistinka123 ju to jsou super zpravicky 🙂, tak porad drzim pesti, at se to porad spravuje a snad pristi tyden budes uz vedet vic, tak se drz a hlavne se opatruj 🙂

golymetr
22. lis 2011

@barbulinka1 děkuji já jsem objednaná na kontrolu 21.12 to vydržim čekat jinak bříško je už trošku vidět i když jsem teprve na začátku ale už 4té těhu 😀

lucille85
22. lis 2011

@golymetr ono ti to do té kontroly uteče 🙂 aspoň budeš mít už fotečku k Vánocům 😵 No já doufám, že příští týden už uvidí něco víc a budu moct být v klidu už...teď ten týden, to bylo peklo...dneska sem tam šla s tim, že mě budou řezat, fakt....

wann14
22. lis 2011

@lucille85 ju to jsou super zpravicky , tak porad drzim pesti, at se to porad spravuje a snad pristi tyden budes uz vedet vic, tak se drz a hlavne se opatruj

lucille85
22. lis 2011

@trolleey mooooooooooooooooc gratuluji! a držim palečky ať je vše v naprostém pořádku!!!

wann14
22. lis 2011

@twistinka123 promin prepsala jsem se, to nepatrilo tobe, nezlob se 🙂

twistinka123
22. lis 2011

@wann14 v poho🙂)) 1:1 😀

barbulinka1
22. lis 2011

@golymetr ja jsem u doktora už byla včera a viděl tam 3 mm bublinku a zítra jdu ještě na krev a pak 5.12 jestli je všechno ok a hlavně jestli je srdíčko, do tý doby to budou nervíky, ale věřim, že je bublinka ok 🙂 no jako já mám taky pěkně nafouklej pupík a to je první těhu 😀 tak to už jsi těhu profík, to je krásný 🙂

golymetr
22. lis 2011

@barbulinka1 první těhu bohužel nevyšlo skončilo 18tt vyvolávaným potratem ale další dvě byli bez komplikací tedy až na porod císařem kvuli plodovce tak ted snad bude vše ok taky je to poslední těhu chci si ho vychutnat to bříško je krásný pocit jak roste a pak když se tam vlní miminko 🙂

jankaander
22. lis 2011

@golymetr souhlasím,i moje to bude poslední 😉

jankaander
22. lis 2011

Holky ještě mi poradte,když mi to ted nevyjde a další cyklus bych si testama sondovala ovulaci,kdy bych asi tak měla abych nemusela každý den?teploty nemám šanci pravidelně měřit a dělat ovu testy denně to by sálo peněz 😉

jankaander
22. lis 2011

Tak toto jsem ted našla k testu ovu:
Kdy začít s testem
Nejprve si ověřte délku Vašeho menstruačního cyklu. To je počet dní od prvního dne menstruačního krvácení až do dne předcházejícímu začátku dalšího krvácení. Podle tabulky vyberte den od zahájeni menstruace, kdy začnete s testem. Pokud je Váš cyklus kratší než 21 dnů nebo delší než 38 dnů, poraďte se svým lékařem. Pokud neznáte délku svého cyklu, začněte testovat 11 dní od prvního dne krvácení, protože průměrná délka cyklu je 28 dní. Provádějte vždy 1 test každý den po dobu 5 dní nebo dokud není test pozitivní.

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@twistinka123: ofloxin mi nic neříká ... doufám že budem brzo fit 🙂 ... třeba se stihnu vyléčit ještě do ovulky

@lucille85 : tak to je na dobré cestě 🙂 jak už ti vyrostla i sliznice 🙂 podřád držíme palečky ať se z té tečky vyklube bublinka 🙂

@jankaander: tak schválně 🙂 tak vždycky slibuju že až za týden a stejně ho zkouším hned další den 🙂

barbulinka1
22. lis 2011

@lucille85 neboj, bude to dobry, moc na tebe myslim, cely tyden 🙂 opatruj se 🙂

barbulinka1
22. lis 2011

@golymetr Tak to mě moc mrzí :( neboj, tedka to bude v pořádku všechno a užiješ si bříško, vlky a nakonec krásné miminko 🙂

jankaander
22. lis 2011

@ange_de_la_morte jsem fakt hrozná,ale ted to opravdu vydržím aspon do neděle,už bych to stejně tou dobou měla dostat a pak kdyžtak budu zkoušet ty ovu testy 😉

petanevesta
22. lis 2011

@jankaander Já mám dlouhý cyklus cca 34 dní a vyšla mi ovulace až 22 den cyklu, takže doporučuju zkoušet spíš později v cyklu než hodně brzo, pokud to máš jako já... ale taky jsem jich pár vyplácala, než tam byly dva pruhy 🙂

petanevesta
22. lis 2011

jo a musím říct, že i kalkulačka plodných dní na netu taky funguje, protože mi to přesně vyšlo kolem té ovulace....

bassatorka
22. lis 2011

@lucille85 Držím palce at to vyjde!!

jankaander
22. lis 2011

@petanevesta jenže já jedu první měsíc bez anti a ještě nevím za jak dlouho to budu dostávat,ale ty ovu testy jsou spolehlivý?

petanevesta
22. lis 2011

aha, já jsem právě vysadila v září, počkala si na menzes, abych viděla, jak mám dlouhý cyklus a testovat jsem se začala až v listopadu....já myslím, že ty OVU testy jsou hodně spolehlivý, když člověk dodržuje, co tam píšou 😉 😉

ange_de_la_morte
22. lis 2011

@jankaander: tak sme na tom stejně

@petanevesta: ahojky, mně kalndář plodných dnů taky docela sedí ale stejně se na to nedá úplně spolehnout, někomu to vychází a někomu ne, záleží na délce luteální fáze

gabuli202
22. lis 2011

@barbulinka1 Taky si myslím, že je to ovulkou, tak se dnes budeme snažit a uvidíme 🙂

barbulinka1
22. lis 2011

@gabuli202 Já jsem to tak měla první měsíc, to jsem nevěděla proč a další měsíc jsem si měřila teplotu a podle teploty mi ty bradavky uplně seděly do ovulace 🙂 tak se krásně snažte a brzo se určitě přidáš 🙂 hodně štěstíčka 🙂