"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
15. lis 2011

@bassatorka ahoj 🙂) dej fotku 😉 jinak mamatest nelže a nedělá falešné druhé čárky ani po limitu. Tak to snad aby jsem pogratulovala 🙂

bassatorka
15. lis 2011

Jaj sice jsem si to přála,ale docela mě to tedy vykolejilo :D

pajav
15. lis 2011

@bassatorka šup sem s fotkou 😀 První reakce jsou vždy všelijaké 😉 To bude doma radosti 🙂

bassatorka
15. lis 2011

dala jsem taky svatební 🙂

kamussa
15. lis 2011

holky mooc gratuluji ke // 🙂

bassatorka
15. lis 2011

No manžel se vrátí do půl hodky z práce tak nevim jestli mám něco říkat nebo si koupit zítra další a pak.

pajav
15. lis 2011

@bassatorka no záleží na tobě 🙂 Můžeš ten test vyfotit a ukázat jak ta druhá čárečka vypadá? At se můžeme pokochat 🙂 Jinak pěkná fotečka 😉

bassatorka
15. lis 2011

Díky. Ani nevím jak se sem vkládají fotky. Vždycky jsem sem chodila jen číst 🙂 Tak poraď . Ted jsem mu volala jesli se staví někde v lékarně pro test. On říkal,ale vždyt si doma jeden měla :D Tak jsem řekla,že to byla prázdná krabička. Tak uvidíme. Co ukáže ten druhej.

pajav
15. lis 2011

@bassatorka Pod okýnkem,kde píšeš je "Přidej fotky" tak na to klikni a znovu "Přidej fotky..." a vlož fotografii,je to jednoduché 😉

bassatorka
15. lis 2011

Ani nevim ,která čárka je která:D Já ten návod spálila jak jsem šla zatopit :D Boože já jsem tele.

pajav
15. lis 2011

@bassatorka Tak to jsi jasná těhulkaa!!! Gratuluji!! Další test bude stejný a jen potvrzující 😉)) V pravo je čárka zda test funguje a vlevo zda jsi těhu 🙂)) Bude jen sílit!! Super 😉

bassatorka
15. lis 2011

No hele dokud neudělám ten druhej test tak tomu nevěřim

pajav
15. lis 2011

@bassatorka 😉 tak pak hned napiš!!

trolleey
15. lis 2011

holky moooc vám gratuluji!!!! to jsou nádherné dálnice!! závidím!!! 🙂
já jsem dnes 22DC a myslím, že asi miminko nikde.. ☹ za týden má přijít MS, tak uvidíme.. zatím jsem měla každý měsíc pocit, že už URČITĚ těhu jsem, ale vždy to byly jen planý poplach,.. a teď mi ani nic není, nic necítím, že by mělo být něco jinak, tak už jsem asi vnitřně rezignovala.. ☹ chjo,.. snad se nám to někdy zadaří...

hezký den holky moje!! 😉

kamussa
15. lis 2011

@trolleey nezoufej taky se Vám zadaří 🙂 Jak dlouho se snažíte?

aluskaasimon
15. lis 2011

Teda holky to je uplna lavina tehulek 🙂 Moc vsem gratuluju! 🙂

@trolleey Ja mela tento mesic pocit ze jsem v tom, byla jsem takova pozitivne naladena, ale cim vic se blizi jahodove dny, tim vic mi prijde, ze z toho tento mesic nic nebude. ALe co, jedeme dal 🙂 Nebud smutna, urcite se zadari.

jankaander
15. lis 2011

@bassatorka a kolikátý DC jsi?

bassatorka
15. lis 2011

Ahoj nevím co znamená zkratka DC,ale menses jsem měla 17.9. Jo a jinak už mám hotovej ten druhej test 😉

pajav
15. lis 2011

@bassatorka já měla poslední MS 18.9. 😉 no a jak teda dopadl? Vsadím se že ta druhá čárka tam zase je 🙂

bassatorka
15. lis 2011
pajav
15. lis 2011

@bassatorka tak tohle už je víc než jasné!!! Gratuluji 😉))))

wann14
15. lis 2011

@bassatorka Je to je super, velka gratulace...tech testu tady pribyva 🙂))

wann14
15. lis 2011

@trolleey nesmutni, jednou to urcite vyjde...holt nekdo si proste musi dele pockat...ale taky se na nas stesti usmeje, neboj 🙂

bassatorka
15. lis 2011

Tak budu držet palce vám ostatním 🙂 Já tedy ted vůbec nevím co. Jestli to říct rodině nebo to nechat pod stromeček. Taky bych si měla najít doktora :D přistěhovala jsem se před rokem a ještě jsem nebyla schopná nikam zajít.

likvicka
15. lis 2011

@bassatorka velikánská gratulace 😀

barbulinka1
15. lis 2011

@betka20 ahojka, já za něj dávala 180 KČ 🙂 ale aspon si sem jistější, že tam to mimi někde je 🙂

barbulinka1
15. lis 2011

@alzbetak Děkuji 🙂 ale ten nejkrásnější šok 🙂 pro mě teda byl nejkrásnější co jsem kdy zažila 🙂 zářim pořád jak sluníčko 😀

likvicka
15. lis 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jaký lék si dáváte na bolest? Mě dneska šíleně bolela hlava a tak jsem přemýšlela c si dát. Nakonec jsem si nic nedala a vydržela jsem to. Ale tak do budoucna se ptám, co i můžu vzít a co ne. Je mi jasné, že brufen, nalgesin asi ne. Asi by bylo dobré se poradit s doktorem, že?

twistinka123
15. lis 2011

@barbulinka1 to je super, opatruj se!!! tak holky, kdo další? 😀

twistinka123
15. lis 2011

@likvicka paralen nebo aulin! ne ibalgin!