"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
18. lis 2011

@golymetr díky,když se nepovede neva,máme čas 😉

golymetr
18. lis 2011

@jankaander nám to trvalo jen dva měsíce

jankaander
18. lis 2011

@golymetr to je fajn,nejhorší je to čekání,nemá se na to myslet,ale to nejde 😉

golymetr
18. lis 2011

@jankaander čekání čekání já ted budu zase čekat na první kontrolu budu volat k doktorovi v pondělí počítám že mě objedná až kolem 19 prosince to už bude vidět srdíčko

harley26
18. lis 2011

Holky, gratuluju k těhotenství 🙂 jsou to krásné noviny!!! Doufám, že se k vám brzo připojím 🙂 ikdyž to asi nebude úplně nejjednodušší. Pořád mě trápí šíleně slabá menstruace :((( doktorka mi rekla, kdyz sem byla na vyvolavacce, at se ukazu za pul roku, pokud se nam do te doby nepodari otehotnet. Tak nechci vypadat jak nejaky hypochondr ... ze se k ni zase objednam. Myslite, ze Provera by mi tu menstruaci mohla casem upravit?

sedivka
18. lis 2011

Ahoj holky, gratulace vsem k tehotenstvi 😉 ja jsem dnes 23DC a dneska me pekne picha na prave strane podbrisku.. Tak uvidime. Ze by mozna ovulace?

karlitta
18. lis 2011

Ahoj holky,jsem tu nová.S manželem se snažíme o mimi od října na poprvé nám to nevyšlo,ale doufám že to co nejdřív bude. Už se oba na něj moc těšíme. Mám štěstí,že mám menstruaci pravidelně a ovulaci na sobě poznám i bez testů.Ale i tak mám strach,že se to nemusí povést. V dnešní době je to normální.Jinak všem těhulkám gratuluji a snažilkám přeji brzké //

hanickaa.d
18. lis 2011

holky taky gratuluju všem novým těhu, nějak se to rozmohlo, supr 🙂 já dnes strávila den s ročním chlapečkem a teda zápřah 🙂 hezký víkend

pajiskazemlyna
18. lis 2011

Ahoj kočky ! 🙂
Všem novým těhulkám děsně moc gratuluji !!!!!! Je to super novina .. odstartovalo se tady těhu šílenství, nakažte mě taky ! :D
Jinak já jsem dnes 15 dc a ani po ovulce zatím ani stopa, tak uvidíme ...
Držte holky palečky, už bych s vámi taky ráda probírala nastávající maminkovství ! 😀
P.S. Mám z vás ohromnou radost !
Dávejte se na sebe pozor !!!! 😵

jankaander
18. lis 2011

@golymetr já už se taky tak těším,ale hrůzu mám z pití na tu cukrovku,minule jsem to hrdinsky do sebe hned kopla a pak jsem měla co dělat abych to udržela-od 26.10. neberu anti a stejně si každý den v duchu řeknu jestli už jsem měla prášek-síla zvyku 😀

jankaander
18. lis 2011

@sedivka já jsem 20 DC skoro stejně,taky jsem zvědavá jak to dopadne 😀

jankaander
18. lis 2011

@karlitta Ahojky,taky přeji brzo dvě čárečky,a jak tu ovulaci sama poznáš? 😉

sedivka
18. lis 2011

Ja kazdy den misto prasku pro jistotu listovku 🙂 nahrazka 🙂))

jankaander
18. lis 2011

@sedivka jo tu já taky,akorát mám tři druhy a kamarádka mi řekla,že se to nesmí kombinovat,prej jen jeden druh,víš o tom? 🙂

sedivka
18. lis 2011

@jankaander nevim, beru jen jednu, co jsem si koupils. Jen tak pro pripad ...🙂

jankaander
18. lis 2011

@sedivka ono je dobré to brát před i při 😉

sedivka
18. lis 2011

@jankaander jojo. Ale jeden druh urcite staci 🙂

jankaander
18. lis 2011

@sedivka to jo,já jen,že je tady holčina prodávala,tak jsem si je od ní koupila,ale holt jiné 😀

pajav
19. lis 2011

Dobré ránko 🙂)) Mě je dnes tak špatně, už od probuzení..kdybych něco dala do pusy tak to poletí. Potěš koště,jestli takhle bude vypadat každé ráno. Pffff...pořád brkám. Manžel se mě zeptal,jestli si něco dám a já že ne,prej to je poprvé,co nic nechci 😀 A co nové těhulky? Už jste to řekly svým milým? :o)

petanevesta
19. lis 2011

Ahojky, závidím těhulkám a zároveň vám to moc přeju....my se snažíme a díky OVU testu snad i ve správnou dobu, tak uvidím koncem měsíce....akorát u sebe docela žasnu, jak teď manžela skoro znásilňuju a když jsem brala antikoncepci, tak chuť na sex moc nebyla 🙂)) asi taky , jak zatím vidím to miminko, tak to tělo samo reaguje 😀

pajav
19. lis 2011

@lucille85 Ahoj Luci, tak jak jsi dopadla včera? Myslíme na tebe!!! Snad je vše v pořádku!! 🙂

bassatorka
19. lis 2011

Dobré ránko, tak dnes jsem tp nevydržela a udělala si další test 😀 A mám radost sílíííí.

barbulinka1
19. lis 2011

ahojka holčiny 🙂 Tak dneska jsem měla doma poslední test, tak čárečka taky sílí 🙂 Holky těhulky, bolí vás občas břicho ? Mě ne celej den, ale nárazově jako na ms a občas mě tam píchne, tak jestli to máte taky tak nebo se mám bát :( a spíše k večeru mě bolí :(ale není to zase tak strašný a třeba spíš když vstanu z gauče, nebo při námaze 🙂

bassatorka
19. lis 2011

@barbulinka1 Ahoj já tedy nic nepocituji. Mě břicho nebolí,ale to bude možná tím, že mě bolí celý tělo jak jsem nemocná. Co přijdu z práce tak celej den chrnim. A dneska mě čeká odpolední do 22hod 😒

barbulinka1
19. lis 2011

@bassatorka Všude čtu, že je to normální ta bolest podbříšku, když to nejsou křeče, jak se to tam roztahuje, tak snad to bude v pořádku, v pondělí jdu na gyndu, tak uvidíme 🙂 Jejda, tak přeju brzké uzdravení, at je brzo líp 🙂

bassatorka
19. lis 2011

@barbulinka1 Tak to mi musíš potom říct co na gyndě. Jestli už bylo něco vidět 🙂 Já jdu až v pátek

barbulinka1
19. lis 2011

@bassatorka Já myslim, že moc nebude ještě, možná gestační váček jenom 🙂 spíš jdu na potvrzení a že je všechno tam kde má být a měla jsem kvasinky, než jsem zjistila dvě čárečky, tak na kontrolu 🙂 dám vědět co a jak, začínám mít trochu strach, ale zároven se i těšim že budu klidnější 🙂

pajav
19. lis 2011

@barbulinka1 ahoj,já bych mohla o bolesti s bříškem povídat ☹ V noci jsem skoro kvůli tomu nespala. Pobolívání jako při MS, sem tam mě píchne vlevo nebo vpravo a když něco dělám tak bolí trochu víc. Bolí mě vesměs celý den ale k večeru víc. Hlavně když mám rifle. Včera jsem je měla v práci celý den rozeplé,už mě tlačí 😀

barbulinka1
19. lis 2011

@pajav Jeee, tak to si můžeme podat ruce, mám to uplně, ale uplně stejně 🙂 tak snad to je normální všude čtu, že je to normální, že se to v bříšku natahuje, roztahuje vytahuje 😀 a jak říkáš, tak k večeru víc, když ležim u televize, tak moc ne, spíš pak když vstanu, ale není to zas tak strašný 🙂 no a rifle ? koupila jsem si legíny a v nich m je faajn 😀 jsem hrozně nafouklá a nejde to zastrčít 😀

karlitta
19. lis 2011

@jankaander no mě vždycky bolí podbříšek,je to ale jiná bolest než při MS a taky mám slabý hlenovity výtok a když jsem si udělala pro jistotu ovu test tak byl v ten den pozitivní, a takové bolesti mám většinou každý měsíc skoro na denpřesně 🙂