"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

benerika
26. říj 2011

Ahojte holky, nevadilo by, kdybych za vámi občas přišla? Jsem sice v jiné diskuzi, ale je tam už více těhulek a maminek, než snažilek😉

petinkas
autor
26. říj 2011

@pajav Opravila bych Tě na NAŠE nervy.. všechny to tu prožíváme s Tebou 🙂.. A hezká fotečka 🙂

pajav
26. říj 2011

@petinkas to je milé 🙂)) děkuji

lucille85
26. říj 2011

@sedivka no mám stejné dilema...počkám ještě týden a pak se zeptám co a jak.Na jednu starnu bych ráda, aby se tělo vzpamatovalo samo, ale zas abych nečekala až do přechodu 🙂 a ta vyvolávačka případnému těhot.nevadí, naopak! ale je to hormonální pecka no...jedný sem se zbavila tak zase rvát do sebe další...paradox na n-tou, roky žeru prášky, abych neotěh. a těď abych chodila na injekce abych otěh.

@pajav jo naše nervy!mysli na nás a koukej ať jsou tam příště jasný dvě //, jo?! 😀

dashyyy
26. říj 2011

@petinkas jééé Chrudimačka=) konečně někdo z rodného kraje 😉

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 já bych se tý vyvolávačky tolik nebála.. jak jsem psala měla jsem to poslední rok s cyklem takový hodně zvláštní a po té injekci v červnu se mi všechno krásně srovnalo 😉

dashyyy
26. říj 2011

@pajav jj tak to by odpovídalo mám takový píchání vpravo.. tak časově by to odpovídalo.... no už aby byl večer jen mě pořád děsí ten Hurvínek 😀 😀

twistinka123
26. říj 2011

@dashyyy jajaj🙂 už o Hurvínkovi ani slovo🙂

uktapzop
26. říj 2011

teda vy jste kecalky 🙂 Holky, snažte se na to tolik neupínat, nebo se z toho zblázníte, vím o čem mluvím!😉 Spíš bych doporučila využít čas na sledování cyklů, zjistit některým ze způsobů, kdy je ovulace a pak se to hned líp plánuje...

@sedivka Já dostala první MS po vysazení až 47.den, pak pro změnu 21. no a pak už jsem otěhotněla... hehe 🙂 Tak ještě vydrž, vyvolávačka je další svinstvo, já osobně bych čekala tak 60 dní.

sedivka
26. říj 2011

@uktapzop souhlas, na vyvolávačku jen v nejzassim pripade, furt si rikam, ze se to proste musi vzpamatovat nebo se zadaří 🙂))

twistinka123
26. říj 2011

doktorka tu ted jedný pacientce říkala potom co jí řekla že dělá ovu testy, měří BT a tak, že at na to se vyprdne, že se z toho zblázní a tím víc to nepude...at tomu nechá volný průběh a jeto...a je fakt že tím se více stresuje...

sedivka
26. říj 2011

@twistinka123 souhlasím, mám podobny přístup a doufám, že mi vydrží co nejdele, jinak se z toho clovek zblazni a nerikejte mi, ze ti chlapy ne 🙂

hanickaa.d
26. říj 2011

holky okamžitě přetaňte psááát 🙂 odjíždíme k manželové rodině, tam nebudu vylepená u kompu a kdo to pak má dočítat??? 😀 mějte se všechny hezky a jen samé úspěchy přeji 🙂

petinkas
autor
26. říj 2011

😀 taky dneska odjíždím 😀

uktapzop
26. říj 2011

@sedivka Ten můj chlap je ješte nedočkavější než já, to se to pak blbě říká "nemysli na to" 😀

sedivka
26. říj 2011

@uktapzop chapu, muj se taky tesi... Tenhle mesic je to takovy zvlastni, nejdriv jsme si rekli, ze si budeme jeste davat par mesicu po vysazeni pozor (jdeme do stavby domu, takze realne jsme opravdu chteli zacit tak v zime/ na jare). Ale nakonec to dopadlo tak, ze nam to samozrejme nekolikrat "ujelo", takze jsme nevedeli. Kdyz jsem si vcera rano udelala test a byl negativni, tak nakonec mi prislo, ze je z toho manzel celkem presly...no a vecer uz se me ani neptal jestli si budem davat pozor nebo ne a rovnou se na me vrhl..tak aniz bych se ho ptala mam takovy dojem, ze rozhodl a zadny "pozor" nebude 🙂))))

twistinka123
26. říj 2011

@sedivka něco na tom ale pravdy bude! 😉

@hanickaa.d jen si to dočítání pak pěkně užij! 😉

@uktapzop to je dobře, horší je chlapa do toho nutit (u mě to tak naštěstí taky není) 🙂

lucille85
26. říj 2011

Já jedu až zítra, tak taky doufám že tu nepopíšete moc stránek...Jinak sem nevydržela a volala na gyn. a prý se mám hodit do klidu, že na nějaké řešení a zkoumání je moc brzy, že MS mohla být klidně už ten 12DC (začala sem trošku na pár dní krvácet a špinit, ale myslela sem že to je z atb a horečky)a tim pádem bych dnes byla 24DC a co jakože chci...takže se mám ozvat pokud MS nedorazí do 14.11....takže vím úplný prd na čem jsem...ale "snažení" budeme trénovat i dál, co kdyby, že?

Jinak můj manžel si myslel(beze srandy), že se jednou posnaží a budu v tom 🙂tak se teď diví 🙂 ale výroba potomka se mu moc zamlouvá 🙂 přijde mi že to prožívá celkem dost...ani bych to do něj neřekla, protože mu celkem dlouho trvalo než došel k názoru, že chce mimčo taky jako já...

twistinka123
26. říj 2011

@lucille85 haha nemáš mýho manžela? 😀 to je úplně to samý 😀 protože ten si myslí úplně to samý🙂 víš, ono když bys přišla hned (nám chodí tak 3 dny po nedostání MS) je na UZ prd vidět, je to brzy! moje dr říká ať chodí 10dní po datu kdy máš dostat MS a nedostaneš jí 🙂

zítra taky odjíždím, na jih do neděle🙂 tak se budu na Vás těšit🙂 ale zítra ještě šupu do ambulance takže ještě mohu písat🙂

uktapzop
26. říj 2011

@lucille85
@twistinka123 I ten můj si to myslel! Dalo mi práci mu vysvětlit že dokud to není rok, nemá cenu nic řešit 😉 Ale stejně to vnitřně asi moc nebere, nakonec my ženský taky ne, že?

twistinka123
26. říj 2011

@uktapzop no já jsem zvědavá, od Vánoc holky budu stresovat s Váma 😀 zatím jsem v klidu a čekám, kdy dojde MS 😀 dneska jsem 26DC a až dojde budu štastná jak bleška, ale jinak od Vánoc at mi radši nechodí 😀

uktapzop
26. říj 2011

@twistinka123 To je dorbý paradox, prvně chceme aby už konečně dorazila a pak ji nechceme už vůbec 😀

twistinka123
26. říj 2011

@uktapzop no jo no 😀 to víš že se těším až se budeme snažit, ale nechci manžela nutit, když jsme se tak domluvili...aspon se budeme těšit pořádně 😀

lucille85
26. říj 2011

@twistinka123 @uktapzop no kam na to ti chlapi chodí?Taky pořád řikám, že to neni tak jednoduchý, ale dostává se mi pouze pokývání hlavou s blahosklonným výrazem "já stejně vím svý" 😝 trochu se obávám že až se podaří a budou // poletí ihned nakupovat LEGO 😅 Jo je to s nima sranda, že?

@twistinka123 ok, přestávám nervit a hážu na to bobek, když v půlce října nebude ms ani // tak půjdu za gyndr.do té doby Hurvínek!

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 koukám, že je to u všech chlapů hodně podobný.. když jsem ukazovala doma slabýho ducha (to jsme spolu byli asi 8 měsíců a bála jsem se jeho reakce) tak se mi dostalo odpovědi, že musíme honem dodělat barák, aby bylo kam dát postýlku=) a taky jsem se snažila vysvětlit, že to není jen tak, ale vypadá, že to docela i pobral 😀
každopádně jak psal někdo o pár příspěvků výše... taky se mu moc líbí tvorba potomka 😀 😀

lucille85
26. říj 2011

@dashyyy to je ale moc hezká reakce -)holt je praktickej. My jdeme o víkendu na návštěvu ke kamarádům mají 5týdenního chlapečka, tak jsem zvědavá jak se bude manželovi líbit 🙂 ale z dcerky bratrance byl naprosto odvařenej, to byla proměna jak blázen, jak se v minutě z velkýho "chlapáka" stane culící se rozněžnělej muž...dokonce pak říkal že holka by mu nevadila 😝 tak jsem odvětila, že to ať si zařídí s těma svejma šampionama, já že umim jen holky 🙂

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 to můj Matýsek je hrozně praktickej, ale aspoň jeden z nás=) včera se nám to hezky potvrdilo - hrozně foukal vítr a já měla strach, aby mi na auto nespadla popelnice a on mi na to odpověděl, že má spíš starost, aby nám to neodneslo střechu 😀 u nás má teďka přítelův brácha holčinku ale už jsou jí dva roky.. každopádně skoro každý víkend se s nima vídáme a je z ní úplně odvařenej až jsem z toho byla překvapená... u nás to prý musí být první kluk, kdyby bylo na výběr 😀 ale dostalo se mu stejné odpovědi, že to si musí vyříkat sám 😀

sedivka
26. říj 2011

@dashyyy me vzdycky ten muj rika, ze je prece jasny, ze mimono bude kluk 🙂)) Tak jsem na nej zvedava 🙂)))

dashyyy
26. říj 2011

@sedivka ono podle chlapů je všechno jasný jak facka 😀 😀

lucille85
26. říj 2011

@sedivka no jasně, všichni chtěj kluka a pak si je malá princezna otočí kolem prstu a jsou z ní celí pryč 🙂