"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
30. led 2012

@zzaneta Žany, to mě opravdu moc moc mrzí! ☹ Ale nezoufej, to se prostě stává! Můj doktor mi řekl, že šlo o takový mikro ranný potrat, ale je zvlástní, že se ti víc nerozjelo krvácení. Rozhodně na tebe budu myslet, ať je vše ok a vy si hlavně užijte dovču!

krista1
30. led 2012

@zzaneta Ahoj,tak to mě moc mrzí,že to takhle dopadlo,snad se tento měsíc zadaří,ono se říká,že když žena prodělá potrat,i když takový že o tom pomalu neví,nevím jak si to měla ty,jestli ty bolesti byly kruté,ale tvé tělo je nastartované na další těhotenství,tak snad už to dobře dopadne a miminko se pořádně uhnízdí v děloze a bude vše tak jak má být.Krásnou dovolenou si užij s manželem a hodně štěstí 😉

zzaneta
30. led 2012

@gabuli202 Děkuji Gábi 🙂 ono když si vezmu i první MS po vysazení, tu po prvním cyklu, taky nebyla nic extra, spise takove vetsi spineni, takze to by odpovidalo 🙂

@krista1 Díky Kristy.. taky si to říkáme a bolesti byly opravdu šílené. Včera jsme to obrečeli, dneska jdeme dál 🙂

zzaneta
30. led 2012

@barbulinka1 Ani nevíš jak moc si to užijeme. Děkuji i Tobě že jsi na mne myslela 🙂 Příště se udrží, to by bylo aby nebylo 🙂

Holky, budu i přes týden na netu, tak doufám že tu najdu nějaké nove // 🙂

heaven_angel
30. led 2012

@zzaneta To me fakt mrzi, drzela jsem palce usilovne.. ale je dobre, ze to berete s nadhledem.. hlavne si ted uzijte dovolenou, uprimne vam ji trosku (v dobrem) zavidim.. 🙂 Priste to vyjde, proste musi.. 🙂

petanevesta
30. led 2012

Ahoj děvčata, tak jsem dneska 13DC po vyvolané MS, ale tělo mi přijde, že pracuje opravdu podle toho původního špinění, co bylo od 5. ledna (to bych byla teď 26DC), protože i ovulace byla už min. týden, takže spíš očekávám menzes tak do 8 dnů. Moc tomu snažení, co se týká četnosti, tenhle měsíc nedáváme, tak radši teď ani nedoufám...místo, abysme včera měli romantiku, tak manžel čučel dlouho na telku a pak v noci ve dvě ráno začala číča zlobit a on ní vlítnul takovým stylem ,že jsem se bála, že jí něco udělal, tak jsem se naštvala a šla spát do obýváku 😒 ráno jsme spolu nemluvili, tak jsem zvědavá, co bude dneska, jestli mu došlo, že to přepísknul - já jsem byla v noci z toho úplně naměkko a říkala jsem si, jestli takhle jednou vyjede na dítě, tak nevím, jestli ho s ním teda vlastně vůbec chci - přitom je jinak fakt hodnej, ale když se nevyspí, tak je na ránu - přišel mi nepříčetnej, jak Dušek v Pelíškách, jak tam vyjede na to ho Holubový syna 😖

petanevesta
30. led 2012

@zzaneta Žanet, teď jsem pročetla poslední dvě stránky příspěvků z víkendu a moc mě to mrzí, že to takhle dopadlo ☹ určitě se ale hned zadaří uvidíš 😉

heaven_angel
30. led 2012

@petanevesta Peto, z toho si nic nedelej, urcite bude zas dobre.. ja mam cas od casu podobny pochybnosti, mame doma takovou malou Italii, ted uz se to ale docela zlepsilo a vim, ze muj muz je zlatej, i kdyz obcas se mu zatmi mozek a rika veci, co by fakt nemel.. A mame tri kocky, takze vim, o cem mluvis, kazdymu nekdy ujedou nervy.. 🙂 Neboj, u ditete to bude urcite neco jinyho.. 🙂 A treba to tentokrat vyjde i pres to, ze jste se tak casto nesnazili, to je zakon schvalnosti.. 😉

petanevesta
30. led 2012

@heaven_angel děkuju, už se mi omluvil, že mu ujely nervy, sice zatím jen po mailu, ale poznal to, že to přehnal...i mi právě psal, že se nemusím bát, že s dítětem to bude úplně něco jinýho....tak jsem ráda, doufám, že to večer završíme nějakým usmířením, a´t je doma klid 🙂 taky musíme číču tentokrát utahat nějakou hračkou, ať pak spí jako dudek 😀

heaven_angel
30. led 2012

@petanevesta tak vidis 😉 urcite to bude dobrej tata.. o kockach mi ani nepovidej, ty dve jsou zlaty, ale jeden z kocouru je tak hrozne zvedavej, ze uz mame solidne poskrabany nabytek, jak se musi dostat do kazdy skrinky a prozkoumat co tam je (a nejlip vse vyhazet ven), porad mnouka u dveri a nudi se.. nevim uz co mu koupit, aby se zabavil, previt jeden..

petanevesta
30. led 2012

@heaven_angel jsou to mršky, většina hraček se jim omrzí...tu naší teda nejvíc baví míček s rolničkou uvnitř, ale když to rozbalí v noci, tak to je taky dílo a nebo si ráda hraje s papírkem od tyčinky - to je pak levná hračka 😀 máme modrou britku v paneláku, tak se nudí celkem často, ale druhou kočku do páru už by manžel nerozdýchal 😀

heaven_angel
30. led 2012

@petanevesta no je fakt, ze ty nase maji taky nejradsi zmuchlany ucet z obchodu na hrani 😀 ono se rika, ze jedna nebo dve, to uz je jedno a ze se vic spolu zabavi.. my mame tri a stejne se nezabavi, zato kudy chodim, tudy musim vysavat chlupy, takze manzela docela chapu 🙂)

gabuli202
30. led 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem 13DC a byla jsem na prohlídce na gyndě. Řekla mi, že se tedy jednalo o miro ranný potrat a děloha je čistá a vaječníky jsou v pořádku. Jen říkala, že folikuly jsou zatím nižší, což znamená, že ovu zřejmě ještě neproběhla. Tak se modlím, že ovu ještě proběhne, když minulý cyklus byla až 27DC. Doufám ☹

barbulinka1
30. led 2012

@gabuli202 ahojka, tak to je dobře, že aspon děloha je čistá a hurá na další snaženíčko, neboj ted to musí vyjít 🙂 Jinak jestli chceš hlídat ovulku, tak si myslim, že by jsi fakt měla lepší měření teploty, pokud ji máš později, takhle těch testů musíš vyplácat strašně moc a ještě by sledovat, jak je ta čárka silná, nesilná, nevim mě by z toho asi jeblo a byla bych akorád nervní :(

gabuli202
30. led 2012

@barbulinka1 jo, jsem z toho taková nesvá, tento cyklus doměřím a pak uvidíme, doufám, že ovu se ještě dostaví, ale věřím, že ano, musí!

hanickaa.d
30. led 2012

@eficenka hele tak příště nafasují hadru a můžou ti za ty kecy pomoct 🙂

hanickaa.d
30. led 2012

@twistinka123 já si pamatuju jak jsme seděly holky z výšky a kecaly o životě a kámoška říká: No Hani a jak vy v létě, výročí svatby oslavíte někde na dovolené a já hmmm pojedem no...do porodnice....a už byly slzičky a panáky na stole 🙂 tak to člověka potěší

hanickaa.d
30. led 2012

@zzaneta žanetko mrzí mě to, kdybysme furt netestovaly, tak to ani nevíme co se děje x neděje v těle....ale šlo to tak to bude OK. Jinak doufám, že tvůj doktor ví, co máš za ne nemoc.

dashyyy
30. led 2012

@gabuli202 Gábi hlavu vzhůru já měla OVU taky až na konci cyklu mezi 24 - 28 a cyklus 35.. měření je jistější 😉

dashyyy
30. led 2012

@zzaneta Žanet to mě moc mrzí 😒 tak nastartovat a znovu však to by bylo aby to nedopadlo!!

eficenka
30. led 2012

@hanickaa.d 😀 to by tchán nechtěl nějakou hadru, musel by mít speciální drahý protipřilavý axtra absorbční utěrku 😀

gabuli202
30. led 2012

@dashyyy to jsi mě uklidnila, věřím, že ovu dojde, musí, mrška! Abych našla konečně ty // 🙂

eficenka
30. led 2012

jinak holky, dnes mi šéfová v práci nabídla zaplacení kurzu - 60 000 tis. je to kurz který má jen špička mojí profese... Jenže je to na celý měsíc v srpnu a celý měsíc v říjnu.... Tak uvidíme, buĎto se povede mimi a kurz nebude, nebo bude kurz 😉
Tak nebo tak se můžu těšit na oboje...

dashyyy
30. led 2012

@gabuli202 jen tak dál mám ráda optimistické pohledy.. však se dočkáš 😉 ale stejně radši snažilkujte pořád 😀 😉

eficenka
30. led 2012

@gabuli202 uvidíš Gabuli, OVU třeba ještě bude... NEbo se fakt počítá s tím, že 2krát do roka je anovulační cyklus u zdravé ženy... A Nebo ovu bude až zase později 😉 držím palce!

eficenka
30. led 2012

@zzaneta ahoj Žanet, hlavu vzhůru a načerpejte nové síly na dovolené.... 🙂

terulilinka
30. led 2012

@zzaneta Ahojky Žanet, tak to mě moc mrzí ☹ za mě - vyměň doktora!!! a užijte si dovču 🙂

terulilinka
30. led 2012

Tak jsem objednaná na 1.března :-/ dřív neměla volno, takže to stejně vychází po půl roce, tak snad se něco dozvíme..

misam
30. led 2012

@eficenka Ahoj, tak jak to jde? Mně se blíží termín MS a jsem z toho čím dáv víc nervozní. Pozoruju všechny možné (i nemožné 😀 ) příznaky MS nebo těhu (těhu tedy v lepším případě). No nevím nevím, na těhu se moc necítím. Dneska byla v práci kolegyně s mimi, tak jsem si ho pochovala a zatlačila přitom slzičku do oka ☹ .

misam
30. led 2012

@zzaneta Ahoj, tak jsem přečetla tvoje příspěvky .. ☹ . Ale třeba to ještě není ztracené. Každopádně si hezky užijte dovču, třeba to na ní klapne. 😀