"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

uktapzop
7. lis 2011

a už jste měly tu pistáciovou velkou? Nechci dělat reklamu, ale ta je luxusní!

wann14
7. lis 2011

@uktapzop jeste jsem na ni v obchode nenatrefila, ale vim o ni a mam na ni zalusk, urcite ji chci ochutnat 🙂 takze se tesim az si ji koupim 😀

hanickaa.d
7. lis 2011

@likvicka ahoj gratuluji a vítej mezi námi 🙂 prosím tě, který den cyklu jsi testovala?

dashyyy
7. lis 2011

@uktapzop ještě ne ale přítel ji strašně musí zkusit tak to se pro ni asi odpoledne někde stavím 😀

likvicka
7. lis 2011

@hanickaa.d no já jsem testovala 25. den cyklu, ale jsem překvapená že čárka byla tak silná. Budu zkoušet testovat dál a uvidíme. Ale asi zítra zavolám na gyndu a objednám se 🙂

lucille85
7. lis 2011

@dashyyy jojo jsem 3 DPO a tedka budu čekat co z toho bude 😀

a čokoládku miluju hořkou (70%) ale můžu i tu na vaření mňam 🙂

lucille85
7. lis 2011

@likvicka podle mě tě objednaj tak za dva týdny, aby už byla šance že uvidíš srdíčko 🙂

lili_h
7. lis 2011

@wann14 dělám ekonomku Veřejná správa a regionální rozvoj a je to docela v pohodě. Už mám za sebou prezenční studium magistra na pajdáku a musím říct, že na dálkovém ve Zlíně jsou na nás docela hodní a přihlížejí na to, že zároveň pracujeme a řada lidí má už rodiny. Bakaláře ekonomky jsem dělala v Brně a tam to bylo přísnější, zkoušky jsme měli normálně s prezenčním studiem, žádné úlevy, tak snad to ve Zlíně dotáhnu dokonce🙂

hanickaa.d
7. lis 2011

hm tak mě z těch vašich čokolád rozbolely zuby 🙂 Jinak já trávím v kuchyni ráda čas, ať je to pečení, vaření či cokoli s jídlem 🙂 cukroví peču tak 8 druhů, babičky už bohužel nemám, jinak bych taky nepekla. Dnes jsem koupila v Lidlu silikonovou formu na pralinky - manžel miluje čoko, tak kdyby měl někdo dobrý recept 🙂

lucille85
7. lis 2011

@lili_h tenhle obor jsem taky studovala na Bc. a pak na Ing. Regionální studia 😀

dashyyy
7. lis 2011

@lucille85 já dneska 8 DPO tak to držím pěsti ať nám to dopadne 😉 a hořkou čokoládu? bleeee=)

twistinka123
7. lis 2011

teda holky s tou čoko jste mi udělali chutě🙂 mnam! milka! mléčná!

lucille85
7. lis 2011

@dashyyy tak to seš o pět dní napřed, se máš, můžeš i zkusit už brzy test 😀 já si ještě počkám no...a hořká čoko je pro mě nej, ostatní jsou na mě moc sladký a takový nečokoládový... 😅

twistinka123
7. lis 2011

@lucille85 ty jsi jak moje mamka, když není hořká, tak žádná!🙂

jankaander
7. lis 2011

Holky asi dva týdny se snažíme,pobolívá mě bříško,spíš jako vaječníky,co to znamená?že se něco v bříšku děje,nebo jen změnou bez anti?Menstruaci po vysazení jsem již měla 4 dny.

lucille85
7. lis 2011

@jankaander možná ovu? zkus test pokud neměříš teplotu...

dashyyy
7. lis 2011

@lucille85 to jsem zvědavá jestli to dopadne nebo ne 😉

golymetr
7. lis 2011

@lucille85 můžu se přidat koukám že jsme stejně já jsem taky dnes 3DPO 😉 mrchu (ne)čekám příští pátek

twistinka123
7. lis 2011

holky když tady píšete o těch ovu testech, s jakými máte zkušenosti? zkoušela jsem 1 za 30kč a pak jeden za 150Kč....nevím do kterých jít🙂 ne že bych chtěla testovat stále, ale v půlce cyklu chci zkusit zda tu ovu vůbec mám...

golymetr
7. lis 2011

@twistinka123 já používala ovu testy teď měla jsem je tady z internetu byly to one step proužky stály jeden asi 15 kč obědnala jsem si jich 10 a byla jsem snima spokojená ovulku mi krásně ukázaly 😉

twistinka123
7. lis 2011

@golymetr děkuji za tip🙂

hanickaa.d
7. lis 2011

@jankaander mě taky hrozně bolelo břicho, večer v posteli jsem měla tlaky apo. tak nevím co to znamená

jankaander
7. lis 2011

@hanickaa.d já mám takové ty bolesti jako před menzes,ale ještě je brzy soudit,snažíme se dva týdny 😀

jankaander
7. lis 2011

Holky jaký test,myslím značka,pro ukázání týdnu těhotenství je dobrý?

dashyyy
7. lis 2011

@jankaander clearblue.. je teda trošku dražší ale ukáže to s přesností 😉

betka20
7. lis 2011

@wann14 no brala jsem ji 7 let, takze dlouho no :( ja vim, ze to muze trvat prave dyl, ale doufam, ze budu vyjimka a podari se to drive 🙂

jankaander
7. lis 2011

@dashyyy díky,tady u nás ho maj za 189kč,udělám si ho teprv až mi obyč ukáže dvě čárky

betka20
7. lis 2011

ty jo holky, jsem rada, kdyz vidim, ze nejsem jedina, ktera studuje literaturu a shani dobre tehotenske a ovu testy 🙂 mela jsem ze zacatku pocit, ze to moc resim, ale ted koukam, ze vazne nejsem sama 🙂
TAK AT MAME BRZY VSECHNY DVE CARKY 🙂

wann14
7. lis 2011

@lili_h tak na ekonomce moc nikoho neznam, jen Novaka, Popeska a Chovancovou... ja delala ve zline technolu ... urcite to zvladnes dodelat, myslim ze by to slo i s tehotenstvim ... tak drzim pesti at se vydari oboji 🙂

wann14
7. lis 2011

@likvicka no ty jo na to jak jsi brzo testovala, tak carka byla moc moc dobre videt, treba budou dvojcatka 🙂