"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

bassatorka
20. lis 2011

tak to je dobrý, včera jsem si koupila v práci k pití takouvé to drahé pití z aloe vera, abych jako pila něco lepšího a ted jsem se dočetla,že se aloe nesmí v těhotenství a ani při kojení vůbec užívat 😒 Ach jo připadá mi,že dělám všechno špatně.

pajiskazemlyna
20. lis 2011

@bassatorka Tak to není ..Jen jsi to nevěděla, to se stane .. hlavně že to není nic horšího a víš, z čeho to je ..
Příště už si aloe nekoupíš no :D

pajav
20. lis 2011

Ahojte 🙂 tak já už vím,proč mě to bříško tak bolí!! Nějak se totiž zase zvětšilo 😀 To je děs, že u některých to jde tak rychle!! Už dva dny mi je blbě a to důležité...už dva dny nekouřím,což je u mě nevídané 😀 Je to na dobré cestě,nemám na to totiž vůbec chut! A už jsem si koupila dvoje legíny 😉))) 😀

likvicka
20. lis 2011

Ahojky holky, už jsem tu dlouho nebyla a to proto, že jsem poslendí dobou tak strašně unavená, že bych jen spala, je to normální? No a blbě je i teda taky dost. Sice nezvracím, ale když si k některým jídlům jen přivoním, tak se mi obrátí žaludek. Věci, které normálně miluju bych teď za žádnou cenu nesnědla a věci co vůbec nejím, tak na ty ám chuť. Se z toho asi zcvoknu 😀

ange_de_la_morte
20. lis 2011

Ahojky holky, tak teď sem se vrátila z pohotovosti - zase mně chytl zánět močáku takže zábava - antibiotika ... zase ....

@bassatorka: pro jednou to miminku neublížilo a víckrát už si aloe nekoupíš 🙂 nedělej si s tím starosti, nemůžeš najednou vědět všechno 🙂

pajav
20. lis 2011

@ange_de_la_morte jujda,to znám..:-// přeji brzké uzdravení!! 🙂

jankaander
20. lis 2011

Tak dnes jsem 22DC,mám bolesti jako na menzes,tak jsem zvědavá kdy to přijde 😉

pajav
20. lis 2011

@jankaander držím palečky 😉

pajav
20. lis 2011

Včera jsem manželovi nadhodila téma jaké jméno 🙂 Tak si myslím,že v tom máme nakonec jasno, když kluk,bude po tátovi MILAN, když holka, bude to SÁRA 🙂))) A je to 😉

ange_de_la_morte
20. lis 2011

@pajav: děkuji 🙂 ... a jinak jména schvaluju 🙂 líbí se mi obě 🙂 a hlavně je fajn že jste se s manžou schodli 🙂

likvicka
20. lis 2011

@pajav ak to gratuluju, my se s manžou 100% neschodneme. Máme každý úplně jiné představy o jménu, mě se strašně moc líbí pro holčičku Amálie, ale to on nechce ani slyšet, tak budu muset zapracovat na city 😉

jankaander
20. lis 2011

@pajav díky a gratuluji 😉

luckawest
20. lis 2011

Dobrý večer, všem těhulkám gratuluji...🙂)) My s manželem se snažíme teprv patý měsíc..Ale nejvíc mě štve, že týden až čtrnact dní před menzesem jsem nafouklá, mám hlad, bolí mě břicho.. Stalo se mi to poprvé minul. měsíc a teď znovu..☹( Byli jsme na dovolené, tak doufám, že to vyjde 🙂))

jankaander
20. lis 2011

@luckawest tak snad ju,už by bylo na čase vid? 😉

luckawest
21. lis 2011

@jankaander To doufám, jsem ráda, že jsem našla toto fórum, jinak si o tom nemám ským promluvit..🙂))))) 😎

dashyyy
21. lis 2011

@pajav ahojky=) taky už máme jména Filípek a Adélka 😉 bez dohadování jsme se krásně shodli 😉 a s tim pupkem jsme na tom stejně jsem dost hubená takže je na mě všechno dost vidět 😒 a prcek dává dost zabrat sice už mě tolik nebolí břicho bývá mi trošku špatně celý den 😀

dashyyy
21. lis 2011

holky tak ještě přikládám pro zajímavost 😀 jsou zprava doleva 18. 19. a 20.11. dneska jsem netestovala protože mi dala ráno zabrat zubní pasta 😀

petanevesta
21. lis 2011

@dashyyy Tak to je krásný, pěkný kolejnice máš 🙂...doufám, že nám se taky zadařilo, trošku mě pobolívají prsa, ale nechci si dělat test dřív než má přijít MS a to bude tak za týden 😎

lucille85
21. lis 2011

Ahoj holky, zdravim Vás, omlouvám se za pomlku, ale bylo toho nějak moc...Díky všem co na mě myslíte a držíte palce. HCG z pátku bylo 119, takže roste zatim dobře, což ale stále nic neznamená. Ve středu mě čeká další odběr a utz, to už by mělo být snad vidět, kde to je. Bříško mě pobolívá, špinění trvá, i když už trochu míň, a šíleně mě bolej prsa...Bohužel vyhlídky nic moc...všem přeju ať // stále sílí a jste v pořádku, případně ať se brzy zadaří!

dashyyy
21. lis 2011

@petanevesta držím pěsti 😉 !!!

dashyyy
21. lis 2011

@lucille85 ahojky, už jsme se tu bály, co s Tebou je tak dobře, že píšeš... jak to myslíš, že vyhlídky nic moc? snad bude všechno v pořádku

lucille85
21. lis 2011

@dashyyy no ta sliznice byla v to úterý jen 3mm takže asi neni moc šance že by to bylo v děloze...i když našla jsem někde že nějaká holka otěhotněla i se 4mm...Ale moc to nevidim, to špinění taky nevěstí nic dobrýho...Ale dík za podporu, snažim se na to moc nemyslet, stejně s tim nic neudělám ☹

twistinka123
21. lis 2011

@lucille85 drž se a myslíme na tebe dál!!!

petinkas
autor
21. lis 2011

@lucille85 držíme všechno, co máme!

mirus84
21. lis 2011

Ahoj holky, taky jsem s početím měla problémy a nyní jsem v 6tt 😎 Pomohlo mi shodit 6kg, cvičit a jíst pravidelně a zdravě. Ale na každého možná funguje něco jiného...Hodně moc štěstí všem a co nejdříve ty dvě vysněný // 😉

aluskaasimon
21. lis 2011

@lucille85 Taky moc drzim pesti, drz se!

Ja dneska testovala a bohuzel test negativni, tak treba priste. Ach jo. 😒

petinkas
autor
21. lis 2011

Ahoj holky, jinak zdravím z práce. Já jsem dnes 33 DC, prsa bolí pořád, ale špatně mi naštěstí ještě není. Dnes jsem volala k dr. a jsem objednaná až na 29. 11., aby prý bylo něco vidět.. Jenže jsem v práci zjistila, že ten den máme zrovna poradu a jindy odpoledne se tam nedostanu ☹. Mám se přeobjednat až na ten další týden - tzn. 6. 12.? - není to moc pozdě? První den poslední MS byl 20. 10. Díky za radu

mirus84
21. lis 2011

@petinkas Ahojky, já jsem poslední menses měla 11.10. a k doktoru jdu až 1.12., takže si myslím, že by to mělo být naprosto v pořádku. Chápu, že v práci občas dělají problémy, já jsem tlumočnice a jsou chvíle, kdy to beze mě "nejde" 😖

luckawest
21. lis 2011

Taky mě to mrzí, že na testu nic nevidím a pak přijde ms.. Už je mi blbý i o tom někomu říkat, že příznaky jsou, ale nic ztoho.. Spíš si myslím, že si to tělo u mě vytváří samo.. Před svatbou jsme se báli otěhotnět a teď to nejde... Klaním se těm, co to nevzdávaj po race a více letech 🙂)) Také jsem začla cvičit a jíst víc ovoce, tak uvidíme...🙂))

bassatorka
21. lis 2011

@lucille85 ahoj budu držet pěsti at v pátek víš víc a dobře to dopadne.