"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
21. lis 2011

@twistinka123 jo jo je to tam, moc moc děkuju 🙂

twistinka123
21. lis 2011

@barbulinka1 není za co vůbec

pajav
21. lis 2011

@twistinka123 moc se mi to čtení líbí 🙂)) Přečetlla jsem si,co sebou do porodnice..nafukovací plavací kruh? To jako fakt? 😵 😵 😵 😀 😀 😀 Slyším poprvé..budu muset koupit 😀 😎 Jinak mám přejít k vám jo? Že bych dojížděla? 😅

pajav
21. lis 2011

@barbulinka1 tyy jo,tobě aspon něco řekl 😒 ☹ Ten můj? Nic..jen "potvrzuji těhotenství,přijdte příští týden" já už k němu nechciii! Každej má vždy úžasné vzpomínky na první vyšetření a dobré dojmy z pana Dr., já nemám ani jedno..tak myslím,že jsem rozhodnutá,že přejdu k jinému. Všechny kamarádky ty své chválí,to já říct nemůžu.

twistinka123
21. lis 2011

@pajav tak na todle bych nedala 😀 jdeš tam rodit a ne plavat 😀

barbulinka1
21. lis 2011

@pajav No něco jo, ale je opravdu ještě brzo, víc ve středu na krvi a za 14 dní, to bude doba :( ještě to s ním zkus tedka jdes ve čtvrtek ne ? a pak uvidíš a třeba najdeš lepšího 🙂 zajímalo by mě, kdy je asi tak vidět srdíčko ? to si pak oddechnu nejvíc, ted jsem taková pořád nesvá, ale jsem štastná, že je tam, kde má být bublinka 🙂

barbulinka1
21. lis 2011

@pajav jo jinak teta v tom kruhu seděla po porodu, nebolelo jí to nastřižení nic, když seděla v nafukovacím kruhu 🙂

hanickaa.d
21. lis 2011

@pajav Paji ke komu chodíš? Já roky chodila k MUDr. Sýkorovi v Přerově a byla jsem moc spokojená.

petit.a.nge
21. lis 2011

@pajav : já mám úžasného pana doktora v Olomouci, pokud by jsi chtěla můžu ti dát na něj kontakt. Z Přerova to nemáš k němu tak daleko, já k němu jezdím od Prostějova,ale byla bych ochotná jezdit i dál. 😉

ange_de_la_morte
21. lis 2011

@pajav: tak přeju dobrou volbu doktora - já jsem tež hledala dlouho než jsem našla doktorku která je fakt fajn, sice to mám asi 35 km ale co už ...

Tak holky dneska sem 2DC a na antibiotikách k tomu - ovšem chutě na snaženíčko já i manžel obrovské .... ach jo ....

jankaander
21. lis 2011

@ange_de_la_morte já jsem dnes 23DC a pomalu nás to denní snažení přestává bavit,furt člověk myslí na to,proč to dělá a to je na prd,ale vymyzat z hlavy to je těžký ☹

sedivka
21. lis 2011

@jankaander zas to neprezente 🙂 kazdy den to stejne nema efekt a jlavne vas to musi bavit. Ne to delat na povel, ne?🙂

wendak
21. lis 2011

zdravím, mám na vás holky menší prosbu nebo tedy spíš dotaz. MS mi skončila 14tého, teď v sobotu jsme měli sex a dnes jsem ráno zjistila, že krvácím :/. Před měsícem a půl jsem vysadila HA, že se budeme snažit 🙂. Nevím co se děje a mám trochu obavu, zda nezajít na gyndu nebo je to normální... Nesetkala jste se některá s tím? Díky

sedivka
21. lis 2011

@wendak zavolej svemu doktorovi. Ten ti odpovi nejlepe

wendak
21. lis 2011

@sedivka asi si tam raději ráno zajdu... díky

sedivka
21. lis 2011

@wendak normalni krvaveni tyden po skonceni MS neni... Ale neboj, treba to mas jen rozhozeny 🙂

jankaander
21. lis 2011

@sedivka no právě,jenže já neumím hlídat ovu ani nic jiného,proto to zkoušíme furt,nebaví nás to proto,že naše malá lady spí u nás v posteli a my musíme vedle potichu a na zemi,super podmínky 😒

jankaander
21. lis 2011

@wendak já měla menzes 17.10. pak jsem přestala ve čtvrtce brát anti a hned 30.10. jsem to dostala znova,ale jen na tři dny 😉

trolleey
22. lis 2011

Ahojk holky, honem mi všechny řekněte, že blbě nevidím!!! já tomu nerozumím. Ten test jsem si dneska udělala jen tak, aniž bych tušila, co tam na mě koukne! každý měsíc jsem měla příznaky těhotenství a nikdy mi test neukázl // a tento měsíc jsem necítila absolutně nic, ani mě nic nebolelo, ani mi nebylo špatně, a dokonce jsme se s manželem ani tak moc "nesnažili" protože nebyl moc čas... Holky moje,.. vidím dobře???? jsou tam opravdu // ??????? já tomu pořád nevěřím, jak jsem si to ráno udělala, a ukázaly se tam dvě, tak jsem se začla strašně moc třepat a srdce mi mlátilo jako by chtělo vyskočit!!!! honem jsem letěla vzbudit manžela, ať se na to podívá, jestli blbě nevidím! 😀 😀 holky, co mám teď dělat? hned volat doktorovi? nebo za jak dlouho? já tomu vůbec nerozumím.. jsem z toho paf... 😕 😀 ale jsem šťastná!!!!!!! 🙂 🙂

luckawest
22. lis 2011

@trolleey Tak to hodně gratuluji, je tam vidět pěkně... 🙂)))

trolleey
22. lis 2011

@luckawest moc děkuji... já jsem z toho úplně vedle.. 😀

luckawest
22. lis 2011

@trolleey Jinak by\ to ani nešlo 😅 , tak jen hodně štěstíčka, ať je vše v pořádku.. Jinak já mám taky 2 měs. příznaky a pak MS přilítne.. Už ji zase čekám...🙂))

trolleey
22. lis 2011

@luckawest ono na tom asi fakt něco bude, že když na to člověk tak nemyslí, tak to jde snadněji... My jsme to s manželem tento měsíc fakt tak nějak neřešili.. sama to nechápu, že jsou na testu // je to fakt náhoda...
a jak dlouho se snažíte vy? my od srpna.. no v srpnu jsem přestala brát HA.

luckawest
22. lis 2011

@trolleey Mi s mužem už od června, ale příznaky jsem měla již v říjnu.. I jsem měla ducha na testu a pak nic.. Do října mi bylo jedno kdy otěh., ale teď už chci aby to přišlo 🙂) snažím se na to nemyslet, ale je to těžký, všichni okolo nas maj mimčo nebo čekaj a má sestra otěh. hned po vynechání antikon., tu já ale neberu..

trolleey
22. lis 2011

@luckawest tak to přijde taky brzo. Ty jsi psala, že čekáš MS.. tak třeba už nepříjde.. 🙂 budu moc držet palečky!!! dělala sis testík?

luckawest
22. lis 2011

@trolleey Nééé, po minulém měsici jsem to dostala až po cca 15 dnech, kdy jsem to měla dostat a utratila za spoustu testů.. Upřímně se bojím zklamání.. Radši si říkám, že už to dostanu🙂))..

luckawest
22. lis 2011

@trolleey za palečky děkuji, taky držím, ať je mimi a ty v pořádku a pohodě...🙂

trolleey
22. lis 2011

@luckawest to znám,.. já jsem za testy taky utratia mraky peněz.... určitě vám to teď vyjde!!! 😉
a děkuji. 😉

luckawest
22. lis 2011

@trolleey Doufám 🙂))))

dashyyy
22. lis 2011

@trolleey GRATULACE!!!! to se nám to tady hezky množí... holky to bude srazík jako hrom 😀 já měla pozitivní testík v pátek a dneska týden a den zpoždění a budu volat dr tak uvidím... taky si zavolej za to nic nedáš 😉