"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav U mě už taky lepší, tedka dva dny skro vubec a tedka večer zase ale už jen tak dvakrat a neni to silny, tak snad je to ok a píchá mě u pupíku teda 🙂 Já mám totiž i zácpu, tak si myslim, že je to i tim trochu, ale doktor mi už něco napsal, tak zítra začnu polykat sirup a snad to bude ok 🙂 opatrujte se 🙂

pajav
24. lis 2011

@barbulinka1 taky mám zácpu a v noci křeče, nafouklá...děs běs 🙂 taky se opatrujte 😉

likvicka
24. lis 2011

@barbulinka1 neboj určitě se dočkáš. Naši byli dojatí. Až jsem začala brečet i já ☹

likvicka
24. lis 2011

@karlitta děkuju 🙂 a držím pěstičky ať to vyjde. Je to nádherný pocit 😉

petanevesta
24. lis 2011

@likvicka jéé to je krásný... my jsme taková dojímací rodina, tak taky doufám, že bude brzo co oznamovat 🙂

bassatorka
24. lis 2011

Ahoj holky,já to včera řekla našim a dnes jsem koupila hrnečky "pro babičku" a "pro dědečka" pro manželovi rodiče. Těm to půjdeme říct až bude mít manža volno a bude chvilku doma. Těším se na reakce.

Jinak holky už máte krásné fotky z UTZ záávidím.

ange_de_la_morte
24. lis 2011

Ahojky holky, mi dneska nastal tvrdý pracovní režím, takže až do Vánoc mám jen 3 dny volna a jinak makám :/ tak se obávám že nebudu mít moc času se tady ukázat

jankaander
24. lis 2011

Holky,jak nejlépe tedy kdy dělat ovu testy po skončení MS a jak sexovat? 😉

barbulinka1
24. lis 2011

@likvicka Jeee, tak to je krásný 🙂 My si to necháme až pod stromeček, i když nevim jak to budu skrejvat ještě měsíc, ale klidná budu až uvidim blikat srdíčko 🙂 Užívej si to a opatrujte se 🙂

barbulinka1
24. lis 2011

@pajav Přesně tak , jsem jak balon hlavně v noci, hrůza 🙂

karlitta
24. lis 2011

@jankaander ja je začala dělat zhruba od 11 dne po MS,každý den a ovulka mi přišla 14 den (podle testů),ale já mám pravidelnou MS co 28dní.Jsem teď 13DC a podle ovulačni kalkulačky to máme zkoušet 11-18DC.

jankaander
24. lis 2011

@karlitta já to právě ted poprvé od vysazení dostala po 25 dnech a jedna kalkulačka mi ukazuje že od 1.12 a druhá od 4.12 budu mít jen 10 ovu testů,tak nevím jestli do toho 1.12. máme zkoušet denně a od 1.12. dělat testy 😉

karlitta
24. lis 2011

@jankaander já jsem se ty první dny testovala ob den a jakmile se mi blížily pravděpodobné dny ovulace tak každý den.První dny byla jen jedna čárka a pak už se postupně ta druhá zesilovala až byla stejná jak testovací.

jankaander
24. lis 2011

@karlitta to je dobrý,já četla,že slabá znamená po ovulaci a nemá to už cenu.Nám se to ted nepovedlo asi proto,že ten týden co jsem zřejmě měla ovulku,měla manža noční a přes den při dětech nebylo kdy a tak sme to asi prošvihly ☹

dashyyy
25. lis 2011

@pajav krááááásný!!!!!!!!! já už taky tak strašně moc chci 😀 a jak Ti jinak je? U nás včera začalo bulící období nevim co to je nejsem zvyklá být takhle naměkko ale všechno mě rozhodí až do pláče 😒 ale břicho a zvracení ustoupilo 😎

dashyyy
25. lis 2011

@bassatorka @pajav @barbulinka1 a @likvicka holky je až neuvěřitelný jak mě vždycky uklidní, že si tady můžu počíst jak jsme na tom stejně 😀 taky to necháváme rodičům pod stromek pro moje rodiče a nevlastní maminku to bude první vnouče tak jsem zvědavá trošku mám obavu z táty co na to řekně je to takovej ten ,,tvrďák" co nedává city hned najevo ale věřím, že bude rád a už jim to chci hrozně moc říct 😀 a už mi zase tečou slzy.. no jak blázen 😀

bassatorka
25. lis 2011

My tam půjdem s těma hrnkama už asi dnes. Jelikož dělám v Kauflandu a tam to vědí všichni proč mám neschopenku je velká pravděpodobnost,že by se jim to dostalo od někoho jiného dřív než od nás 😒
Taky si asi všimnou proč nechodim do práce. Ted už bylo našmi divný ,že mám 4 dny volna :D
Jo a jinak pro pobavení. dneska mi přes noc pes rozkousal brýle. Asi 3 měsíce nové. No já myslela,že jí zakopu.Sviňucha.

likvicka
25. lis 2011

@barbulinka1 já už jsem na UTZ srdíčko viděla. Byl to mazec, fakt nádherný pocit. 😉

pajav
25. lis 2011

@dashyyy ahoj,je mi pořád špatně :-/ A skoro každou noc už chodím na malou, dřív jsem nikdy nechodila. Bříško už mě taky moc nebolí, jen bradavky mám hooodně citlivé! A čištění zubů mi dělá špatně,nadavuju se a to se mi vůbec nelíbí 😀 Jinak u mě bulící období zatím není..nebo jsem to nezaregistrovala 🙂)

pajav
25. lis 2011

@likvicka mě ho pan Dr. ani neukázal ☹ jen řekl že má srdeční ozvu,že je vše v pořádku..ale nic jsem neviděla..ale měla jsem i tak radost 🙂

likvicka
25. lis 2011

@pajav jj to věřím. Mě ho Dr, ukázala a bylo to celkem dobře vidět. Byli tam takové vlnky které se ztlumovali a zesilovali. Bylo to moc moc krásné. Manža byl nadšený a chce jít příští měsíc s námy 🙂

jankaander
25. lis 2011

Hezký den všem,dnes jsem 3DC,už se těším až to zkončí a budem pokračovat 🙂

petinkas
autor
25. lis 2011

Krásné ranko, děvčata, moc Vás všechny zdravím. My bychom to rádi taky oznámili o vánocích, ale budu asi 9 tt + 4. Což ještě není po prvním trimestru. A bojím se, aby to bylo všechno v pořádku.

@dashyyy do 6. je šílená doba, viď? Chtěla bych tu bublinku už vidět a hlavně vědět, že je všechno ok.

Jinak jdu dneska jedné naší třídě na stužkovací večírek, v práci to samozřejmě nikdo neví, tak musím vymyslet nějakou záminku, proč nepít a hlavně i ten přípitek (jedu s kolegyní, takže ani řídit nemusím).

dashyyy
25. lis 2011

@petinkas já si vymyslela pro kámošky výmluvu, že mám problémy se žaludkem, beru prášky a dr mi zakázala pít.. tohle měla kamarádka, že jí to dr zakázala kvůli žaludku... takže docela dobrý 😀 a do toho 6. je to doba ale už se mnou půjde přítel hrozně se chce angažovat úplně na všem tak jsem ráda, že mě drží 😉

petinkas
autor
25. lis 2011

@dashyyy u mě to bude složitější, protože kolegyně o mně ví skoro všechno 🙂, takže žaludek by u mě takhle narychlo nešel, ale teď mě napadlo, že řeknu, že budu muset ještě večer někam odvést (či vyzvednout) manžela..
Pořád si říkám, že to do 6. uteče, ale neskutečně se to vleče 🙂

jankaander
25. lis 2011

Taky přemýšlím o tom,že nejbližším těhu až budu oznámím až po prvním trimestru,aby byla jistota,ale jak se znám tak to nevydržím,ale vy holky budete první 😉

dashyyy
25. lis 2011

@petinkas tak to je potom těžší 😉 u mě to je ještě těžký s kouřením.. skoro jsem přestala jen když jedem k tchýni tak si zapálím, proto tý by to bylo hned jasný 😀 ono nám to uteče neboj, ale už aby to bylo 😀

petinkas
autor
25. lis 2011

@dashyyy Jo tak to já mám s kafem 😀.. ale řeknu, že už jsem třeba 2 měla ve škole, tak proto si dám čaj 🙂..

aluskaasimon
25. lis 2011

Ja taky premyslim, az se jednou zadari, kdy to oznamime babickam a dedeckum a sestre ( pac jsme si dost blizko) 🙂 Tezko to budu tajit, kdyz se me nasi a segra ptaji skoro co tri dny. 😀 Nejaky napad jak to nerict ale nelhat?

jankaander
25. lis 2011

@dashyyy ty kouříš?