"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
30. led 2012

@misam a na které stránce si to vyplňuješ? Hele, je tu i skupina grafy BT , tak tam zkus ten svůj hodit 😉

misam
30. led 2012

@eficenka už na to koukám, že to zkusím překlepat 😀 já to dělala na fertilityfriend

eficenka
30. led 2012

@krista1 jj, je to womenzone 😉 Jojo, s dětima v práci je to namáhavý, hlavně když mám i skoro roční děti tak si ani neuvědomují že nesmí okolo sebe kopat atd... Ale uvidíme, kdyžtak pojede kolegyně 🙂
A já si kurz udělám po rodičovský (plánujeme tak 3 děti) a když to vyjde, tak za 10 LET 😀 😀

krista1
30. led 2012

@eficenka tak snad ti to všechno vyjde,3děti,no to bych chtěla taky,ale asi budu ráda za jedno,doufám,že aspoň to jedno.Jinak ten graf jsem zkoušela překopírovat,ale nějak mi to nejde ☹

krista1
30. led 2012

@eficenka tu skupinu grafy BT najdu kde?Já jsem to na tom womenzone nenašla 😒

eficenka
30. led 2012

@krista1 skupina grafy BT je tady na MK 🙂 hledej tady ve fóru 😉 Asi jsem to blbě napsala!

misam
30. led 2012

@krista1 taky jsem to chvíli hledala...je tam záložka s názvem Teplota

misam
30. led 2012

@eficenka Tak jsem si dala tu práci a přeťukala to do womenzone 😀. Má teda lepší orientaci, tak budu vyplňovat tady 😀 😀. Grafy se tentokrát shodly 😀 😀. Ale vážně mám jiné grafíky, kde je zaznačena ovu až další den po nejnižší teplotě. 😀

eficenka
30. led 2012

@eficenka
@misam @krista1
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/grafy-bt/

kde holky probírají co kde znamená ve grafu....
Jinak na womenzone si píšete teplotu do kalendáře, kliknete na den a tam zadáte teplotu 😉

krista1
30. led 2012

@eficenka no našla jsem si o tom i na womenzone,takže tam nepůjdu.Jen jsem se na to chtěla zeptat,když se tady probírá všechno.

krista1
30. led 2012

@misam tak snad se v tom teď zorientuješ 😉 no snad se nám to podaří...já sem chodím docela často,ale vždycky zapomenu na to,co jsem s kým probírala.No to je ta moje přeplněná hlava vědomostma 😀 Teď mám ještě zkouškové...dneska jsem nedala jednu zkoušku a musím se ještě učit,vůbec se mi nechce...ale už jen dvě...pak do toho to měření a práce...a pořád něco,člověk neví,na co myslet dřív 😀

eficenka
30. led 2012

@krista1 když budeme tady vědět, tak poradíme 😉

misam
30. led 2012

@krista1 jo to jsi vlastně psala, že máš to měření problematičtější kvůli směnám. A co studuješ?

krista1
30. led 2012

@misam vošku ekonomika podniku a management a teď mám celkem problém s jedním předmětem,totiž kvůli směnám jsem tam nechodila a měla jsem málo zápisků,no tak si musím půjčit sešit od známé a už to dám a ten druhý předmět jakš takš,jen musím něco vypracovat,no na poslední chvíli to jsem celá já 🙂 Máš dobrou pamět,jo dělám na směny.Chtěla bych časem dělat v kanclu,no jako ty...sice nevím co děláš,ale psala si něco o kanceláři 🙂

krista1
30. led 2012

@eficenka to jsem moc ráda,taky proto tu chodím,pokecat si a na rady... 🙂 doufám,že tady ta stránka bude tento rok plná těhulek a že to budeme taky probírat,už ať se zadaří mít // 😉

misam
30. led 2012

@krista1 tak to jsi šikovná. Já bych při práci na směny asi nebyla schopná vůbec fungovat, natož si ještě něco vtloukat do hlavy 🙂.

eficenka
30. led 2012

@krista1
@misam

taky doufám že jednou tahle diskuze bude jen maminek a nebo těhulek... Hodně holek už tu má pěkný bříška a my pořád čekáme 😉

pajiskazemlyna
30. led 2012

Ahojky holky (všechny budoucí maminky - i ty, co už máte v bříšku miminko i my, co ho tam brzy mít budeme) 😵
Jakpak se dneska máte?
Já měla docela volný den, tak jsem měla hodně času na přemýšlení a to jsem neměla dělat 😀
Zase mi bylo chvíli pěkně úzko z toho, že se nedaří a že je určitě něco špatně a tak ..
Ale pak přišel přítel a ten mě uklidnil, že jsme ještě mladíci a určitě se nám to brzy podaří .. A taky, že určitě budeme mít jednou dům plný dětí a tak .. no krása, co vám budu povídat .. 😵

Jinak já jsem dneska 12DC, tak uvidíme kdy přijde ovu (snad vůbec) .. 🙂

BT neměřím, prdím na to a uvidíme, třeba to takhle bude lepší a podaří se ..

Jinak vy čerstvé těhulinky - nezapomínáte nějak fotit bříška ??
Mějte se zatím kráásně, snažilkám brzké // !

misam
30. led 2012

@eficenka @krista1 No jo...kéž bychom už i my diskutovaly s miminkama v pupíkách 🙂. @eficenka my se ortel měsíce ledna dozvíme už během pár dní, že.

krista1
30. led 2012

@pajiskazemlyna opravdu se všechny dočkáme,věřím tomu,snad to není tak na tom světě nespravedlivé,každá si to zasloužíme.No taky se divím,že holky neposílají fotečky jak jim rostou bříška,vždyť je to krásné.
Tak to máš skvělého přítele a má pravdu,brzy se to podaří // 🙂

eficenka
30. led 2012

@misam pořád chci už zkoušet TT, ale říkám si, že 8DPO by se mohlo něco objevit, ale mám i strach...
Zkusím až v neděli 5.2. teda pokud to vydržím!

krista1
30. led 2012

@misam no to já si ještě počkám,ale myslím si,že je tu šance,že aspoň jedna z vás by mohla být...nebo radši obě,když už....já teda nevím,pořád čekám,že se dozvím jestli mám vůbec ovulku,tak až to budu vědět,tak budu zase o něco klidnější 🙂 A hlavně se těším teda na únor kvůli tomu,že mi zkončí zkouškové 😀

pajiskazemlyna
30. led 2012

@krista1
Já vím, za chviličku se tahle naše diskuze bude hemžit samými těhulkami a na to já se strašně těším !!!! 😵
Držím moc palečky, aby to vyšlo brzy i vám a abyste se brzy mohli radovat ze // 😵

krista1
30. led 2012

@eficenka vydrž,ať nejsi zbytečně zklamaná 😉 Kdy to máš dostat?5.2.?Jestli jo,tak ještě počkej...jsou to zbytečné peníze za testy a taky zbytečně se stresuješ...vím jaké to je,ze začátku jsem to taky furt dělala a bylo to na nic a ještě jsem byla víc ve stresu 😖

krista1
30. led 2012

@pajiskazemlyna jj,taky se na to těším,to tu nejspíš budu od rána do večera,protože budu muset nastoupit na nemocenskou,vzhledem k tomu,že dělám ve fabrice 😒

pajiskazemlyna
30. led 2012

@eficenka
8DPO je opravdu hrozně brzy, to se ukáží // málokomu, vydrž do té neděle, přeji ať tam jsou krásné dálnice ! 😵

eficenka
30. led 2012

@krista1 jj, 5.2. by měla přijít MS, tak vydržím 😉 NEjvíc je mi taky líte těch peněz - i když mama testy tolik nestojí, ale přece... Navíc jsem dala manželovi poslední 2tt a řekla mu, ať mi je dá až v sobotu večer, že v neděli budeme testit 😉 Teď se neustále vyptává jak se cítím a jak vypadá BT 😀

misam
30. led 2012

@eficenka Jsem taky 8 DPO 😀. MS očekávám 7.2. testovat chci nejdříve 12.2. pokud ještě test bude potřeba. Nechci být pak zbytečně zklamaná.

eficenka
30. led 2012

@misam třeba to dopadne //, přála jsem si to pod stromeček, tak to třeba Ježíšek na Vánoce už nestihl 😀
Já zkusím testnou v den očekávané MS, max. den po - pokud teda mrcha nedojde 😠

misam
30. led 2012

@eficenka já jsem si to taky přála pod stromeček. Už jsem si bláhově představovala, jak to budu oznamovat, a ono nic. Nevadí, teĎ nebo příště to vyjde. Já jsem zatím vždy nevydržela, testla jsem a další den přišla MS. Tak teď už se budu víc držet...doufám 😀.
Holky končím, manžel potřebuje něco kutit na PC. Hezký večer a trvalé vysoké bazální teploty přeju 😀 😀