"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka Evi klídek, určitě to bude dobrý 🙂 Je dobře že máš neschopenku hned od začátku, paní doktorka ví co dělá 🙂 A penízky došetříte, věřím tomu. Jaké to je být doma? 🙂 aspoň budeš stíhat číst příspěvky 🙂

krista1
10. únor 2012

@eficenka Ahoj Evčo,neboj,všechno bude v pohodě,neboj.Vši určitě nemáš,to by si poznala,že by tě svědila hlava 😉 Já jsem je teda měla dvakrát v životě a je to mazec 🙂 Jednou ze základky a jednou z nějaké pařby,no ale naštěstí,jsem se nemusela stříhat a vyčesala jsem je.No ale nic příjemného.Hlavně ať je mimi v pořádku a brzo vidíš srdíčko,kdy jdeš na další kontrolu?Jinak u mě už proběhla ovulka a v ten den jsme se snažili,ale jedna holka mi psala,že je šance na oplodnění 1:6 tak nevím...no uvidím na konci měsíce,jestli ta mrška dorazí nebo ne.Ale moc tomu nedávám.Tak se opatrujte s miminkem a hlavně,ať všechno probíhá tak jak má 😉

krista1
10. únor 2012

@maybay Ahoj,Žanetka má pravdu je to tak 15% ze zaplacených úroků,takže si najdi si kolik ste zaplatili na úrocích za rok a vynásob to 0,15 a to už ti ukáže.

krista1
10. únor 2012

@harley26 Ahoj,tak co byla sis koupit ty ovu testy?

eficenka
10. únor 2012

@zzaneta no taky si myslím, že to nějak zvládneme... Je to ale teď "hrozný" být pořád sama doma - přemýšlím, poklízím, no to chci vidět jak to 9.měsíců sama zvládnu...

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka Myslela jsem si to, je to dlouhá doba, ale věřím že si něco najdeš 🙂

eficenka
10. únor 2012

@krista1 jojo, zatím nic nesvědí, ale je to teda jedna rána za druhou !
NAvíc od 20.2. až do 30.4 nám mají dělat nový výtah... bydlíme v 7 patře 😀 😀 tak to jsem zvědavá....
Zatím se cítím v pohodě, jen v noci mě silně píchlo v břišku, ale žádní špinění...
Na kontrolu půjdu asi příští pátek nebo to další pondělí....
Kristi, třeba to vyjde, třeba ne! hlavní je, že ovulaci máš a tudíž za pár měsíců se to povede na 100%, věřím tomu!

krista1
10. únor 2012

@eficenka to bylo určitě roztahování dělohy,to tak holky mají na začátku těhu.Jo díky moc,taky doufám,že se to povede,musí 😉 A co ti vrtá hlavou,jako to,že budeš muset chodit tolikatery schody,to se ti nic ani miminku nestane...neboj...trochu pohybu ti ani miminku neuškodí. 😉 Jo tak to ty vši teda vůbec nemáš,ono se to projeví hned,co vím já a mám zkušenosti,byla jsem na akci a tam jsem se objímala s týpkem a druhý den mě svědila hlava a bylo to 🙂

krista1
10. únor 2012

@eficenka Evi neboj,zvládneš,přinejhorším si pokecáš s námi,tady vždycky někdo je,takže nudit nebudeš,neboj 😉

eficenka
10. únor 2012

@krista1 no zatím mě fakt nic nesvědí... Tak to nic nebude... Jen mě manžel nechce nechat ty schody chodit 😀 prej takový otřesy a sedm pater 😀 😀
Jo, budu si muset najít nějakou zábavu, hry, luštění křížovek, asi se vrtátím k pletení ponožek, můžu zkusit i světříky... No uvidíme, teď budu mít mooooooc času...

krista1
10. únor 2012

@eficenka no pletení není vůbec na škodu,navíc můžeš uplést svetříky pro mimi,to je jedno třeba nějaké neutrální barvy,ať to může nosit holčička i chlapeček,stejně až porodíš,tak bude brzo zima,najdi si třeba i čepičku jak se plete nebo udělej šálu...to já bych teda chtěla,že až budu těhotná,tak budu plést,ale ještě mi s tím bude muset pomoct mamka,já teda nevím jak se plete svetřík,vždycky jsem pletla jen na panenky barbie 😀 😀 Křížovky taky nejsou špatné

krista1
10. únor 2012

@eficenka anebo si stáhni filmy,čti si knížky...no je toho hodně,jak se můžeš zabavit 🙂

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka To zní dobře 🙂 Trochu závidím, ale v dobrém 😉

eficenka
10. únor 2012

@krista1 😀 já vždycky pletla jen šály nebo ponožky... Na radu na světříky a kalhoty budu muset k babičce.... JOjo, sleduji zoufalé manželky - asi si je stáhnu od 1.série a budu koukat a koukat.... 😀
Budeš jednou skvělá mamina, hlavně hlavu vzhůru a ono se to někdy podaří!

eficenka
10. únor 2012

@zzaneta tak na nějakej ten měsíc bychom si to pak mohli vyměnit 😉

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka Hihi, to asi nepůjde, ale bylo by to fajn 🙂 Je fakt že 9měsíců je dlouho. Kdy máš termín porodu?

krista1
10. únor 2012

@eficenka jo díky,ty určitě budeš taky skvělá mamka...no tak si zajdi za babičkou a třeba ti s ní těhotenství uteče jako voda,kámoška taky trávila čas s babi,když její chlap pracoval...nebo za mamkou,nevím jak je máš daleko,ale nějak se zabavíš,ono se to zdá,že je to daleko,ale to tak uteče a budeš mít miminko v náručí...uvidíš 😉 Jo zoufalky jsem taky viděla celé...no je to super seriál.A máš plno super seriálů...máš si z čeho vybírat 🙂

krista1
10. únor 2012

@zzaneta jj,já taky Evči závidím,hlavně to miminko co čeká...njn holt my si ještě počkáme...ale určitě nás to taky brzo čeká,neboj Žanetko...uričtě!

eficenka
10. únor 2012

@zzaneta zatím to vychází na 14.10, ale ještě se to změní na příští kontrole až bude srdíčko 😉
Můžu tu perfektně uklízet, všechno připravovat, těšit se na manžela... Akorát ty omezený vycházky jsou něco 😠
Máme známou na sociálce, tak jí asi brknu a zeptám se co a jak, jstli to fakt nejde změnit kvůli práci se mi doma být zavřená nechce...

eficenka
10. únor 2012

@krista1 😀 😀 No teď od ledna 2012 naši milí páni zákonodárci schválili, že těhotné na nemocenské mají pouze 6 hodin vycházek denně 😀
Všichni moji kamarádi, mamča, prarodiče, tetička žijí 300 km od nás - 3 hodiny jízdy autem 😀
Ale ještě to snad třeba půjde nějak jinak udělat....

krista1
10. únor 2012

@eficenka taky jsem si to našla,budeš mít váhu,no pak uvidíš,jestli holčičku nebo kluka...našla jsem to podle tvého BT grafu,ale si rychlejší 😀

krista1
10. únor 2012

@eficenka no něco jsem o tom četla,ale nechtělo se mi tomu věřit,no to je ale hnus! ☹ Ty zákony jsou čím dál tím horší,ještě k tomu nemocenská je almužna,porodné nedostaneme,jelikož jsme vdané...no hnus!

zzaneta
10. únor 2012

@krista1 Já vím Kristy, vím že jo a snad brzy 🙂

eficenka
10. únor 2012

@krista1 manža prostě včera své babičce říkal, že to bude na 100% kluk 😀
Ale já bych si přála holčičku...

eficenka
10. únor 2012

@zzaneta
@krista1
holky, věřím že se Vám to povede.... Sobě jsem si taky nevěřila 😀
Moc držím palce!!!!!

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka Hmm to je pěkně blbý, slyšela jsem o tom ☹ Je fakt že ty nemáš rizkové ale rizikovou práci, takže si myslím že vycházky by měly být neomezené. Někdy se člověk fakt diví co zase nevymysleli.
Rodinka přijede o víkendu že?

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka Díky Evi, jsi hodná.. když si představím že jsem už mohla být v nějakém 6.týdnu tak je smutno, ale naštěstí na to nemyslím často 🙂 Jsem zvědavá za jak dlouho se teď zadaří, nejdůležitější je trefit se do ovulky 🙂 no a pak aby se to udrželo 🙂 to je furt něco 😀

eficenka
10. únor 2012

@zzaneta jojo, mamča přijede za chvíli - snad můžu jít naproti i když jsem měla dopoledne vycházky jen do 10ti hodin 😀
Žanet, třeba to tak mělo být, a radši takhle brzo než v pozdějším stádiu těhotenství.... Vidíš, že děti mít můžeš, tak se určitě za chvíli povede, uvidíš a pak budu moct říct - já Ti to říkala 😀

zzaneta
10. únor 2012

@eficenka A už to ví nebo ji čeká překvápko? Já myslím že v pohodě 🙂
Já vím Evi, děkuji za podporu. A doufám že to budeš říkat brzy 😀

zzaneta
10. únor 2012

@krista1 Kristy já jsem trdlo, zapomněla jsem si doma ten kontryhelový čaj, já se picnu 😒